Jump to content
Dogomania

Problem z kupa- szczeniak 6dniowy


romanowskaax

Recommended Posts

Cześć 

Jestem tutaj nowa i jest to moj pierwszy post wiec jeśli zrobiłam coś nie tak to przepraszam 

zwracam się do was z prośba o radę bo może komuś przytrafiło się coś takiego. Moja sunia rasy beagle oszczeniła się we wtorek, miała cesarskie cięcie i jeden ze szczeniaków miał przepuline która weterynarze od razu usunęli i nie dawali mu dużo szans. Szczeniak ma 6dni i zauważyłam w piątek odkąd lekarze kazali nam przystawiać go tylko na karmienie i wylizanie bo suka wylizała szwy ze ma problem z robieniem kupy. Od piątku wieczorem do teraz nie zauważyłam żeby się załatwił a cały czas mamy go na oku. Nie ma tez wzdetego brzucha, ale jak pasujemy go ciepła woda i gąbeczka to w odbycie pojawia się jakas kulka (nie wiem jak to nazwać) czy ktoś zetknął się z czymś takim ? I ma jakas poradę ?

z gory dziękuje za każda pomoc 

Link to comment
Share on other sites

Skoro suka nie może masowac to niestety trzeba to robić samemu, taki szczeniak sam nie wydala, normalnie suka masuje brzuszki. A przepuklinę mozna było zostawić i usunąć jak szczeniak byłby większy a nie noworodkowi, trochę wet nie pomyślał. Ja mialam raz suczkę z przepukliną, taką kupiłam i operowałam jak miała 6 m-cy, bezproblemowo.

Link to comment
Share on other sites

U malucha przepuklina była na tyle poważna ze wybrzuszly mu się narządy,tak nam powiedzieli gdy oddali nam szczeniaki 

bylam u weterynarza zaniepokojona ze od 2dni mimo masowania brzuszka się jie wypróżnił. Okazało się ze ma owrzodzony odbyt dlatego sprawia mu to problem. Weterynarz przepisał leki i kazał przychodzić na zastrzyki z antybiotykiem 

Mam nadzieje ze już wszytsko będzie dobrze 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...