Jump to content
Dogomania

Aleks/Frędzel/ ma szansę na opuszczenie Radys. Pomożecie?Aleks od 29.12.18 w DS w Zabrzu.11.09.2020 za [TM*].


Anula

Recommended Posts

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

ok, zrobie na Katowice. A na ZIeloną Góre i Gorzów? warto tez bo to blisko, zaraz zrobie

 

1 godzinę temu, b-b napisał:

Jeśli trzeba zrobić jeszcze jakieś ogłoszenie to proszę dać mi znać kogo i na jakie miasto :)

Bogduniu,bardzo dziękuję.Na razie Aleks już ma ogłoszenia.Później poproszę jeżeli będzie nikły odzew.

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Katowice (musiałam trochę zmienić tekst i nie wiem czy tak może być?)

https://www.olx.pl/oferta/piekny-sympatyczny-terierek-aleks-szuka-kochajacego-domu-CID103-IDxrtzZ.html

Tekst super.

53 minuty temu, kiyoshi napisał:

Stokrotne dzięki za Katowice i Zieloną Górę może akurat ktoś wypatrzy Aleksa.Wyróżnię ogłoszenia.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

NIkt nie dzwonił o Aleksa? na moich olx bardzo dużo wyświeteń i ok. 10 pobrań telefonu.

Jednak Pani nawet napisała: "Jaka to rasa" odpisałam jej po swojemu...że wyjątkowo udany mix ras;)

Hania zaraz zawiadamia Bogusik,jeżeli jakiś normalny dom się pojawi.A Aleks jest w typie teriera ma sporo z tej rasy.

Był jeden dom zainteresowany ale to nie był dom dla Aleksa.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, teresaa118 napisał:

Czasami ludzie nie wiedza, jak maja zaczac pisanie wiadomosci(wspolczesna edukacja), moze trzeba bylo zapytac sie, jakie plany maja w stosunku do psa.

Dla mnie trochę dziwne jest zapytanie,ponieważ w każdym ogłoszeniu(tekście) jest napisane gdzie konkretnie pies przebywa,jest to pełna wiadomość nawet z podaniem województwa aby potencjalni zainteresowani nie musieli zadawać takich pytań i zabierać czas innym.

Link to comment
Share on other sites

Miałam zapytanie o Aleksa z OLX.Państwo mieszkają w Grzybowie k/Kołobrzegu w bloku na parterze z ogródkiem przyblokowym.Blok jest położony w lesie sosnowym i blisko morze.Mieszkają sami.Pytali się o transport płatny.No nie wiem,skierowałam ich do Hani na dłuższą rozmowę,poinformowałam o procedurach adopcyjnych.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Anula napisał:

Miałam zapytanie o Aleksa z OLX.Państwo mieszkają w Grzybowie k/Kołobrzegu w bloku na parterze z ogródkiem przyblokowym.Blok jest położony w lesie sosnowym i blisko morze.Mieszkają sami.Pytali się o transport płatny.No nie wiem,skierowałam ich do Hani na dłuższą rozmowę,poinformowałam o procedurach adopcyjnych.

Państwo nie dzwonili do Hani.Natomiast zgłosiła się młoda pani ze Szprotawy chętna zaadoptować Aleksa.Niestety ale po rozmowie jednak uznałam,że to nie najlepszy pomysł.Państwo mają  dwoje dzieci w wieku 10 lat i 2 miesiące i zupełny brak doświadczenia z psami.Pani  przyznała mi rację,że jednak drugie dziecko jest za malutkie,a chodzi o jego bezpieczeństwo, jak również spokój psa więc odkładają adopcję na kiedyś....:)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Bogusik napisał:

Państwo nie dzwonili do Hani.Natomiast zgłosiła się młoda pani ze Szprotawy chętna zaadoptować Aleksa.Niestety ale po rozmowie jednak uznałam,że to nie najlepszy pomysł.Państwo mają  dwoje dzieci w wieku 10 lat i 2 miesiące i zupełny brak doświadczenia z psami.Pani  przyznała mi rację,że jednak drugie dziecko jest za malutkie,a chodzi o jego bezpieczeństwo, jak również spokój psa więc odkładają adopcję na kiedyś....:)

No i słusznie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2018 o 10:56, Anula napisał:

Miałam zapytanie o Aleksa z OLX.Państwo mieszkają w Grzybowie k/Kołobrzegu w bloku z tarasem na parterze z ogródkiem przyblokowym.Blok jest położony w lesie sosnowym i blisko,500m od morza.Mieszkają sami.Pytali się o transport płatny.No nie wiem,skierowałam ich do Hani na dłuższą rozmowę,poinformowałam o procedurach adopcyjnych.

P.Ania dalej jest zainteresowana adopcją Aleksa.Poprosiła o nr.tel.do Hani.Jakoś nie umiała go znaleźć w ogłoszeniu.Podałam nr.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2018 o 10:56, Anula napisał:

Miałam zapytanie o Aleksa z OLX.Państwo mieszkają w Grzybowie k/Kołobrzegu w bloku na parterze z ogródkiem przyblokowym.Blok jest położony w lesie sosnowym i blisko morze.Mieszkają sami.Pytali się o transport płatny.No nie wiem,skierowałam ich do Hani na dłuższą rozmowę,poinformowałam o procedurach adopcyjnych.

W Grzybowie, zazdroszczę!!!

Zaglądam do Aleksa i trzymam kciuki za super domek!!!

Link to comment
Share on other sites

Pani znad morza napisała do mnie smsa, abym napisała jej coś o piesku, pytała jak wygląda procedura adopcyjna i jak się do tego zabrać, że jest z Kołobrzegu i co teraz. Odpisałam, by zadzwoniła, to odpowiem na wszelkie pytania, odpisała, że zadzwoni, ale cisza.

W załączeniu faktura za kastracjęIMG_20181121_162139_800x600.jpg.7ad0286e2406cf671c1b6d5306809e70.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...