Jump to content
Dogomania

Efa Olie


Nugatowa

Recommended Posts

Wiem, że była mowa już o tym specyfiku :cool3: Jednak nie było wątku dotyczącego konkretnie tego preparatu.
Muszę polepszyć szatę mojego setera :cool3: oczywiście codziennie dostaje siemie lniane i wiesiołek. Ale nie ma powalającej szaty.
Czy używaliście, już tego, jakie są efekty ? I w jakiej cenie mogę to dostać ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puli']Nugat-super! Zastanowimy się,a tak serio:co to za specyfik i jaki ma skład?[/quote]

[B]Skład:[/B]1 ml zawiera kwas dokozaheksaenowy (DHA) 80mg, kwas eikozapentaenowy (EPA) 80mg, kwas gamma-linolenowy (GLA) 8mg, kwas linolowy 60mg, kwas linolenowy 40mg, biotyna 10 mcg, D-panthenol 2mg, DL-alfa-tokoferol 2mg

Naturalny preprat odżywczy, wspomagający leczenie chorób skóry dla psów i kotów.
- przywraca właściwe proporcje Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych (NNKT) serii omega-3 i omega-6 w organizmie psa lub kota
- zapobiega chorobom skóry (wypadanie sierści, alergie skórne, egzemy, uczulenia, łupież...)
- wspomaga leczenie dermatologiczne
- poprawia wygląd skóry i okrywy włosowej

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ja używam teraz tego specyfiku, ale Bigoska obecny stan skóry i sierści (jest beznadziejny, łysiejące placki i bardzo sucha skóra) nie pozwala mi go ocenić:roll:
Wczoraj psiurka wyprałam, nałozyłam żółtko jako odżywkę oraz na sam koniec kąpieli wtarłam oliwkę Bambino (tak zalecił mi wet na tę suchość skóry). ?Narazie jest ok. Łupież i suchość jakby zniknęła, ale nadal pozostaje problem łysiejących plamek. Jutro kupuję karmę z jagnięciną:roll:

Link to comment
Share on other sites

myśmy używały tego w zeszłym roku, owszem, bardzo pomogło :) aczkolwiek od tego czasu jedziemy na karmie dla alergików, podaję zmielone siemię lniane zmieszane z wiesiołkiem, do tego raz w tygodniu surowe żółteczko i efekt jest dokładnie ten sam i dużo tańszym kosztem (nie, żebym jej czegoś żałowała!)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aten@']myśmy używały tego w zeszłym roku, owszem, bardzo pomogło :) aczkolwiek od tego czasu jedziemy na karmie dla alergików, podaję zmielone siemię lniane zmieszane z wiesiołkiem, do tego raz w tygodniu surowe żółteczko i efekt jest dokładnie ten sam i dużo tańszym kosztem (nie, żebym jej czegoś żałowała!)[/quote]

No właśnie, ja także przechodzę na karę dla alergików. zobzczymy czy to pomoże. Jęli nie to trzeba będzie pobrać zeskrobinki i je zbadać:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigos']No właśnie, ja także przechodzę na karę dla alergików. zobzczymy czy to pomoże. Jęli nie to trzeba będzie pobrać zeskrobinki i je zbadać:shake:[/quote][I]a nie myślałaś o tym aby już zbadać skórkę .Karma dla alergików nie zaszkodzi ;) [/I]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

A ja polecam karmę Royala Veterinary skin support. Właśnie ona przeznaczona jest na takie stany chorobowe skóry itp. (minus jest taki,że nieziemsko czuć ją rybą;).Ale efekty very good.Ja stosuje od niedawna i u mojej suńki włos nie jest juz np taki przesuszony, a był baardzo:).Ja stosuje ją przed wystawą ale tak naprawdę jest to dieta wspomagająca leczenie skóry i wpływająca b. korzystnie na sierść.

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam jakieś 2 tyg temu i muszę powiedzieć że efekt mi się podoba. Pies nabrał pięknego koloru, sierść jest lśniąca i przestała się kołtunić. Z tym że faktycznie na dużego psa chyba będzie drogo. Nam buteleczka spokojnie wystarczy na 2-3 m-ce.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ja używałam :) Byłam bardzo zadowolona, moj Haszczak po kastracji był bardzo osłabiony i straasznie wyliniał... kropelki mu pomogły, siersc jest znacznie bujniejsza mocniejsza i zdrowsza niz przed tym...ale one chyba działają na cos jeszcze lecz nie pamiętam na co ;)

Ale sprawdzają się :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neronowa']Czy ktoś używał EFA OLIE i jak ocenia te witaminki??My nabyliśmy pierwszą buteleczkę i czekamy na efekty.[/quote]Uzywamy od prawie 2 lat! jestem propagatorem Efy! Nie ma nic lepszego! Nic o dokladniej podanym skladzie!
Cena waha sie od 27 do 34 zeta, w zaleznosci, gdzie kupisz!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Uzywamy od prawie 2 lat! jestem propagatorem Efy! Nie ma nic lepszego! Nic o dokladniej podanym skladzie!
Cena waha sie od 27 do 34 zeta, w zaleznosci, gdzie kupisz![/quote]

Sota pamietam, ze zachwalasz te kropelki od dawna - czy podajesz tylko to?
Ja kupilam Efa pierwszy raz na poczatku zimy - bylam zaskoczona efektem, siersc bardzo szybko nabrala blasku - nic wtedy innego nie zmienialam w diecie, wiec zakladam, ze to wlasnie Efa Olie pomogly...podawalam 2 m-ce przerwy. Teraz w okresie wymiany siersci na wiosenna znowu siegnelam po Efa Olie - podaje od miesiaca...i juz nie widze tego co bylo za pierwszym razem...i zwatpilam troche:roll: Podaje 1 ml dziennie na 40 kg psa (pies oprocz tego dostaje suche, ktore rowniez jest wzbogacone w skladniki na siersc), co jakis czas siemie lniane...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...