Jump to content
Dogomania

Aleks/Frędzel/ ma szansę na opuszczenie Radys. Pomożecie?Aleks od 29.12.18 w DS w Zabrzu.11.09.2020 za [TM*].


Anula

Recommended Posts

Nadeszła wplata od  P.Agaty na nasze psiaki.Wprawdzie w tej chwili nie mamy pod naszą opieką psiaków ale przygotowujemy się do pomocy a pieniążki się bardzo przydadzą.Są umieszczane na wątku naszych ostatnich psiaczków.P.AGATO ŚLICZNIE DZIĘKUJEMY ZA POMOC.

                                                                      kwiat-ruchomy-obrazek-0015

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

P.Agato ślicznie dziękujemy za paczkę(pakę) z rzeczami.

https://images89.fotosik.pl/264/a7f86152ce5949f3med.jpg

a7f86152ce5949f3med.jpg

Zrobię lada dzień bazarek dla naszej podopiecznej Nussi z tego wątku:

https://www.dogomania.com/forum/topic/350625-nussi-zamojska-suczka-041019-opuściła-schronisko/

Jeszcze raz ślicznie dziękujemy i pozdrawiamy Rodzinę i Aleksa.

P.Agato,ślicznie dziękuję także za wpłatę.Pieniążki zasilą konto Nussi.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
4 godziny temu, Sara2011 napisał:

Cudowny jest, aż zajrzałam na zdjęcia z Radys aby sobie przypomnieć jak kiedyś wyglądał. Uwielbiam takie metamorfozy :)

To prawda! Przeszedł wielką metamorfozę dzięki swojej wspaniałej rodzinie :)

Tu jeszcze jeden filmik,na którym widać,jaką ma piękną sierść :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo szybko Alesiowi rośnie sierść to oznacza,że jest prawidłowo żywiony i w karmie nic nie brakuje.Sierść ma przepiękną,cudo.

No,ale tu chyba przesadził,czyściutki,piękny wpakował się do kałuży.P.Agata na pewno po takiej kąpieli miała co robić.

72681807-2984581074903437-91856581738417

Aleś nie przyprawiaj P.Agacie roboty.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dzisiaj minął dokładnie rok,jak Aleks pojechał do Zabrza i zamieszkał ze swoją wspaniałą Rodziną :) Dodałam swoje komentarze,które są prwdą o Olesiu :)

Jestem rozkoszny i szczęśliwy :)

81381041-2554706718096000-57024054401265

Na początku unikałem i bałem się spacerów w obawie,że może mnie znowu porzucą....A teraz? Teraz po prostu je uwielbiam!  Wiem już,że moja Rodzina kocha mnie ponad wszystko i nigdy mnie nikomu nie odda! :)

 

Nie umiałem się też bawić i nie znałem zabawek.Nikt tego kiedyś ze mną nie robił i nie pokazał, jaką to może sprawiać przyjemność...

Dzisiaj już umiem i to też dzięki mojej nowej,wspaniałej Rodzinie! :)

 

Trochę wspomnień...

Moje życie bardzo się pokręciło bo wylądowałem przecież w schronisku i tak naprawdę straciłem już tam wiarę w swoje lepsze życie.Kiedy pewnego dnia wyprowadzili mnie z boxu i zapakowali do auta, to myślałem,że to już nieuchronny koniec i nic to dobrego nie wróży....Przyjechałem w nie znane mi miejsce,o którym mówiono,że to hotelik i byłem bardzo na początku przerażony.Dzień po dniu zobaczyłem,że nic mi tu nie grozi, a opiekunowie robią wszystko abym czuł się u nich bezpieczny.Nie brakowało mi jedzenia,spałem w cieple i miałem też ręce,które mnie głaskały.Od długiego czasu poczułem się wreszcie lepiej i fizycznie i psychicznie.I przyszedł dzień 29.12.18 i znowu jechałem nie wiadomo gdzie...Byłem znowu przerażony przed spotkaniem z tym nie znanym i nowym,choć mówili,że jadę do domu.Tylko gdzie i jakiego? Nie miałem pojęcia.Serce waliło mi jak młot ale skoro nie mówili,że do schronu, to jakaś  maleńka iskierka nadziei we mnie  pozostała i nie pozwalała mi jednak tracić wiary,że będzie dobrze.Przyjechałem na miejsce,do swojego nowego domu i swojej nowej Rodziny,a co było dalej to już sami przecież wiecie.... :)

A wiecie co jest moim marzeniem,mojej Rodziny i wszystkich,którzy  przyczynili się do tego,aby odmienić mój los? Aby właśnie taki spotkał każdego bezdomnego psiaka! Aby ten nadchodzący Nowy Rok był dla nich łaskawy i  pozwolił im cieszyć się szczęściem, wraz ze swoją nową, kochaną Rodziną!

Szczęśliwy Aleks :)

Whats-App-Image-2019-12-24-at-23-39-53.j

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

P.Agato bardzo dziękujemy za wpłatę.Przeznaczyliśmy ją na nowe dwa psiaczki,które przyjechały do Alesiowego Hoteliku 11.01.20.

https://www.dogomania.com/forum/topic/351175-effi-i-fanni-suczkiktóre-otrzymały-szanse-na-godne-życieod-110120-są-już-ulokowane-w-hoteliku/?tab=comments#comment-17561697

                                                       Podobny obraz

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Aleksio otrzymał od p.Agaty prezent w postaci legowisko-budki.Ponieważ bardzo często kładł się pod stołem lub pysio pod wersalkę,stąd narodził się ten pomysł :) Uwielbia tam teraz leżeć,więc wstawię także link dla przykładu, bo może ktoś będzie też zainteresowany tak fajnym i funkcjonalnym legowiskiem :)

84108866_1032743703772493_801003180136595456_n.jpg?_nc_cat=111&_nc_oc=AQmOqHp2McqCT9fNr7osMNCO57yCP2E-vDrtLZPWJaVjoDEEuvc8_3-Vqz_mHVM3hUAOA5YZnEXZyo-DjOwCE7zo&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=367031d502ac56e600a9b0765176d8b8&oe=5EC27872

https://allegro.pl/oferta/legowisko-i-budka-2w1-40cm-dla-psa-kota-36324-7699338879?fbclid=IwAR1KqF0QD__28caoL4XNU1O7RVhD83H0DqezTUG0ELWdcDxtJWrjb4dM48s

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...