Jump to content
Dogomania

Roky z bardzo chorą skórą , nie ma na leczenie! czy damy mu szansę?


Recommended Posts

Dzisiaj od rana atakują mnie okropne wieści :( A zaczęło się od tego, że z USG lekarz wyczytał, że w tym kontuzjowanym barku są zmiany, wyraźny konflikt podbarkowy,  uszkodzenie pierścienia rotatorów i wskazane badanie RM - rezonans magnetyczny i  jeszcze inne nieprawidłowości. Powiedział, że prawdopodobnie konieczna będzie operacja :(  A co, jeśli się nie zgodzę?  Powiedział, że bark będzie już zawsze ograniczony bólem :(  Acha, powiedział, że zrobiła się jakaś pusta przestrzeń. Nie rozumiem tego ale byłam tak zszokowana tą możliwością operacji, że nie dopytałam. Na 30.01. mam termin do lekarza, który mnie skierował na tu USG to dopytam.

Nie wiem co z tym rezonansem magnetycznym, bo w NSZ się nie doczekam, a przede wszystkim musiałabym mieć skierowanie na RM od lekarza z NFZ-tu, a dostać się do chirurga to tygodnie czekania, a potem na termin RM to miesiące.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Dzisiaj od rana atakują mnie okropne wieści :( A zaczęło się od tego, że z USG lekarz wyczytał, że w tym kontuzjowanym barku są zmiany, wyraźny konflikt podbarkowy,  uszkodzenie pierścienia rotatorów i wskazane badanie RM - rezonans magnetyczny i  jeszcze inne nieprawidłowości. Powiedział, że prawdopodobnie konieczna będzie operacja :(  A co, jeśli się nie zgodzę?  Powiedział, że bark będzie już zawsze ograniczony bólem :(  Acha, powiedział, że zrobiła się jakaś pusta przestrzeń. Nie rozumiem tego ale byłam tak zszokowana tą możliwością operacji, że nie dopytałam. Na 30.01. mam termin do lekarza, który mnie skierował na tu USG to dopytam.

Nie wiem co z tym rezonansem magnetycznym, bo w NSZ się nie doczekam, a przede wszystkim musiałabym mieć skierowanie na RM od lekarza z NFZ-tu, a dostać się do chirurga to tygodnie czekania, a potem na termin RM to miesiące.

Elu jeśli mogę coś poradzić: moja siostra ma ogromne problemy z kręgosłupem była kierowana na operację.Ktoś jej doradził żeby skonsultowała to z dobrym fizjoterapeutą/rehabilitantem. Okazało się że operacji może uniknąć.

Ćwiczyła dwa lata- wiem długo ale uniknęła operacji.

Jeśli ta operacja barku jest taka inwazyjna lub grożą jakieś poważne komplikacje to może ze wszystkimi badaniami skonsultuj się z rehabilitantem/fizjo ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, uxmal napisał:

Elu jeśli mogę coś poradzić: moja siostra ma ogromne problemy z kręgosłupem była kierowana na operację.Ktoś jej doradził żeby skonsultowała to z dobrym fizjoterapeutą/rehabilitantem. Okazało się że operacji może uniknąć.

Ćwiczyła dwa lata- wiem długo ale uniknęła operacji.

Jeśli ta operacja barku jest taka inwazyjna lub grożą jakieś poważne komplikacje to może ze wszystkimi badaniami skonsultuj się z rehabilitantem/fizjo ?

Dziękuję kochana, dziękuję  :)  Jutro mam mieć rezonans, wyniki do 3 dni roboczych. Zobaczę co powie rezonans. Może podejrzenie chirurga się nie sprawdzi :)  Jeśli się sprawdzi, to skorzystam z Twojej rady :) Dziękuję   1945630223_buziaczki4.gif.b8bf570cfc9b93b2655cf133d1012772.gif

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, elik napisał:

Dzisiaj od rana atakują mnie okropne wieści :( A zaczęło się od tego, że z USG lekarz wyczytał, że w tym kontuzjowanym barku są zmiany, wyraźny konflikt podbarkowy,  uszkodzenie pierścienia rotatorów i wskazane badanie RM - rezonans magnetyczny i  jeszcze inne nieprawidłowości. Powiedział, że prawdopodobnie konieczna będzie operacja :(  A co, jeśli się nie zgodzę?  Powiedział, że bark będzie już zawsze ograniczony bólem :(  Acha, powiedział, że zrobiła się jakaś pusta przestrzeń. Nie rozumiem tego ale byłam tak zszokowana tą możliwością operacji, że nie dopytałam. Na 30.01. mam termin do lekarza, który mnie skierował na tu USG to dopytam.

Nie wiem co z tym rezonansem magnetycznym, bo w NSZ się nie doczekam, a przede wszystkim musiałabym mieć skierowanie na RM od lekarza z NFZ-tu, a dostać się do chirurga to tygodnie czekania, a potem na termin RM to miesiące.

Poważnie, wygląda ta diagnoza... nie dziwię się ,że ... się zszokowałaś! oby się nie skończyło operacją! lepiej nie!

15 godzin temu, uxmal napisał:

Elu jeśli mogę coś poradzić: moja siostra ma ogromne problemy z kręgosłupem była kierowana na operację.Ktoś jej doradził żeby skonsultowała to z dobrym fizjoterapeutą/rehabilitantem. Okazało się że operacji może uniknąć.

Ćwiczyła dwa lata- wiem długo ale uniknęła operacji.

Jeśli ta operacja barku jest taka inwazyjna lub grożą jakieś poważne komplikacje to może ze wszystkimi badaniami skonsultuj się z rehabilitantem/fizjo ?

To chyba, najlepsza rada! :)

13 godzin temu, elik napisał:

Dziękuję kochana, dziękuję  :)  Jutro mam mieć rezonans. Koszt 550,00 zł, wyniki do 3 dni roboczych. Zobaczę co powie rezonans. Może podejrzenie chirurga się nie sprawdzi :)  Jeśli się sprawdzi, to skorzystam z Twojej rady :) Dziękuję   1945630223_buziaczki4.gif.b8bf570cfc9b93b2655cf133d1012772.gif

Elu czy się sprawdzi? czy nie?   to chyba fizykoterapia by się przydała?! :)

 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, anica napisał:

. . .

Elu czy się sprawdzi? czy nie?   to chyba fizykoterapia by się przydała?! :)

 

Też tak myślę i jeśli tylko ból ustąpi na tyle, że będzie to możliwe, na pewno skorzystam z pomocy fizykoterapeuty. Nowy rok, nowe możliwości w moim pakiecie :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

I w sobotę pana nie było! :(     niestety na siłę nie da się nic zrobić!  bardzo współczuję panu, ale z takim podejściem z jego strony, nie uda się wiele zrobić :(   martwię się teraz bardzo o Rokiego!  jak tylko się pan zjawi , umawiamy się na badania o których rozmawialiśmy /muszę kupić pojemnik na mocz w aptece / od czegoś trzeba zacząć?  jak znajdę chwilę , może uda mi się w tym tygodniu, postaram się pójść do MOPSu ,osobiście ,żeby porozmawiać z p Alicją osobiście, ponieważ powiem szczerze, że telefonicznie... jakoś już nie mam odwagi?!  czuję się poprostu... niekomfortowo!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.01.2019 o 10:48, jola&tina napisał:

Ważne, żeby nie stracić kontaktu z p.Andrzejem, bo wtenczas stracimy też kontakt z Rokusiem. A psinie trzeba pomóc.
Na siłę nikogo nie uszczęśliwimy :( Może p. Andrzej kiedyś się otworzy, powie coś więcej i pozwoli sobie pomóc. Oby.

Masz rację!  już mi przeszło... ale wiem ,że nie będę już sama zaczynać rozmowy o MOPSie, poczekam aż pan sam zacznie, dopóki nie wymyślę nic innego?!  na razie skupię się na pomocy Rokiemu, taki jest plan! :)

Dnia 28.01.2019 o 11:39, bakusiowa napisał:

Jak będzie składka na Rokusia to ja się piszę na to.

Dziękuję, Bakusiowa :)  jak tylko porobimy badania, zobaczymy co Rokiemu dolega??

Dzisiaj jest środa i pana jeszcze nie było! :(      czekamy...

Link to comment
Share on other sites

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi

                 Rokuniu najlepszego calunim serduchem 

          Anusiu rozliczam kramik

                    dla starowineczek od Toli i dla Rokunia

 kilka dyszeczkek dla Rokunia bedzie

 slij mi prosze numer konta

choc zaraz patrzam boc pewnikiem mam gdzies przecie

Rozliczam!-Colunia ma domek!Obnizeczki!Bebenkowy i Nadziejkowy kramik dla Rokunia na lepsze zycie i dla starowineczek od Toli!

edyt

 Anuniu poslalm teraz ku Tobie

                   43 zl 50 gr dla Rokunia

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj był u mnie pan, jest chory! :(  wyglądał bardzo źle! zgięty prawie w pół,  kaszlący, zasmarkany, nawet oczy miał czerwone :(    zaprawił się tak , przy naprawie dachu garażu, tego przy ,którym zagubił się Rokuś , mówi że dźwigał papę, którą kazali mu pozrywać i gdzieś go musiało przewiać.... akurat miałam ,Aspirynę C  u nas w sklepie też ... wszyscy 'smarkaci'   dałam panu opakowanie i prosiłam ,żeby poszedł leżeć, ponieważ nie może w takim stanie chodzić po ulicy, zresztą noga ,również była opuchnięta!   ....poprosiłam ,żeby się wykurował i przyszedł ,ponieważ trzeba Rokiemu ,zrobić  badania / pan był sam, ale mówił ,że Roki nadal się drapie / w MOPSie nie był... ręce opadają :(

Dnia 1.02.2019 o 12:17, aka_nina napisał:

Biedny :(

 

Już nie wiem, który bardziej?  pan?  czy pies?

18 godzin temu, Nadziejka napisał:
Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi

                 Rokuniu najlepszego calunim serduchem 

          Anusiu rozliczam kramik

                    dla starowineczek od Toli i dla Rokunia

 kilka dyszeczkek dla Rokunia bedzie

 slij mi prosze numer konta

choc zaraz patrzam boc pewnikiem mam gdzies przecie

Rozliczam!-Colunia ma domek!Obnizeczki!Bebenkowy i Nadziejkowy kramik dla Rokunia na lepsze zycie i dla starowineczek od Toli!

edyt

 Anuniu poslalm teraz ku Tobie

                   43 zl 50 gr dla Rokunia

Bardzo dziękuję, Ewciu buziak.gif

dopiszę do konta Rokusia, jeszcze nie zapłaciłam nawet za tą nieszczęsną tabletkę p/pchelną / byłam w lecznicy ale dr Oskar prosił żebym przyszła w lutym ponieważ nie ma dr Sylwii a wolałby ,żebym to jej zapłaciła / i trzeba będzie zamówić obróżkę p/pchelną , zrobiłam zastrzeżenie ,żeby już więcej nie podawać mu tych tabletek.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Nadziejka napisał:

smutno bardzo smutno

 ech losie losie

 grasz najbiedniejszym na nosie ....

 sciskam ogromnie Aniu

 aby Pan sie przelamal

 aby dal sobie pomoc w tej opiece

Również mi smutno!  beznadzieja tej sytuacji czasem nie daje mi spać! :(   Ewa ja dzwoniłam ,nawet raz jeszcze do p Alicji, żeby może ... jakoś pośredniczyć?  żeby mi dali jakieś talony na żywność?  czy na te paczki /tu jest koło nas niedaleko ,taki punkt wydawania paczek / widzę ,że tam są ogromne kolejki, więc pomyślałam ,że mógłby sobie stanąć i dostać coś do jedzenia, niestety tak się nie da!  powiedziała pani ,że musi mieć kartotekę, muszą mieć pewne dokumenty / ja coś zaczynam podejrzewać, że tu jest największy problem! /  parę razy pan coś przebąkiwał ,że musi jechać... tam? do urzędu? do rynku?  poszukać papierów?  nie przywiązywałam do tego uwagi, ale jak zaczynam kojarzyć to chyba pan nie ma dokumentów?  nie mam oczywiście pewności ale chyba ,przy naszym spotkaniu, po prostu zapytam o to?  może pogubił? uległy zniszczeniu? przedawnieniu?

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Nadziejka napisał:

Rozliczam!-Colunia ma domek!Obnizeczki!Bebenkowy i Nadziejkowy kramik dla Rokunia na lepsze zycie i dla starowineczek od Toli!

Aniu prosze o potwierdzonko na zakonczonem

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi

 Sciskam serduchem za Pana za Rokunia

Pięknie dziękujemy, Ewciu za bazarek, którego Roki był również beneficjentem, Wielki cmok ,Ewciubuziak.gif konto Rokiego ,powiększyło się o 43,50zł  lecę potwierdzić na bazarku :)

Link to comment
Share on other sites

Sciskam pozdrawiam Aniu

 zal ogromny tego czlowieka i jego piesia

 o corce tez rozmyslam

 zeby tak los im odwrocil  zeby mogli byc razem na starosci przeciez

 w bezpiecznej przystani

 ech ...

Dokumetow moze i nie ma i nie che o tem mowic p Andrzej

 smutno smutno

 i jeszcze wszedzie to zimnisko straszne

 a jak bez ogrzewania ...to juz poprostu czlek ryczy z zimna ...

 moze choc do lekarza wybierze opowie

  pomoga choc pokieruja ...

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie na dzisiaj  9,02 ,2019 było by na plusie + , dzięki Anuli, która wpłaciła ,pieniążki 19,oozł ,kiedy Roki był na minusie i wyzerowała konto ,żeby nie było długu ,Dziękujemybuziak.gif  mamy dla Rokusia-  164,40zł :)

120,90 zł Bazarek z kalendarzami

+ 43,50 zł Bazarek Nadziejki, Dziękujemy buziak.gif

---------164,40zł

Dnia 8.02.2019 o 08:28, Nadziejka napisał:

Spokojnego dzioneczka Aniu

 spokojnego panu i piesiowi

Dziękujemy i Tobie również , Ewciu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...