Jump to content
Dogomania
karolcia1509

Zapraszam na akcesoria dla psiaków i kociaków - do 22.11.2018.

Recommended Posts

Dnia 17.11.2018 o 11:20, anica napisał:

Dzień dobry w sobotębiggrin.gif

Kochani hailm.gif błagam pomóżcie znaleźć domek dla tej słodkiej suni! jej pan zginął w wypadku samochodowym a rodzina... oddała sunię prosto spod kołderki do schroniska :(  tylko dlatego ,że był to kolega naszej koleżanki dogomaniaczki, zabrała sunię ze schroniska ale niestety nie może u niej zostać!  Vikunia jest naprawdę urocza, wspaniały przyjaciel rodziny, wrażliwa, grzeczna, całuśna, zachowuje czystość jak na dobrze wychowaną panienkę przystało, Viki obecnie przebywa w Tarnowie  :) więcej szczegółów podam na PW jeśli ktoś będzie zainteresowany....Przepraszam ale szukamy pomocy wszędzie!  Plissssssssssssssssss...

7ba85b9b4d670cf4med.jpgcac390c2bc9f24damed.jpg

Aniu, dziękuję Ci pięknie za pokzanie Vikuni.

Na szczęście Vikulka zamieszkała już w nowym CUDOWNYM DOMKU!!!

Jest Jedynaczką, ma swoich Ludzi i domek tylko dla siebie, na dodatek jest blisko mnie u moich Przyjaciół... 31 lipca 2018, po 14 wspólnych latach odeszła Ich Jamnisia Fifi... Oni długo (Vikula była u mnie 4 tygodnie) nie mogli podjąć decyzji, aż wreszcie, jak pojawi się potencjalny Dom z drugiego końca Polski wiedzieli, że albo teraz, albo nigdy już, ani Oni, ani ja nie zobaczymy Vikusi... nie mogliśmy Jej tego zrobić... została u nich, mamy kontakt, jeździmy z Nią na grób Jej Krzysia (*) ....

19 godzin temu, karolcia1509 napisał:

Dziękuje wszystkim za udział :)

Jeśli wszyscy wpłacą uzbiera się 394zł 

Wysałam wszystkim pw. prosze sprawdzić skrzynki. 

Dziękuję.Przelew będzie w poniedziałek:)