Jump to content
Dogomania
Kejciu

rozliczony do usunięcia

Recommended Posts

27 minut temu, konfirm31 napisał:

Mam pytanie do wszystkich obecnych na bazarku. Czy zgadzacie się, żeby butki owczarkowe wyjątkowo zostały mi sprzedane w opcji KT, żeby jak najszybciej trafiły do Murki, dla biednej Czesi? 

Jeżeli ktoś jest przeciwny takiemu nieregulaminowemu rozwiązaniu bo np chce licytować butki, to niech to dzisiaj napisze. Jeśli nie będzie sprzeciwu, to jutro kupuję butki w opcji KT, opłacam przesyłkę do Murki i proszę Kasię o jej wysłanie. 

Nie mam nic przeciwko

32 minuty temu, konfirm31 napisał:

Mam pytanie do wszystkich obecnych na bazarku. Czy zgadzacie się, żeby butki owczarkowe wyjątkowo zostały mi sprzedane w opcji KT, żeby jak najszybciej trafiły do Murki, dla biednej Czesi? 

oczywiście zgadzam się, nawet myślałam , żeby po dotarciu do pracy (czyli teraz), napiać, ze w takiej sytuacji kejciu może zrobić wyjątek

Dodałam jeszcze jeden fant pod numerem 33

33. Transporter - NOWY nigdy nie używany, kupiony przez przyjaciółkę dla szczeniaka ale nigdy w nim nie podróżował - jeździ na kolankach :-) Zakurzony leżał w piwnicy - nowiutki - jak przyniosłam do fotografowania mój wielki kot wlazł w niego i się zmieścił. Nie mam teraz możliwości zmierzenia i podania dokładnych wymiarów ale postaram się zrobić to jutro

cena wywoławcza 30zł 

transporter.jpg

transporter1.jpg

transporter2.jpg

transporter3.jpg

transporter4.jpg