Jump to content
Dogomania
Kejciu

rozliczony do usunięcia

Recommended Posts

Rozliczenie:

anica
1. Nivea Men nowy zestaw sensitive 10zł

BORYSboxer
4. Brelok do kluczy lub torebki + bransoletka 16zł
11. Wisior Mohito 13zł

Aldrumka
25. Mrygający odblask 6zł

Jolanta08
8. Kurtka Diverse 35zł
32. Spodnie 12zł

gryf80
9. Zestaw do Smoky Eye 10zł
18. Ubranko w kratę 10zł
24. 5 długopisów kości - 5*4zł = 20zł

Nesiowata
19. Ubranko żółte jaskrawe 12zł
26. Oregano 5zł

b-b
31. Kolczyki 10zł

Paulina1993
12. Jo Nesbo Karaluchy 8zł
27. Herbata Dzika Róża 8zł

Kejciu
13. Joanna Krupa Psie Sprawki 10zł
33. Transporter koci 35zł

Dnia Wed Nov 14 2018 o 08:59, Kejciu napisał:

33. Transporter - NOWY nigdy nie używany, kupiony przez przyjaciółkę dla szczeniaka ale nigdy w nim nie podróżował - jeździ na kolankach :-) Zakurzony leżał w piwnicy - nowiutki - jak przyniosłam do fotografowania mój wielki kot wlazł w niego i się zmieścił. Nie mam teraz możliwości zmierzenia i podania dokładnych wymiarów ale postaram się zrobić to jutro

cena wywoławcza 30zł 

licytuje gosia7 za wyw.
licytuje Kejciu za 35zł 

transporter.jpg

transporter1.jpg

transporter2.jpg

transporter3.jpg

transporter4.jpg

Nie rozumiem. Wystawiasz swój transporter po to, by go potem sama przelicytować Kejciu ?

19 minut temu, gosia7 napisał:

Nie rozumiem. Wystawiasz swój transporter po to, by go potem sama przelicytować Kejciu ?

może transporter nie należał do kejciu, a może coś się zmieniło w obcowaniu z kotami :)

kejciu ja chciałabym odebrać fant w Metrze Politechnika

13 godzin temu, gosia7 napisał:

transporter nie jest mój - to fant otrzymany od przyjaciółki z pracy ( taka informacja znalazła się nawet w opisie fantu który sama zacytowałaś )  - wystawiony na bazarek na licytację - co w tym dziwnego że biorę w niej udział w imieniu Marzeny Kwiaciarenki ?nie mogę komuś sprawić prezentu ?....

12 godzin temu, Aldrumka napisał:

może transporter nie należał do kejciu, a może coś się zmieniło w obcowaniu z kotami :)

kejciu ja chciałabym odebrać fant w Metrze Politechnika

dokładnie tak :) licytowałam kilka dni przed zakończeniem bazarku - zgodnie z regulaminem właśnie aby nikt nie miał pretensji ..... nie w ostatniej chwili.....aż mnie zatkało....

Oczywiście możemy się umówić przy Metrze - wyślę Ci PW :)

16 minut temu, Kejciu napisał:

dokładnie tak :) licytowałam kilka dni przed zakończeniem bazarku - zgodnie z regulaminem właśnie aby nikt nie miał pretensji ..... nie w ostatniej chwili.....aż mnie zatkało....

(...)

Mnie również zatkało.

W taki sposób,licytacja wystawiającego dla kogoś spoza forum, to zawsze osoba wystawiająca taką licytację wygra. Nie masz w regulaminie zapisu,że w ostatniej chwili licytują tylko osoby wcześniej zainteresowane. Równie dobrze mogłaś dla kogoś przebijać w ostatniej chwili. A mnie by do głowy nie przyszło że wystawiająca kupuje sama dla siebie. Bo nie podawałaś licytując , że dla Kwiaciarenki.

Dla mnie to zawracanie głowy kupującemu i zagranie nie do końca jednak w porządku. Straciłam czas czekając na koniec bazarku ,zamiast kupić transporter w sklepie. 

No cóż mam nadzieję,że jakiś kot dobrze skorzysta z fantu. Bazarki na dogo coraz bardziej irytują,nie dziwne że coraz mniej osób tu zostało...