Jump to content
Dogomania

Lemi i Holi-udało się,sunie już poza schronem.Jadą do hoteliku.Prosimy o pomoc w utrzymaniu bid.Sunie od 26.11.18 już we wspólnym DS.29.07.22-Holi za TM.


Anula

Recommended Posts

57 minut temu, kiyoshi napisał:

Dzwonila do nas niedawno Pani z Lubonia o psiaka- jej papuga lata luzem po domu wiec nie mialysmy dobrego kandydata zeby jej zaproponowac. Ale Pani sympatyczna

Moze to ona ;)

To jednak nie pani od papugi ale również bardzo sympatyczna :)

Państwo mieszkają w bloku z 16 letnim synem,drugi już jest na swoim.Mają też 3 letniego kotka.Oboje pracują i co drugi tydzień Lemi by pozostawała ok 7 godzin sama w domu.Na urlopy wyjeżdżają nad morze do miejsca,w którym bardzo chętnie widziane są zwierzaki,więc Lemi jeździła by z nimi.Gdyby jednak trafił się wyjazd bez możliwości zabrania jej ze sobą jest też zwierzolubna mama,która chętnie przejmie opiekę..Pani potrzebuje jeszcze chwilę czasu aby podjąć ostateczną decyzję i przedyskutować jeszcze z rodziną ewentualny przyjazd do Hoteliku.Chce też jeszcze porozmawiać z Hanią aby  więcej wypytać ją o charakter Lemi, a szczególnie o jej reakcje na koty.Umówiłam się,że da mi znać o podjętej decyzji i jeżeli będzie pozytywna to będziemy szukać kogoś do wizyty p/a

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bogusik napisał:

To jednak nie pani od papugi ale również bardzo sympatyczna :)

Państwo mieszkają w bloku z 16 letnim synem,drugi już jest na swoim.Mają też 3 letniego kotka.Oboje pracują i co drugi tydzień Lemi by pozostawała ok 7 godzin sama w domu.Na urlopy wyjeżdżają nad morze do miejsca,w którym bardzo chętnie widziane są zwierzaki,więc Lemi jeździła by z nimi.Gdyby jednak trafił się wyjazd bez możliwości zabrania jej ze sobą jest też zwierzolubna mama,która chętnie przejmie opiekę..Pani potrzebuje jeszcze chwilę czasu aby podjąć ostateczną decyzję i przedyskutować jeszcze z rodziną ewentualny przyjazd do Hoteliku.Chce też jeszcze porozmawiać z Hanią aby  więcej wypytać ją o charakter Lemi, a szczególnie o jej reakcje na koty.Umówiłam się,że da mi znać o podjętej decyzji i jeżeli będzie pozytywna to będziemy szukać kogoś do wizyty p/a

Zapowiada się dobry domek, teraz tylko poczekajmy na wynik rodzinnej narady

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, kiyoshi napisał:

Dzwonila do nas niedawno Pani z Lubonia o psiaka- jej papuga lata luzem po domu wiec nie mialysmy dobrego kandydata zeby jej zaproponowac. Ale Pani sympatyczna

Moze to ona ;)

 

4 godziny temu, Tola napisał:

Zapowiada się dobry domek, teraz tylko poczekajmy na wynik rodzinnej narady

 

4 godziny temu, Gabi79 napisał:

Czekam zaciskając kciuki!!!

Dziewczyny mam wiadomość dnia! :) Dzisiaj w Hoteliku byli Państwo,którzy chcą zaadoptować Holi i jak zobaczyli też Lemi,która nie chciała za nic dzisiaj wyjść z pokoju,to postanowili dać też jej dom :) Pani Aneta mi powiedziała,że nie mogli by jej tam zostawić bo i ona skradła ich serducha :) Państwo zakupili już wszelkie akcesoria x 2 i tylko jeszcze zostały adresówki.Po powrocie z planowanego wyjazdu zaraz w poniedziałek jadą po sunie do Hoteliku :)

Rozmawiałam też z p.Agnieszką z Lubonia i poinformowałam,że adopcja Lemi jest nieaktualna.Pani Agnieszka jest chętna dać dom innej suni,nie koniecznie z długą sierścią i nie koniecznie musi być młodziutka.Głównie chodzi o charakter aby nie miała lęku separacyjnego,tolerowała koty i była ułożoną,spokojną sunią.Choć wizyty p/a tam nie było to wydaje mi się,że to może być dobry domek

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...