Jump to content
Dogomania

Roky z bardzo chorą skórą , nie ma na leczenie! czy damy mu szansę?


Recommended Posts

3 godziny temu, Anula napisał:

Aniu,przelałam 100,00zł na leczenie Rokusia.

serce.gifAnulko, ja nie wiem jak Ci ,podziękować, Wielki cmok :)

Przyszło również 100,oozł od serce.gifBakusiowej, Dziękuję i Wielki cmok, Bakusiowa :)  biegnę uzupełnić 

Dobrze ,że Rokuniu ma przy sobie tyle dobrych , kochanych ludzi przy sobie!  modlę się tylko, żeby to nie było to... najgorsze!... mejla już wysłałam do pani dr Agnieszki, Ulv zna tą lekarkę i powiedziała... jest dobra! drąży temat!... ja dodam.... jest pełna ciepła i empatii!  trudno jest opisać ,dwie godziny wizyty słowami... ale wierzę ,że zrobi wszystko co możliwe, żeby pomóc Rokiemu...

 

Link to comment
Share on other sites

ROZLICZENIE -  Tak się zajęłam  KOPIUJ-WKLEJ  że kompletnie zapomniałam o poście na rozliczenie, mam nadzieję ,że będzie taki potrzebny :)

 

 Rozliczenie, wkleję tutaj również - Roki nie ma żadnego długu, dzięki Anuli, Dziękujemy :)

 

Jak na razie to wydatki były takie -

75,oozł   Badanie krwi  / nie mogę znaleźć rachunku, nie wiem gdzie jest spróbuję jutro na spokojnie poszukać, dzisiaj pół dnia szukałam i nic?! :(

124,oozł Leki, zastrzyki i tabl.antybiotyku i p/świądowe

ec5c8ee5fc179b18med.jpg

b46aec4a812ac7a4med.jpg

-----------------

199,oozł   Koszty u weta.

+ 155,oo kąpiel, krople do oka 28,11,2018

------------------------

354,oozł  koszty leczenia   -----

Anula  - 50,oozł   wpłata  5,11,2018  , pięknie dziękujemyserce.gif

Mdk8   -  25,00zł  wpłata  6,11,2018, pięknie dziękujemy serce.gif

Poker  -   30,oozł wpłata  12,11, 2018  pięknie dziękujemyserce.gif

b-b   -    20,oozł   wpłata  12,11, 2018  pięknie dziękujemyserce.gif

 

------------------------------------

125,00zł   deklaracje jednorazowe

+ 54,oo  Nadziejka bazarek   3,12,2018

+ 211,00 Bazarek *Błyskawiczny*  3,12,2018

------------------------------

390,oo zł Pieniążki dla Rokiego

- 354,oozł wydatki na leczenie

-----------------------------

 +  36,00zł  pozostaje na koncie Rokiego  Stan na dz. 4,12,2018

b-b   -    10,oozł   wpłata  13,12, 2018  pięknie dziękujemyserce.gif

-----------------------------------------------

+  46,00zł pozostaje na  koncie Rokiego

-   65,oozł karma Britt 3kg  17,12, 2018

-----------------------------------------

-  19,oo zł  na koncie Roki ma minus ,na dz. 27grudnia 2018r

Anula -   19,oozł   wpłata  27,12, 2018  pięknie dziękujemyserce.gif

--------------------------------------------------------------------

-- -- --- --   O  stan konta , Roki, nie ma żadnego długu :)Stan na dzień 28,12, 2018

Stan konta -  9,02 ,2019 było by na plusie + , dzięki Anuli, która wpłaciła ,pieniążki 19,oozł ,kiedy Roki był na minusie i wyzerowała konto ,żeby nie było długu ,Dziękujemybuziak.gif  mamy dla Rokusia-  164,40zł :)

120,90 zł Bazarek z kalendarzami

+ 43,50 zł Bazarek Nadziejki, Dziękujemy buziak.gif

---------164,40zł

  +      65,oozł  Bazarek Jola&tina,Dziękujemybuziak.gif
+        80,oozł  Bazarek kalendarze 2

----------------------------------

309,40oozł
 - 124,oozł  wizyta u weta i tabletka p/pchel / dr Sylwia/
-  105,oozł wizyta u weta i leki p/świąd /gab, dr Raka/
--------------------
80,40zł  Stan konta 23,02,2019
- 101,92 obroża Foresto
----------------------
 - 21,52   Roki jest na małym minusie, po wizycie u weta, będzie gorzej :(
d9a8cec958788a4dmed.jpg
Bakusiowa -   100,oozł   wpłata  13,03,2019  pięknie dziękujemyserce.gif
Anula -   100,oozł   wpłata  15,03,2019  pięknie dziękujemyserce.gif

-----------------------------------------------

+ 178,48zł Razem

- 100,oozł wizyta i badania u dermatologa

-------------------

 +78,48zł stan konta Rokusia na 15,03,2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

      Aniu jak dobrze ze Jestes

 jak dobrze kokana

 Rokuniatko cudne bidusne

 czytam i rycze ile tego bolu

 ale ale to wszytko dla dobra Rokunia

                               Anuniu wielkie uklony i kwaty Tobie

Podobny obraz

za calunka opieke nad Rokuniem

 oby wyniki byly ze to jakias grzybica ...lepsze nic nowotw...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Niestety musimy poczekać do kolejnego piątku :(    coś mnie tknęło i ponieważ nie było żadnej odpowiedzi od Pani doktor, napisałam kolejnego, okazało się że pierwszy mejl nie doszedł / dobrze ,że zachowałam ciągłość koespondencji /  a teraz Pani doktor jest na wyjeździe... trudno, musimy poczekać.

821e18c26700733dmed.jpg

5c1d5eca93ae6036med.jpg

... i teraz skąd wiedzieć?  czy mejle docierają?  :(

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, anica napisał:

.. i teraz skąd wiedzieć?  czy mejle docierają?  :(

Ja myślę, że dotarł  tylko może "wskoczył" do folderu spam ? 

Jeśli e-mail nie może być dostarczony, to otrzymuje sie informację zwrotną, że nie został doręczony z powodu....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, anica napisał:

Niestety musimy poczekać do kolejnego piątku :(    coś mnie tknęło i ponieważ nie było żadnej odpowiedzi od Pani doktor, napisałam kolejnego, okazało się że pierwszy mejl nie doszedł / dobrze ,że zachowałam ciągłość koespondencji /  a teraz Pani doktor jest na wyjeździe... trudno, musimy poczekać.

821e18c26700733dmed.jpg

5c1d5eca93ae6036med.jpg

... i teraz skąd wiedzieć?  czy mejle docierają?  :(

Ja mam na poczcie opcję - potwierdzenie odbioru maila  i wtedy wiem czy ktoś go czytał czy nie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, elik napisał:

Ja myślę, że dotarł  tylko może "wskoczył" do folderu spam ? 

Jeśli e-mail nie może być dostarczony, to otrzymuje sie informację zwrotną, że nie został doręczony z powodu....

Nie otrzymałam ,takiej informacji! raczej pomyślałam ,że może coś pokręciłam z adresem?  dobrze ,że drugiego mejla wysłałam ,zachowując ciągłość korespondencji, pewnie Pani doktor, pomyślała ,że zrezygnowałam z leczenia??...

20 minut temu, b-b napisał:

Ja mam na poczcie opcję - potwierdzenie odbioru maila  i wtedy wiem czy ktoś go czytał czy nie.

W pracy, na laptopie nie widzę?  sprawdzę w domciu ,ale i tak uprzedziłam panią doktor, że wyślę powtórnego mejla w piątek... tak na wszelki ;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2019 o 15:27, Nadziejka napisał:

      Aniu jak dobrze ze Jestes

 jak dobrze kokana

 Rokuniatko cudne bidusne

 czytam i rycze ile tego bolu

 ale ale to wszytko dla dobra Rokunia

                               Anuniu wielkie uklony i kwaty Tobie

 

za calunka opieke nad Rokuniem

 oby wyniki byly ze to jakias grzybica ...lepsze nic nowotw...

I ja mam wielką nadzieję, że to nie będzie to najgorszeprosi.gif w jakiś dziwny sposób zaufałam Pani doktor!  jestem przekonana ,że chce pomóc!  nawet za wizytę z badaniami ,zapłaciłam tylko 100,oozł   a przecież jak rejestrowałam ,Rokiego do Pani doktor to rejestracja na klinikach uprzedziła mnie  że wizyta kosztuje 110zł + dodatkowe są opłaty za każde badanie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

O P.dr.Agnieszce są bardzo pozytywne opinie,jedna z bardzo dobrych,dokładnych dermatologów.Ja kiedyś byłam przyjmowana przez dr.Popiela i też sobie go chwalę za dokładność i przeprowadzenie wszelkich możliwych badań na jednej wizycie wraz z przepisaniem leków.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Poker napisał:

Podajcie mi namiary na tę panią doktor. Naszej Loczusi cosik wyrosło i bardzo się martwię.

Nr telefonu do rejestracji  71/3205371  rejestracja chyba będzie nawet możliwa dzisiaj po południu, czekają na grafik , jeśli to pilna sprawa to proponuję próbować, ponieważ naprawdę jest problem z rejestracją do Pani doktor  / dr Agnieszka i dr Popiel i tak się konsultują, zwłaszcza w tych 'niestandardowych przypadkach' /

Trzymam ,za  słodka Loczusię okok.gif

Link to comment
Share on other sites

Pani doktor zaleciła badania krwi i badania hormonalne, jak zrozumiałam trzeba je wykonać na klinikach/ najpierw trzeba się zarejestrować, piesek musi być 12godzin na czczo / czekam na pana Andrzeja ,żeby dopytać jaki termin mu odpowiada, nie ma na co czekać , Roki się drapie a pani doktor zdecydowała ,żeby mu nic na razie nie podawać, żadnych leków, jeśli jutro pan z pieskiem się pojawi, zaraz umawiam wizytę.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, anica napisał:

Pani doktor zaleciła badania krwi i badania hormonalne, jak zrozumiałam trzeba je wykonać na klinikach/ najpierw trzeba się zarejestrować, piesek musi być 12godzin na czczo / czekam na pana Andrzeja ,żeby dopytać jaki termin mu odpowiada, nie ma na co czekać , Roki się drapie a pani doktor zdecydowała ,żeby mu nic na razie nie podawać, żadnych leków, jeśli jutro pan z pieskiem się pojawi, zaraz umawiam wizytę.

Umawiaj.
Biedny Rokuś, to drapanie, strach przed dotykiem w czasie badania - on się bardzo męczy.
Im wcześniej będą wyniki, tym wcześniej będzie można mu jakoś pomóc.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, jola&tina napisał:

Umawiaj.
Biedny Rokuś, to drapanie, strach przed dotykiem w czasie badania - on się bardzo męczy.
Im wcześniej będą wyniki, tym wcześniej będzie można mu jakoś pomóc.

W poniedziałek już rano dzwonię!  pan Andrzej przychodzi do mnie codziennie, myślę  że się przestraszył / zresztą chyba jak każdy! /  tego słowa... może mieć podłoże nowotworowe, szkoda mi ich oby dwóch, Roki też ... jest jakiś smutny :(  pan Andrzej obiecał , że jak tylko ustalę termin to przyjdzie z Rokim na czczo, widzę ,że mu zależy ja obiecałam ,że nie zawiodę i jeśli tylko będę mogła to pomogę!  nawet powiedział... jak tylko ,wyleczymy Lejbusia / tak na niego ,najczęściej mówi, podobno dla tego ,że jak był malutki to wszędzie sikał /   to pójdę do MOPSu, biorę się za to wszystko! 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja też wciąż jestem myślami z Wami.Wyniki nam wiele pomogą,wreszcie konkretna będzie diagnoza.Trzeba będzie zapłacić ale warto to zrobić bo do tej pory się płaciło w Lecznicy ale nie wiadomo za co.Podawano leki objawowo tak praktycznie bez konkretnych badań.Nikt do tej pory nie stwierdził co Rokusiowi jest a jest mu coś na pewno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.03.2019 o 17:39, Anula napisał:

Ja też wciąż jestem myślami z Wami.Wyniki nam wiele pomogą,wreszcie konkretna będzie diagnoza.Trzeba będzie zapłacić ale warto to zrobić bo do tej pory się płaciło w Lecznicy ale nie wiadomo za co.Podawano leki objawowo tak praktycznie bez konkretnych badań.Nikt do tej pory nie stwierdził co Rokusiowi jest a jest mu coś na pewno.

Ja wiem, Anulko buziak.gif i Dziękuję za ogromne wsparcie w każdej postaci, należy Ci się wyjaśnienie ode mnie dlaczego tak długo to trwało! ponieważ jest to dla mnie nauczka , że jednak... nie wolno nic zakładać z góry!  czy po pozorach :(    ja naprawdę nie pomyślałam ani przez chwilę, że może być jakiś inny problem??  raczej stawiałam na to ,że Roky jest zwyczajnie brudny ,żyje w nie higienicznych warunkach i dostał jakiejś choroby skóry jak świerzb czy inne paskudztwo!  nie wykluczałam również alergii, czy tej od ukąszenia pcheł?  czy nawet pokarmowej?  / tutaj dr Oskar ,przekonywał mnie ,że podobno ,inaczej to wygląda oraz wyłysienia są w innych miejscach /  pogorszenie po tej kąpieli i nacieraniu odżywką leczniczą, dało mi do myślenia ale że ... było po prostu wygodniej jak pan Andrzej sam chodził do gabinetu a ja tylko od czasu do czasu zadzwoniłam, poszłam uregulować rachunek  i dopiero kolejny nawrót choroby, zadecydował że zmieniamy leczenie! biedny Roky nie był właściwie zdiagnozowany a przez to nie, jest właściwie leczony :( 

Jeśli chodzi o badanie ,to zarejestrowałam Rokunia na środę na godż 11 ,badanie ma kosztować ok 250zł / badanie krwi będzie za 3godź a hormony na drugi dzień /

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, anica napisał:

Ja wiem, Anulko buziak.gif i Dziękuję za ogromne wsparcie w każdej postaci, należy Ci się wyjaśnienie ode mnie dlaczego tak długo to trwało! ponieważ jest to dla mnie nauczka , że jednak... nie wolno nic zakładać z góry!  czy po pozorach :(    ja naprawdę nie pomyślałam ani przez chwilę, że może być jakiś inny problem??  raczej stawiałam na to ,że Roky jest zwyczajnie brudny ,żyje w nie higienicznych warunkach i dostał jakiejś choroby skóry jak świerzb czy inne paskudztwo!  nie wykluczałam również alergii, czy tej od ukąszenia pcheł?  czy nawet pokarmowej?  / tutaj dr Oskar ,przekonywał mnie ,że podobno ,inaczej to wygląda oraz wyłysienia są w innych miejscach /  pogorszenie po tej kąpieli i nacieraniu odżywką leczniczą, dało mi do myślenia ale że ... było po prostu wygodniej jak pan Andrzej sam chodził do gabinetu a ja tylko od czasu do czasu zadzwoniłam, poszłam uregulować rachunek  i dopiero kolejny nawrót choroby, zadecydował że zmieniamy leczenie! biedny Roky nie był właściwie zdiagnozowany a przez to nie, jest właściwie leczony :( 

Jeśli chodzi o badanie ,to zarejestrowałam Rokunia na środę na godż 11 ,badanie ma kosztować ok 250zł / badanie krwi będzie za 3godź a hormony na drugi dzień /

Aniu,czy możesz umieścić(edytować) na 1 stronie w drugim poście pod zdjęciami post rozliczeniowy w skrócie aby nie zabierało dużo miejsca? Jest ciężko przedzierać się przez strony i wyszukiwać jak stoi Roki z finansami.Roki ma chyba na koncie 78zł.Zaraz zrobię przelew na 100zł na wizytę.Musimy prosić o pomoc finansową jeszcze.Może ktoś pomoże nawet najmniejszą wpłatą.

Za środę trzymam kciuki aby Roki jakoś zniósł te badania.A co w następnej kolejności?Z wynikami gdzie?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Anula napisał:

Aniu,czy możesz umieścić(edytować) na 1 stronie w drugim poście pod zdjęciami post rozliczeniowy w skrócie aby nie zabierało dużo miejsca? Jest ciężko przedzierać się przez strony i wyszukiwać jak stoi Roki z finansami.Roki ma chyba na koncie 78zł.Zaraz zrobię przelew na 100zł na wizytę.Musimy prosić o pomoc finansową jeszcze.Może ktoś pomoże nawet najmniejszą wpłatą.

Za środę trzymam kciuki aby Roki jakoś zniósł te badania.A co w następnej kolejności?Z wynikami gdzie?

Tak zrobiłam , rozliczenie jest w drugim poście, Dziękuję , Anulko, faktycznie teraz ,będzie dużo łatwiej :)

Dziękuję za pieniążki, bardzo dziękujebuziak.gif , na czasie ta ogromna pomoc! przestraszyłam się, trochę... jak usłyszałam ile będzie kosztowało badanie krzyk.gif

... i jak najbardziej masz rację, po raz kolejny, będę prosić o pomoc nasze koleżanki, bo widzę ,że te koszty mogą być jednak większe niż się spodziewałyśmy :(   muszę tylko znaleźć chwilkę ,żeby złapać oddech i pomyśleć ,jak i gdzie mam szukać pomocy??

Anulko pozwoliłam sobie napisać do pani doktor,  że  w środę jest badanie z nadzieją że może uda jej się zajrzeć jak będą w klinice, ponieważ wczoraj pan Andrzej przyszedł bardzo zmartwiony... jest gorzej! Roky pije jeszcze więcej! jak smok! wypadły mu jeszcze zęby :(    

... z panią doktor mamy się komunikować mejlowo, po każdym badaniu będzie pisać jaki jest następny krok, tak to ujęła.

44 minuty temu, Bogusik napisał:

Podczytuję wątek Rokusia i bardzo mu kibicuję.Dobrze,że już będzie odpowiednio przebadany i oby tylko nie była to ta najgorsza diagnoza.Wraz z przelewem Anuli będzie też ode mnie 50zł na potrzeby badań.Trzymam kciuki!

Dziękuję, Bogusiu,krzyk.gif ja wiem jakie Wy macie z Anulką , Anielskie serca, kolejny raz Dziękuję za pomoc dla tego biednego ... pana z pieskiem .

Wszystkie teraz ciepłe myśli są im bardzo potrzebne, ja też mocno zaciskam i staram się myśleć pozytywnieokok.gif

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj pan przyszedł z Rokim , dowiedzieć się kiedy ma iść na badanie, był zmartwiony! powiedział , że Roki chyba pije więcej! wieczorem wyglądał jak cysterna, powiedział :(    i jeszcze mu powypadały ,znowu zęby :(     faktycznie Rokuś stał tak przywiązany do skarbów pana i patrzał , smutny w jeden punkt ...

3182ad2640d6d5ecmed.jpg

Przywitał się jednak ze mną i nawet machnął ogonkiem, i jak zwykle zostawił ... wielką kałużę

667444b235f6d3d4med.jpg

Pan Andrzej , próbował mi pokazać ,że Rokuniu znowu ma mniej zębów, ale Rokuś tak żałośnie zapiszczał ,że poprosiłam ,żeby zostawił go w spokoju

 

8820fbd1f1e9bb4cmed.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...