Jump to content
Dogomania

Aleks/Frędzel/ ma szansę na opuszczenie Radys. Pomożecie?Aleks od 29.12.18 w DS w Zabrzu.11.09.2020 za [TM*].


Anula

Recommended Posts

Bardzo chętnie wracam do filmików i podziwiam.Ile w Alesiu jest energii,jak on cieszy się spacerem,bieganiem,jaki jest szalenie radosny w tym momencie.Cudownie,że ma możliwość wybiegania się.Każdemu psu takie coś jest potrzebne tylko nie każdy dom to rozumie tj. 3 spacery dziennie i szlifowanie chodników a w zimę chodników posypanych solą.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Nesiowata napisał:

Miał chłopak szczęście.

Znów "ukradli" mi lajki. 

 

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

Uwielbiam ten wątek :) Szczęście Aleksa i Jego Rodziny aż przechodzi na mnie i nie sposób się nie uśmiechnąć :)

 

1 godzinę temu, b-b napisał:

Częśliwy psiak u szczęśliwej Rodziny :)

Gdyby można było klonować takie rodziny, to zrobiłabym to z największa przyjemnością! Pani Agata podczytuje także wątek szczeniaczków walczących z parwo i bardzo też przeżywa ten dramat :( Jest dla mnie wspaniałym Aniołem - pocieszycielem.Jak dzisiaj rano poczytała,że jest źle to zaraz mi przysłała zdjęcie Olesia aby choć trochę mi się buzia uśmiechnęła :) To wspaniała osoba i łączy nas nie tylko adopcja ale coś takiego ludzkiego i bratniego....:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Pani Agata,która nie tylko ma złote serce, ale też talent w szyciu :) Wczoraj uszyła dla Olesia takie oto kanapowe legowisko :)

52382807_2250815341862544_5822873947019935744_n.jpg.3a7369b46a1f418b652dcbeea3525ec6.jpg

Oleś nie czuł zbytnio zadowolenia z nowego nabytku i długo się zastanawiał, czy warto się do niego zapakować.Widać ciekawość wzięła górę i chyba całkiem mu przypadła do gustu :):)

52595348_550781502093667_1472463738534625280_n.jpg.ddcda4d5619fa60b6e8b3017d51b5cb0.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

No to teraz Aleś ma swoją prawdziwą kanapę.Widać,że na niej się czuje swobodnie.I to kanapa jest jego tylko jego,własna.

Aleś z zimnego betonu na kanapie własnej.Ale mi dobrze.Być może w Radysach marzył o takiej kanapie i jednak marzenia się spełniły.

Cudny Alesiu bądź szczęśliwy na zawsze.

A my pod opiekę wzięłyśmy następną bidulkę z Radys.Smutną Kolię.Prawdopodobnie Kolia jako szczenię półroczne trafiła do schronu.Tam przebywała 1,5 roku.Mam nadzieję,że ujrzę  Kolię roześmianą,radosną u szafirki.

Zapraszam na wątek smutnej Kolii:

https://www.dogomania.com/forum/topic/349489-kolia-smutna-i-zrezygnowana-sunia-z-radyspomóżmy-jej-uwierzyć/?tab=comments#comment-17432861

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

Dobrze,że nie chciał pobawić się z kaczkami ;)

W pewnym momencie Pani Agata też tak pomyślała bo ruszył za kaczuchami. Jednak zatrzymał się na brzegu i zrezygnował z kąpieli...:)

52854043_409904959784266_2065786102945415168_n.jpg.487b57c33f81db00ef4bd3aefacfc689.jpg

46 minut temu, Anula napisał:

Aleś jak widać ma sporo ruchu,spacerków.Fajnie.Widać,że wciąż obserwuje człowieka aby mu nie wsiąknął z oczu.Cudny ten nasz Aleś jest.

Aleks jest bardzo związany ze swoją nową rodziną i ona jest ponad wszystko :) Cała reszta jest owszem fajna,ale drugoplanowa :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...