Jump to content
Dogomania

WATSON za TM :(


Zosia123

Recommended Posts

Zosia123 zawnioskuję do skarpety staruszkowej o zapomogę w kwocie 200 zł dla Whatsona, a Ty nie martw się o rozliczenie, bo tego w skarpecie nie wymagają, tylko informacji na pierwszej stronie wątku, że psiak dostał taka zapomogę od skarpety. Co Ty na to, mogę? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.05.2019 o 18:25, asiuniab napisał:

Zosia123 zawnioskuję do skarpety staruszkowej o zapomogę w kwocie 200 zł dla Whatsona, a Ty nie martw się o rozliczenie, bo tego w skarpecie nie wymagają, tylko informacji na pierwszej stronie wątku, że psiak dostał taka zapomogę od skarpety. Co Ty na to, mogę? 

Kochana dziękuję :) Chyba że znajdziesz innego psiaka w większej potrzebie.

 

Tutaj ogłoszenie psa, którego finansuję (on wygląda w realu trochę inaczej). Będę wdzięczna za pomoc w szukaniu mu DS/DT. Dzisiaj odbyłam kolejną kłótnię z mężem, który nie zgadza się na kolejnego psa...

60464356_1217057008461918_3187729881051955200_n.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.05.2019 o 18:25, asiuniab napisał:

Zosia123 zawnioskuję do skarpety staruszkowej o zapomogę w kwocie 200 zł dla Whatsona, a Ty nie martw się o rozliczenie, bo tego w skarpecie nie wymagają, tylko informacji na pierwszej stronie wątku, że psiak dostał taka zapomogę od skarpety. Co Ty na to, mogę? 

Zosia123, zapomniałam, że w tym roku już wnioskowałam i Watson dostał zapomogę ze skarpety staruszkowej, także na razie muszę usunąć swój wniosek o zapomogę dla Watsona z tego miesiąca; przepraszam, zupełnie nie pamiętałam o tym, miałam wrażenie, że wnioskowałam dla Rikuni ... :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Watsonek dalej trzyma sie z bliniaczym kolega  ,ciezko rozroznic ktory jest ktory;)

wyglada na bardzo zadowolonego  ,nie dziwie sie piekna pogoda,spacery,koledzy,pelna micha..,cuz wiecej do szczescia psu trzeba,swojego pana jedynie

a wogole to jest gdzies oglaszany?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Dnia 13.07.2019 o 19:43, Zosia123 napisał:

(Beataczl - nie, nie jest ogłaszany, bo to nie ma sensu, jest stary, duży, czarny i na dokładkę płci męskiej. Ogłaszam natomiast Tadeusza i nic, zero zainteresowania)

a gdzie jest Tadzio ?

Link to comment
Share on other sites

Pilnie szukam miejscówki - chociaż na tydzień - dla psiaka znalezionego wczoraj na szosie. Zapewnię karmę i opłaty wet. Jeśli nic nie znajdę, będę zmuszona oddać go do schroniska, bo u nas nie ma możliwości (4 koty, suka która nie lubi szczeniaków i chory pies).

Szczeniak ma 7-8 miesięcy, jest łagodny i miły. Waży 18 kg. Tylko jest zaniedbany. Dzisiaj został odrobaczony.

Hotelik u Lilu miał niestety niedawno chore szczeniaki i weterynarz odradza mi oddanie go tam. Hotel Tymczasik jest zatkany.

Cygan 2.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zaglądam do Watsonka z serdecznościami po dłuższej nieobecności :)

Dnia 11.08.2019 o 21:05, Zosia123 napisał:

Pilnie szukam miejscówki - chociaż na tydzień - dla psiaka znalezionego wczoraj na szosie. Zapewnię karmę i opłaty wet. Jeśli nic nie znajdę, będę zmuszona oddać go do schroniska, bo u nas nie ma możliwości (4 koty, suka która nie lubi szczeniaków i chory pies).

Szczeniak ma 7-8 miesięcy, jest łagodny i miły. Waży 18 kg. Tylko jest zaniedbany. Dzisiaj został odrobaczony.

Hotelik u Lilu miał niestety niedawno chore szczeniaki i weterynarz odradza mi oddanie go tam. Hotel Tymczasik jest zatkany.

Cygan 2.jpg

I co udało się coś znaleźć?   słodki :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, anica napisał:

Zaglądam do Watsonka z serdecznościami po dłuższej nieobecności :)

I co udało się coś znaleźć?   słodki :)

Dom to on znalazł, w Obornikach, ale nie bardzo sobie z nim radzą, jest bardzo nadpobudliwy, szczeka, sika w domu, nie słucha się. Jest już po kastracji, ale to raczej nie pomoże . Szukam im behawiorysty.

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Zosia123 napisał:

Dom to on znalazł, w Obornikach, ale nie bardzo sobie z nim radzą, jest bardzo nadpobudliwy, szczeka, sika w domu, nie słucha się. Jest już po kastracji, ale to raczej nie pomoże . Szukam im behawiorysty.

Mam tutaj telefon od Sziry , behawiorysta z Wrocławia p Ireneusz Cze...  511712853   i jest jeszcze behawiorysta z poradami na telefon p Agnieszka  515140561/ sama korzystałam ,porady do skutku , kosztują 50zł, teraz może być nawet więcej? /

Zaciskam ,żeby się chłopak 'wyciszył' okok.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anica napisał:

Mam tutaj telefon od Sziry , behawiorysta z Wrocławia p Ireneusz Cze...  511712853   i jest jeszcze behawiorysta z poradami na telefon p Agnieszka  515140561/ sama korzystałam ,porady do skutku , kosztują 50zł, teraz może być nawet więcej? /

Zaciskam ,żeby się chłopak 'wyciszył' okok.gif

Dzięki! P. Irek miał się z nimi kontaktować, tylko że on strasznie zabiegany jest. Ale podeślę im nr do p. Agnieszki, chociaż moim zdaniem na telefon to średnio, to trzeba by raczej zobaczyć, jak on reaguje. Ja tam byłam z mężem ok. 2 tyg. temu i było ciężko, jest z nim trudny kontakt. Pod wpływem rozmowy z koleżanką behawiorystką zasugerowałam im jeszcze diagnostykę, bo może on np. ma jakieś problemy zdrowotne.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...