Jump to content
Dogomania

Aleks/Frędzel/ ma szansę na opuszczenie Radys. Pomożecie?Aleks od 29.12.18 w DS w Zabrzu.11.09.2020 za [TM*].


Anula

Recommended Posts

22 minuty temu, Anula napisał:

Haniu sprawdź czy Aleks ma szczepienie kombajnem czy tylko wścieklizna.

Aleks moze byc szczepiony inaczej niz sunie:(

Najlepiej niech Mariola zadzwoni do Radys i zapyta czym byly szczepione sunie i kiedy dojda ksiazeczki

Ja naprawde co bralam Radysiaka to bylo inaczej- jedne tylko swistek na wscieklizne, jedne pelne szczepienia, kilka wysterylizowanych, jedna czy dwie nawet zachipowane. Tu nie ma zadnej logiki. Nie wiem czy to nie zalezy od tego z jakiej gminy jest pies? Moze wtedy sa rozne fundusze na zdrowie? Nie wiem

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Aleks był dzisiaj u weta. Została pobrana krew do badań, uszy ma zdrowe, lekko zabrudzone, został zaczipowany i zaszczepiony na choroby zakaźne. Na wściekliznę był szczepiony w schronie, dostałam zaświadczenie dołączone do protokołu adopcji. Jutro odbiorę wyniki krwi, fakturę i umówię na kastrację, bo nie przechodził tego zabiegu. Aleks waży 17 kg, wysokości nie mierzyłam, bo zrobię to po obcięciu kudłów.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, szafirka napisał:

Aleks był dzisiaj u weta. Została pobrana krew do badań, uszy ma zdrowe, lekko zabrudzone, został zaczipowany i zaszczepiony na choroby zakaźne. Na wściekliznę był szczepiony w schronie, dostałam zaświadczenie dołączone do protokołu adopcji. Jutro odbiorę wyniki krwi, fakturę i umówię na kastrację, bo nie przechodził tego zabiegu. Aleks waży 17 kg, wysokości nie mierzyłam, bo zrobię to po obcięciu kudłów.

Dzięki Haniu za informacje.A wet wyczyścił uszyska?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, teresaa118 napisał:

napisalam : na pazdziernik, to oznacza, ze przyjda nastepne miesiace. Mam cicha nadzieje, ze szybko znajda swoje nowe domki

Dziękuję bardzo.Zawsze się staramy aby psiaki nie przebywały długo w hoteliku.Po koniecznych zabiegach ogłaszamy je.

Właśnie nadeszła 26.10.18 deklaracja 40.00zł za X.Ślicznie dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Pani z Płocka chciałaby zaadoptować Aleksa lub lub któraś z suczek Holi lub Lemi. Pani chciałaby pojechać sama po odbiór  mimo, że hotelik jest 450 km od Płocka. Zaproponowała ze względu na pracę sobotę 10 listopada, bo potem jest jeszcze dwa czy trzy dni wolnego..

Aniu poproszę pokieruj:  czy do Ciebie mam przesłać numer kontaktowy do Pani? Czy sama mam mam organizować wizytę PA i przekazać telefon do Szafirki?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Pani z Płocka chciałaby zaadoptować Apsika lub lub któraś z suczek Holi lub Lemi. Pani chciałaby pojechać sama po odbiór  mimo, że hotelik jest 450 km od Płocka. Zaproponowała ze względu na pracę sobotę 10 października, bo potem jest jeszcze dwa czy trzy dni wolnego..

Aniu poproszę pokieruj:  czy do Ciebie mam przesłać numer kontaktowy do Pani? Czy sama mam mam organizować wizytę PA i przekazać telefon do Szafirki?

Ale super, trzymam kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Pani z Płocka chciałaby zaadoptować Apsika lub lub któraś z suczek Holi lub Lemi. Pani chciałaby pojechać sama po odbiór  mimo, że hotelik jest 450 km od Płocka. Zaproponowała ze względu na pracę sobotę 10 października, bo potem jest jeszcze dwa czy trzy dni wolnego..

Aniu poproszę pokieruj:  czy do Ciebie mam przesłać numer kontaktowy do Pani? Czy sama mam mam organizować wizytę PA i przekazać telefon do Szafirki?

Muszę się skontaktować z Bogusik,na razie nie odbiera.Albo zadzwoni do Ciebie albo tu odezwie się na wątku.

O Aleksie za wiele nie wiemy o jego charakterze,czy zachowuje czystość,jak zachowuje się do dzieci.

Jedynie wiem,że Pani mieszka w bloku i nic poza tym.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Anula napisał:

Muszę się skontaktować z Bogusik,na razie nie odbiera.Albo zadzwoni do Ciebie albo tu odezwie się na wątku.

Oczywiście będę czekać na info.

1 godzinę temu, teresaa118 napisał:

10 pazdziernika?

Oczywiście 10 listopada, to propozycja Pani. Już poprawiam swój post.  Ale realnie to Anula z Bogusik zdecydują czy i kiedy adopcja dojdzie do skutku. Ja tylko mogę przekazać kontakt.

Link to comment
Share on other sites

51 minut temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Oczywiście będę czekać na info.

Oczywiście 10 listopada, to propozycja Pani. Już poprawiam swój post.  Ale realnie to Anula z Bogusik zdecydują czy i kiedy adopcja dojdzie do skutku. Ja tylko mogę przekazać kontakt.

To może przekaż na razie kontakt do Hani ponieważ Hania więcej wie o psiakach jak my.Tym razem nawet ich nie widziałam. Tel.660 169 929

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...