Jump to content
Dogomania

LIMBA ZA TM [*] KIEDYŚ PIĘKNA, DUMNA A TERAZ ? GUZY NA LISTWIE, BÓL, SAMOTNOŚĆ I BETONOWY BOKS... TYLE MA STARSZA ONECZKA..


Recommended Posts

W imieniu Limby dziekuję za życzenia. Nie miałam dostępu do internetu przez święta. Mam nadzieję, że jak najdłużej będzie mogła cieszyć się zdrowiem. Dostaje stale lek przeciwzapalny i hamujący rozwój nowotworu. Jedynie ma problem z filcującą się sierścią, mimo że dostaje dodatek drożdzy browarnych i oleju co dzień do jedzenia. Niestety, to chyba już sprawa raka, cudów się nie zdziała  w tym stadium choroby.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tola napisał:

Limba chudnie, a ma apetyt, normalnie zjada posiłki :(

Rozmawiałam z Jaaga - zamówiła wysokobiałkową karmę RC i suplement, zobaczymy...

A chciałam pytać co u suni.

Dobrze, że nie siedzi w schronisku tylko jest bezpieczna i ktoś się o nią troszczy.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Karmą wysokobiałkowa jest właściwą dla psa, w naturze psowate raczej nie spożywały węglowodanów, na takiej karmie się nie tyje - i dobrze, bo minimalizowany jest problem z chodzeniem u dużych psów. Ciepłe myśli przesyłam Limbie, niech żyje bez bólu jak najdłużej.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzis przyjdzie karma dla Limby, ale nie dieta RC, bo ta dla chorób nowotworowych jest dostepna tylko w puszkach. Wybrałam jej karme wysokobiałkową, bezzbozową z dorszemi dynią ( ryba jest bardziej wskazana, niz czerwone mięso) N&D. 

Ma zamówiony także suplement: Vetfood NTS Imunoactive Anticachectic, polecony w artykule dotyczącym zywienia psów z rakiem: https://cowsierscipiszczy.pl/dieta-psa-kota-z-rakiem/ 

20190106_151233.jpg

20190106_151120.jpg

20190106_151003.jpg

20190106_150955.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jo37 napisał:

Mina na zdjęciach portretowych jest słabiutka ale to chyba niechęć do aparatu.

Skoro tarza się w śniegu i bawi się to nie jest źle.

Boi się aparatu, jak zresztą i Mimi. Zamiera, kiedy robię zdjęcia lub odwraca sie, więc najlepsze wychodzą z daleka. Przedwczoraj miała bardzo zły dzień, wczoraj juz znacznie lepiej sie czuła. 

Jest na pewno pogorszenie, bo schudła, mięsnie jej zanikaja, siersć jest znacznie gorsza. Dopóki jeszcze ma lepsze dni i apetyt, to cieszę sie z tego. Boje sie ostatecznej decyzji, kiedy przestanie jeść czy zacznie cierpieć.

Z każdego jej tarzania sie w śniegu czy zabawy cieszę się bardzo.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Przepraszam, że tutaj ale szukam pilnie kogoś do wizyty dla półrocznej suczki, mix ON - Radzymin.
Kojarzycie kogoś z tych okolic?

Radzymin nic nazwa nie mówi,jakie to woj.;kod?

To ten:woj.mazowieckie,powiat Wołomin?

Link to comment
Share on other sites

Limba zjada swoją nową karmę ale z ręki, wymieszaną z puszką i bez szału. Najwazniejsze jednak, że ją je.

Udało się jeszcze zdobyc zgodnie ze wskazówką naszej wetki w Czechach hamujący rozwój nowotworów Theranecron. Od jutra więc może go dostawać co tydzień. Niestety, tam tez już go chyba nie będzie z tego, co mówił lekarz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...