Jump to content
Dogomania
Kejciu

rozliczony do usunięcia

Recommended Posts

6 godzin temu, gosia7 napisał:

Mnie również zatkało.

W taki sposób,licytacja wystawiającego dla kogoś spoza forum, to zawsze osoba wystawiająca taką licytację wygra. Nie masz w regulaminie zapisu,że w ostatniej chwili licytują tylko osoby wcześniej zainteresowane. Równie dobrze mogłaś dla kogoś przebijać w ostatniej chwili. A mnie by do głowy nie przyszło że wystawiająca kupuje sama dla siebie. Bo nie podawałaś licytując , że dla Kwiaciarenki.

Dla mnie to zawracanie głowy kupującemu i zagranie nie do końca jednak w porządku. Straciłam czas czekając na koniec bazarku ,zamiast kupić transporter w sklepie. ( SZKODA ŻE NIE ZAUWAŻYŁAŚ ŻE JESTEŚ PRZELICYTOWANA KILKA DNI TEMU I MOGŁAS O ZŁOTÓWKĘ PRZEBIĆ )

No cóż mam nadzieję,że jakiś kot dobrze skorzysta z fantu. Bazarki na dogo coraz bardziej irytują,nie dziwne że coraz mniej osób tu zostało...

Gosia zastanów się co Ty wogóle piszesz...

licytowałam transporter bo chcę zrobić prezent Kwiaciarence - dlaczego uważasz że przebijałabym do ostatniej chwili skoro takiej sytuacji nie było ?tak dobrze mnie znasz i wiesz co bym zrobiła ?nie sądzę......

nigdy nie widziałam bazarku aby w opisie była informacja że ktoś licytuje dla kogoś albo żeby musiał taką informację podawać ...co za absurd.... ja nie muszę się nikomu spowiadać czy licytuję dla siebie, czy dla kogoś by sprawić mu prezent - nigdy nie było takiego bazarku na dogomanii...nigdzie nie jest powiedziane że licytujący musi licytować dla siebie.

miałam określony swój budżet i jeśli podeszłabyś do licytacji to mogłas mnie przebić - ale nawet nie spróbowałaś...ale oskarżenia wysnułaś i owszem - dodatkowo publicznie....

niestety bazarek nie działa tak że zalicytujesz i masz pewność że wygrasz - nie podeszłaś nawet do licytacji a zarzucasz mi zagranie nie fair ?gdybym minutę przed zalicytowała to bym się  Tobą zgodziła ale ja licytowałam kilka dni temu - więc czas miałaś. Jeśli przegapiłaś no to nie moja wina ale proszę mnie nie oskarżać że nie byłam w porządku ....

jedyny wyjątek na bazarku stanowiła sprzedaż KUP TERAZ bucików przez konfirm dla potrzebującego bezdomnego psa - za zgodą osób juz obecnych na bazarku więc kto jak kto ale ja napewno nie podeszłam do sprawy " nie w porządku ' i takie słowa poprostu bolą.

u Marzeny jest 50 kotów więc spokojna głowa napewno koty dobrze skorzystają.

4 minuty temu, Kejciu napisał:

Gosia zastanów się co Ty wogóle piszesz...

(...)

To Ty się zastanów i czytaj ze zrozumieniem kilka razy ,zanim odpowiesz.

Wystawianie przedmiotów i samokupowanie ich przez osobę wystawiającą uważam za nie w porządku i tyle,a na pewno już wbrew logice. A po czasie możesz się tłumaczyć,że licytowałaś i dla samego papieża,to nic nie zmienia. Licytując nie podałaś żadnej informacji. Jeśli chciałaś zrobić prezent komuś podarowując mu swój fant,to po co go w ogóle było wystawiać i zawracać głowę kupującym? To nie poważne i tyle.

Ale to Twój fant i Twój bazarek,więc zrobiłaś jak chciałaś. Równie dobrze mogłaś napisać,że się zepsuł i też go nie oddać. Prosta sprawa. Szkoda było mego czasu. 

Z mojej strony EOT.

1 godzinę temu, gosia7 napisał:

To Ty się zastanów i czytaj ze zrozumieniem kilka razy ,zanim odpowiesz.

Wystawianie przedmiotów i samokupowanie ich przez osobę wystawiającą uważam za nie w porządku i tyle,a na pewno już wbrew logice. A po czasie możesz się tłumaczyć,że licytowałaś i dla samego papieża,to nic nie zmienia. Licytując nie podałaś żadnej informacji. Jeśli chciałaś zrobić prezent komuś podarowując mu swój fant,to po co go w ogóle było wystawiać i zawracać głowę kupującym? To nie poważne i tyle.

Ale to Twój fant i Twój bazarek,więc zrobiłaś jak chciałaś. Równie dobrze mogłaś napisać,że się zepsuł i też go nie oddać. Prosta sprawa. Szkoda było mego czasu. 

Z mojej strony EOT.

Może po to że taki transporter kosztuje w sklepie 100zł jakbym dała 50zl to ktoś może by przebił i pies miałby więcej....PO TO SĄ BAZARKI...rozumiem chciałaś taniej ale nie udało się no trudno....miałaś czas na licytację. Fant nie zepsuł się, stoi w szafce cały i nie uszkodzony - mogę nagrać filmik jak wrócę bo już mi zarzucasz że mogłam tak napisać jakbyś najwięcej mnie znała...a jak ktoś tak jak Paulina podaruje fanty ( w tym książkę na tym właśnie bazarku ) to też nie mogę jej zalicytować ?zrobiłam to, nikt mnie nie przelicytował to co nie mogę kupić tej książki ?przecież te fanty nie są moje i jak każdy mogę wziąść udział w licytacji - a jeśli to ma zasilić skarpetę Psa no to chyba własnie jest w tym logika....
mogłam wziąść transporter za free, przyjaciółce powiedzieć że ktoś go kupił i dać Marzenie... ale wtedy to byłoby NIEUCZCIWE jak to nazwałaś.... a nie toże wzięłam regulaminowy udział w licytacji...

ja uważam że Twój wpis i roszczenia nie są w porządku.

pozdrawiam

Dnia ‎2018‎-‎11‎-‎18 o 12:03, Kejciu napisał:

daję 35zł za nr 33

Gosiu - przeczytałam jeszcze raz Twoje wypowiedzi - i wydaje mi się że myslałaś że ja dopisałam sobie licytacje bez informacji na wątku - ale w poście z dnia 2018-11-18 napisalam że licytuję transporter - cytuję samą siebie bo mam wrażenie że chyba nie doczytałaś że oficjalnie na wątku napisałam że licytuję