Jump to content
Dogomania

WATSON za TM :(


Zosia123

Recommended Posts

5 godzin temu, IlonaS napisał:

Mnie się bardzo podobają  psy w typie Watsona, i do tego czarne. Moja adoptowana sunia jest dość duża i czarniutka. 

On jest naprawdę ładnym psem i sądzę, że może być wielkim przyjacielem człowieka, tylko nikt tego nie pojmuje. Czy w grę wychodzą warunki mieszkaniowe?

Moje dwa mieszkają ze mną w domu, niezadużym i daję radę. 

Myślę, że Watson byłby szczęśliwy w mieszkaniu. Bardzo ładnie zachowuje czystość, miałam go przez jedną dobę i ani razu nie nabrudził. Potrafi chodzić po schodach. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, beataczl napisał:

jakie warunki ma Watson w Tymczasiku?

czy Piła to schron z wolo?

Tak, tam jest wolontariat, ale warunki ogólnie średnie: karma ta najtańsza i niestety nie ma ogrzewanych kojców. I najgorsze to te wywózki do innego schroniska bez wolontariatu.

W Tymczasiku tylko jeden pies mieszka w kojcu, bo jest agresywny. Wszystkie biegają sobie luzem i śpią pod dachem. Mają cały czas człowieka, bo Ewa i Arek są we dwójkę, więc jak Ewa jedzie do weterynarza, to na miejscu jest zawsze Arek. No i cena przystępna. Dlatego ja te bidaki właśnie tam umieszczam.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Lubię duże i czarne, przez 36 lat miałam w niedużym mieszkaniu nawet 4 rottweilery ale teraz jestem już stasra, sama i mam trzy psy w tym ostatnią, zyjącą już 14-rok rottkę i parę średnich pinczerow więc nie dam już rady wziąć następnego.

  • Like 1
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, dwbem napisał:

Lubię duże i czarne, przez 36 lat miałam w niedużym mieszkaniu nawet 4 rottweilery ale teraz jestem już stasra, sama i mam trzy psy w tym ostatnią, zyjącą już 14-rok rottkę i parę średnich pinczerow więc nie dam już rady wziąć następnego.

Ale ... jak się czyta to kołacze się po głowie... że jednak te starsze, duże , czarne też mogą się podobać, też są kochane i  mają swoich wielbicieli, tylko trzeba ich znaleźć?... i  Watsonek ma szczęście! serduszka2.gif przecież Zosia 123 go wypatrzyła z tłumu potrzebujących pomocy schroniskowych bied a my musimy jej tylko pomóc ''zaopiekować''  chłopaka :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Watsonka, ten ciągły brak czasu jest czasem strasznie wkurzający, ale widzę że musimy szybko, szybciutko myśleć o jakichś zaproszeniach, żeby nasze cioteczki zaczęły zaglądać do Watsonka, może uda nam się wspólnie, razem , zmienić Jego życie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.10.2018 o 17:51, Figunia napisał:

Też przycupnę u Watsona i będę mu kibicowac..

Witaj ,Aniu buziak.gif

Dnia 31.10.2018 o 22:35, agat21 napisał:

Co słychać u Watsona? 

 

Dnia 31.10.2018 o 22:35, agat21 napisał:

Co słychać u Watsona? 

... i ja się dołączę do pytania :)

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Olena84 napisał:

Ale piękny, ale my dogomaniaki to jesteśmy się w stanie zakochać w największym brzydalku, zapisuje, wspomogę ale niestety jednorazowo

Witaj Oleńko serduszka.gif... bardzo ,dziękujemy :) każdy grosik na wagę złota, to prawda, że jesteśmy w stanie ... zakochać się w każdymInvision-Board-France-131.gif

15 godzin temu, Yoana napisał:

Dziękuję za zaproszenie, niestety w tej chwili mogę tylko kibicować.

Witaj Yoanaserduszka.gif kibicuj, kibicuj!  może się uda Watsonkowi ,wygrać ;)

14 godzin temu, auraa napisał:

Zapisuję się i póki co trzymam kciuki za Watsonka. Teraz będzie już tylko lepiej 

Witaj Auraaserduszka.gif trzymaj, trzymaj! taki jest plan! .. żeby było lepiej ;)

13 godzin temu, Jo37 napisał:

Niestety mało jest osób, które chcą podarować dom dużym i starszym.

Niestety mało... ale nie w ogóle ,może trzeba by spróbować ... no nie wiem ... wydarzenie na fb?  czy jakoś tak ,to się nazywa :)

13 godzin temu, uxmal napisał:

Jestem u Watsonka. Dziękuję za zaproszenie.

Niestety narazie nie mogę wspomóc finansowo :(

Witaj uxmalserduszka.gif  może razem uda nam się rozkręcić wątek i poprawić los Watsonka :)

10 godzin temu, AlfaLS napisał:

Dziękuję za zaproszenie.

 Niestety na razie mogę tylko kibicować :-(.

Witaj AlfaSserduszka.gif kibicuj, kibicuj!  może się uda Watsonkowi ,wygrać ;)

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

A ja poproszę o konto - wpłacę jednorazowo.

Bardzo Dziękujemy , Nesiowata, już podaję /zciągnęłam z pierwszej strony, jak dobrze zrozumiałam? dopytam Zosię123/

Pieniążki zbieramy na konto Fundacji Dwa plus Cztery:

Numer konta: 35 1940 1076 3137 8042 0000 0000 (Credit Agricole)

IBAN: PL35 1940 1076 3137 8042 0000 0000
BIC: SWIFT/BIC AGRIPLPR
Z dopiskiem: „Datek na cele statutowe - WATSON”.

39 minut temu, Martika&Aischa napisał:

Aniczka zawołała więc przybieglam do przeuroczego seniorka:* zapisuje ogonka:) 

Witaj, Marticzko serduszka.gif prawda ,że przeuroczy! zaglądaj do nas, proszę :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.10.2018 o 19:17, Zosia123 napisał:

Tak, tam jest wolontariat, ale warunki ogólnie średnie: karma ta najtańsza i niestety nie ma ogrzewanych kojców. I najgorsze to te wywózki do innego schroniska bez wolontariatu.

W Tymczasiku tylko jeden pies mieszka w kojcu, bo jest agresywny. Wszystkie biegają sobie luzem i śpią pod dachem. Mają cały czas człowieka, bo Ewa i Arek są we dwójkę, więc jak Ewa jedzie do weterynarza, to na miejscu jest zawsze Arek. No i cena przystępna. Dlatego ja te bidaki właśnie tam umieszczam.

Zosiu czy pieniążki zbieramy ,bezpośrednio na to konto ?... tak dla jasności :)

Pieniążki zbieramy na konto Fundacji Dwa plus Cztery:

Numer konta: 35 1940 1076 3137 8042 0000 0000 (Credit Agricole)

IBAN: PL35 1940 1076 3137 8042 0000 0000
BIC: SWIFT/BIC AGRIPLPR
Z dopiskiem: „Datek na cele statutowe - WATSON”.

Link to comment
Share on other sites

U Watsona wszystko w porządku. Ogólnie Watson jest bezproblemowy, więc w stado tymczasikowe wszedł jak w masełko. Ewa mówi, że to taka duża ciapa, taka sama jak inny tymczasikowiec, Jonasz. :)

 

Pieniążki zbieramy na konto Fundacji Dwa plus Cztery, podane w pierwszym poście :)

Rozliczenie zrobię za jakiś miesiąc, Irek Czerniejewski ma bardzo mało czasu i nie mogę mu co chwila zawracać głowy :)

 

Załączam zdjęcia z Tymczasika.

 

8.jpg

9.jpg

10.jpg

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...