Jump to content
Dogomania

Aleks/Frędzel/ ma szansę na opuszczenie Radys. Pomożecie?Aleks od 29.12.18 w DS w Zabrzu.11.09.2020 za [TM*].


Anula

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

P.Agato,ślicznie dziękujemy za wpłatę 10.06.19.Te pieniążki bardzo przydadzą się Kessi,Bezikowi i Cziko.

https://www.dogomania.com/forum/topic/350032-kessiczikobezikodmieńmy-wspólnie-ich-los/?tab=comments#comment-17481920

                                                                               kwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0144

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

P.Agato,bardzo dziękujemy za pomoc naszym psiakom.Nadeszła wpłata 10.07.19 - 30,00zł. Przeznaczyłyśmy ją dla Kessi,Bezika,który właśnie zamieszkał we Wrocławiu w swoim domku i Czika.

https://www.dogomania.com/forum/topic/350032-kessiczikobezikodmieńmy-wspólnie-ich-los/?tab=comments#comment-17481920

                                                                               Znalezione obrazy dla zapytania emotikony ruchome kwiaty

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

P.Agato,bardzo dziękujemy za pomoc naszym psiakom.Nadeszła wpłata 12.08.19 - 30,00zł. Przeznaczyłyśmy ją dla Kessi,Bezika i Czika.Wszystkie psiaki mają swoje domki.Wpłatę wpisałam na ich wątku.Pieniążki nie zmarnują się,zbieramy na następne bidy aby móc im dalej pomagać.

https://www.dogomania.com/forum/topic/350032-kessiczikobezikodmieńmy-wspólnie-ich-los/?tab=comments#comment-17481920

                                                                 Znalezione obrazy dla zapytania emotikony ruchome kwiaty

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
2 godziny temu, dwbem napisał:

W takich pozach sypiała moja ukochana rottka Fabia, niestety już jej nie ma, przeżyła 14 lat co dla rottki jest rekordem bo na ludz,ie to ponad 105 lat.

Bardzo przykro,że Fabia odeszła ale dożyła pięknego wieku i na pewno pozostawiła Tobie  wiele wspaniałych wspomnień.

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam nacieszyć oko widokiem Aleksa i jak zwykle nie zawiodłam sie. Po tak wyczerpujących wędrówkach, Aleks padł jak kawka na mięciutkie łóżeczko. Normalnie, jak król Aleks Pierwszy !

Uśmiałam się z pozycji, jakie Aleksio przybiera w czasie snu; łebek wisi poza kanapą i jedna łapeczka zawsze na baczność ! Jeszcze nie tak dawno mój Misiaczek też tak spał...

Link to comment
Share on other sites

Są Rodziny,które w sposób wyjątkowy kochają adoptowanego psiaka...:) Dzisiaj otrzymałam filmik i wiadomość od  tak wyjątkowej Rodziny,jaką jest właśnie Aleksa :):):) Takie domy i takich ludzi można by klonować bez końca!

Witam Pani Bogusiu
Dokładnie rok temu dzięki Paniom odmieniło się psie życie
Aleks opuścił schronisko i rozpoczął nowe życie
Dziękujemy w imieniu Aleksa i swoim
To wszystko dzięki Paniom :)
  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...