Jump to content
Dogomania

Aleks/Frędzel/ ma szansę na opuszczenie Radys. Pomożecie?Aleks od 29.12.18 w DS w Zabrzu.11.09.2020 za [TM*].


Anula

Recommended Posts

1 godzinę temu, szafirka napisał:

Czekamy na Aleksa, spa umówione na piątek, weta może uda się odwiedzić od razu w środę.

Dziękuję za informacje Haniu.Mam nadzieję,że jakoś wytrzymacie do piątku ze śmierdziuszkami.A u weta niech sprawdzi wet dobrze uszy bo zazwyczaj u długowłosych psiaków coś lubi siedzieć i dokuczać.Ciekawe czy wet przy badaniu nie zemdleje od zapaszku?

Link to comment
Share on other sites

No i czas na Aleksa. Aleks to obowiązkowo musi odwiedzić spa bo wygląda masakrycznie. nie wiem nawet czy jest sens robienia mu zdjęć , ale coś tam jutro pstryknę. Sioo i koopa była od razu na podjeździe, na jedzenie nie rzucił się jak dziewczyny, dość popiskiwał i poszczekiwał. Na niego jest zaświadczenie o szczepieniach.

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Anecik napisał:

No i czas na Aleksa. Aleks to obowiązkowo musi odwiedzić spa bo wygląda masakrycznie. nie wiem nawet czy jest sens robienia mu zdjęć , ale coś tam jutro pstryknę. Sioo i koopa była od razu na podjeździe, na jedzenie nie rzucił się jak dziewczyny, dość popiskiwał i poszczekiwał. Na niego jest zaświadczenie o szczepieniach.

Na pewno czuje się bidulek bardzo źle, mając na sobie tyle ciągnących dredów....Za kilka dni po spa będzie zapewne lepiej.Dziękujemy Anetko za opiekę i wiadomości :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Anecik napisał:

No i czas na Aleksa. Aleks to obowiązkowo musi odwiedzić spa bo wygląda masakrycznie. nie wiem nawet czy jest sens robienia mu zdjęć , ale coś tam jutro pstryknę. Sioo i koopa była od razu na podjeździe, na jedzenie nie rzucił się jak dziewczyny, dość popiskiwał i poszczekiwał. Na niego jest zaświadczenie o szczepieniach.

Jak wynika z opisu z Radys,Aleks na początku był nieufny nie chciał wyjść z boksu do dziewczyn ale jak już wyszedł to byla w nim sama radość i zachowywał się super,lgnął bardzo do człowieka.Wygląda na roztropnego chłopczyka,nie ma fiu-bździu w główce.

Link to comment
Share on other sites

Szafirek wyjechał już po Aleksa.Zajedzie do mnie 17-18.Czekam.

Transport z Radys do Góry Siewierskiej na 3 psiaki 280,00zł.Zrobiłam przelew.

Podzieliłam transport i 90zł przypada na Aleksa a 190zł za Lemi i Holi.Uzupełnię rozliczenie później.

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Anula napisał:

Jak wynika z opisu z Radys,Aleks na początku był nieufny nie chciał wyjść z boksu do dziewczyn ale jak już wyszedł to byla w nim sama radość i zachowywał się super,lgnął bardzo do człowieka.Wygląda na roztropnego chłopczyka,nie ma fiu-bździu w główce.

Nieufności nie ma, jest  radość :) Zachował czystość, kolację w nocy zjadł.

880314262_IMG_20181023_0923231.jpg.f29d289810ea306e616677544b5888d4.jpg

 

269084261_IMG_20181023_0923491.jpg.ab494cdf40e49018dc52b34298d1f038.jpg

 

1924616846_IMG_20181023_0925221.jpg.4fb3c220d7103f16fece95c630c32ee1.jpg

 

2124767188_IMG_20181023_0926171.jpg.0e927dd316c0503da8d3843d89861eb0.jpg

 

2005115947_IMG_20181023_0926201.jpg.4e1c9ef5957142f5de93526b566e53e6.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, teresaa118 napisał:

to chyba czas na dane do przelewow, czy wszystkie trzy kudlaczki beda miec wspolnego skarbnika?

Tak,jak zwykle na mnie spada obowiązek.Zaraz podeślę dane.Bardzo,bardzo dziękujemy za pomoc.W przypadku trój-paku każda złotówka dla nas jest na wagę złota.DZIĘKUJĘ.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Szafirek stoi w korku przed Wrocławiem.Nie zajedzie do mnie.Jak na 20 dojedzie to będzie dobrze.Hania ma dać znać.

Pogoda u nas beznadziejna wietrznie bardzo i pada deszcz.

szerokiej drogi psiatką i Szafirek.

U nas też pogoda jest fatalna, wiatr masakryczny, sama jak wracałam z pracy to czułam jak wieje, bo co chwile mi znosiło samochód:(

 

Link to comment
Share on other sites

Aleks już w domku. Ledwo chodzi od tych dredów, wszystko go ciągnie, jego sierść jest w okropnym stanie. Aleks jest bardzo pozytywny, przywitał się chętnie, zrobił obchód po ogrodzie i położył się na legowisku. Wydaje się duży, ale jak obetniemy te 3 kg kołtunów, to może okazać się szczuplutkim chłopaczkiem.

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, szafirka napisał:

Aleks już w domku. Ledwo chodzi od tych dredów, wszystko go ciągnie, jego sierść jest w okropnym stanie. Aleks jest bardzo pozytywny, przywitał się chętnie, zrobił obchód po ogrodzie i położył się na legowisku. Wydaje się duży, ale jak obetniemy te 3 kg kołtunów, to może okazać się szczuplutkim chłopaczkiem.

 

7 minut temu, szafirka napisał:

Anecik przekazała zaświadczenie o szczepieniu przeciwko wściekliźnie z Radys, więc jutro jeszcze doszczepimy na choroby zakaźne

Dziękujemy Haniu za wiadomości :) Najważniejsze,że szczęśliwie dojechali! :) Aleks jeszcze musi troszkę wytrzymać do spa a potem będzie już dużo lepiej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...