Jump to content
Dogomania

Aleks/Frędzel/ ma szansę na opuszczenie Radys. Pomożecie?Aleks od 29.12.18 w DS w Zabrzu.11.09.2020 za [TM*].


Anula

Recommended Posts

8 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Pani z Płocka chciałaby zaadoptować Aleksa lub lub któraś z suczek Holi lub Lemi. Pani chciałaby pojechać sama po odbiór  mimo, że hotelik jest 450 km od Płocka. Zaproponowała ze względu na pracę sobotę 10 listopada, bo potem jest jeszcze dwa czy trzy dni wolnego..

Aniu poproszę pokieruj:  czy do Ciebie mam przesłać numer kontaktowy do Pani? Czy sama mam mam organizować wizytę PA i przekazać telefon do Szafirki?

To,że Pani chce sama pojechać do hoteliku tyle kilometrów to naprawdę dla niej duży plus! Zobaczymy co się z tego "wykluje" i zgadzam się tu z Anulą,że nr kontaktowy jako pierwszy do Hani

31 minut temu, Anula napisał:

To może przekaż na razie kontakt do Hani ponieważ Hania więcej wie o psiakach jak my.Tym razem nawet ich nie widziałam. Tel.660 169 929

 Tak jak Anulko napisałaś,my o psiakach nie wiele wiemy na obecną chwilę i kontakt do Hani będzie najlepszym rozwiązaniem

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Bogusik napisał:

To,że Pani chce sama pojechać do hoteliku tyle kilometrów to naprawdę dla niej duży plus! Zobaczymy co się z tego "wykluje" i zgadzam się tu z Anulą,że nr kontaktowy jako pierwszy do Hani

 Tak jak Anulko napisałaś,my o psiakach nie wiele wiemy na obecną chwilę i kontakt do Hani będzie najlepszym rozwiązaniem

Też tak myślę.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

A dlaczego do Hani?Miałaś przekazać kontakt z Hanią do Pani.Hania nie będzie dzwonić do Pani.

Uważałam, że skoro Pani już się zgłosiła a nam zależy na adopcji piesków, to politycznie i miło by było gdyby to Hania pierwsza się do niej odezwała. Skoro jednak podjęłaś decyzję aby Pani zadzwoniła, to oczywiście przesłałam do  niej sms podając numer Hani i prosząc, aby skontaktowała się w sprawie adopcji.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Uważałam, że skoro Pani już się zgłosiła a nam zależy na adopcji piesków, to politycznie i miło by było gdyby to Hania pierwsza się do niej odezwała. Skoro jednak podjęłaś decyzję aby Pani zadzwoniła, to oczywiście przesłałam do  niej sms podając numer Hani i prosząc, aby skontaktowała się w sprawie adopcji.

Dziękuję.

Niestety Hotelik nie ma obowiązku wydzwaniać po domkach i tak nam wielką wyświadcza przysługę,że odbiera tel.;sms z zapytaniami o psiaki.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Anula napisał:

Dziękuję.

Niestety Hotelik nie ma obowiązku wydzwaniać po domkach i tak nam wielką wyświadcza przysługę,że odbiera tel.;sms z zapytaniami o psiaki.

Nie ma za co. Mam nadzieję, że w podobnej sytuacji zaproponujesz Abi.

Intencje były dobre a wyszło jak wyszło. Może Pani zadzwoni. Dla mnie najważniejsze było, że ktoś zainteresował się pieskami:)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Nie ma za co. Mam nadzieję, że w podobnej sytuacji zaproponujesz Abi.

Intencje były dobre a wyszło jak wyszło. Może Pani zadzwoni. Dla mnie najważniejsze było, że ktoś zainteresował się pieskami:)

Jeżeli nie zadzwoni to widocznie nie będzie Pani zależeć na psiaku.Nie upychamy psów gdzie popadnie,każdy dom na ile to jest możliwe dokładnie jest prześwietlony.Mamy jeszcze dodatkową pomoc w ocenie domku od Hani i to nam też pomaga w podjęciu decyzji.Tak działamy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Aleks to dusza towarzystwa, niestety bardzo skacze na nas, na inne psiaki, chce się bawić. Mamy podrapane nogi, uczymy go kulturalnej zaczepki :) Aleks waży 17 kg, tak jak pisałam wcześniej, w kłębie ma 48 cm. Wiek określony na 3 lata. Kastracja umówiona na 16 listopada.IMG_20181030_155005_800x600.jpg.4e19ceff9108663f17473a81793aa5d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, szafirka napisał:

Aleks ma się dobrze, nadal skoczny i radosny, bałam się, że może Holi zdążyła go zarazić zanim ją odsperowałam, ale nie, czuje się dobrze.

To fajnie,że zdrowy.Teraz taka byle jaka pogoda a on obcięty,o zaziębienie nie trudno.

Link to comment
Share on other sites

Aleks miał niezły ubaw podczas sesji i pokazuje to jego osobowość. Jest otwarty, pogodny, optymistycznie nastawiony do świata, uwielbia zabawę bardziej z człowiekiem, niż z innym psem. Uwielbia jak się go drapie po brzuchu, aż łapy tylne mu chodzą. Niestety obsikuje wszystko i wszędzie, takiego zgrywa samca, ale może mu to przejdzie za kilka miesięcy, jak się hormony wyciszą po kastracji. Trochę jakby mniej skacze po nas, ale jednak, więc proponowałabym dom jeśli z dziećmi, to większymi. Oprócz obsikiwania znaczącego teren utrzymuje czystość, nie jest szczekliwy, ani nie wyje i nie niszczy pozostawiony sam. Toleruje koty, chociaż kilka razy pogonił naszą Irę, raczej dla zabawy.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...