Jump to content
Dogomania

Szczęśliwe zakończenie :) HUSKY ze schronu w Zamościu znalazł DS w Poznaniu. Brak kasy na transport ! POMOCY !!! Biszkoptka i Husky z kojców tomaszowskich znalazły swoje DOMY :)


MALWA

Recommended Posts

3 godziny temu, Radek napisał:

Czy nadal brakuje?

 

Tak, brakuje.

Tu na wątku na razie wpłynęło 330 zł.

Koszt transportu ze środy 24.10.18r. na trasie Góra Siwierska - Zamość - Góra Siwierska to 280 zł.

A zatem na razie na plusie jest 50 zł.

Transport  z 26.10.18r., na trasie Góra Siwierska - Poznań - Góra Siwierska został przez Anecik określony na 450 zł (dostałam sms).

- 450 + 50 = - 400 zł

Z mojego bazarku perfumeryjnego mam zakup cegiełek i licytacje na 145 zł, z bazarku transportowego Havanki dla haszczka jest chyba 100 zł.

-400 + 145 +100 = -155

Brakuje około 155 zł do zapłacenia za transport.

Całkowity koszt transportu haszczaka na dwóch trasach w dwa dni wyjdzie 730 zł.

Pytałam Anecik ile mam oddać za przetrzymanie psiaka przez dwie doby. Anecik przekazała mi, ze to już bierze na siebie, a psiakowi niech będzie na zdrowie.

Anecik pięknie dziękuję za pomoc w transporcie oraz przetrzymanie haszczaka u siebie, szczególnie, że psiak nie utrzymuje czystości i zafajdał cały kojec, w którym przebywał w domku.

 

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam, psiak dotarl do Poznania.

Zdjecia przedstawiaja psiaka w miejscu odbioru. Symbolicznie nazwalam go Kokos - jakos mi tak pasuje. Ale jak bedzie do niego mowic DT to nie wiem. Psiak byl mega grzeczny. Zostal wyczesany. Przy ogonie dredy, to przy czesaniu pokazal zeby. 

Anecik - dziekuje jeszcze raz za zorganizowanie transportu i dowiezienie haszczaka do Poznania. 

Mezowi Anecik przekazalam za dwa transporty 730 zl.  

Prosze o potwierdzenie tu na watku.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Piękny pies, jak dobrze widzieć go poza schroniskiem, wreszcie ma szansę na szczęśliwe życie.

U nas psy siedzą w betonowym baraku, bez możliwości wyjścia na spacer, czasami spędzają tak całe lata.

Malwa - jeszcze raz bardzo dziękuję za danie mu szansy, dziękuje też wszystkim, którzy przyczynili się do obecnego szczęścia Kokosa.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Tola napisał:

Piękny pies, jak dobrze widzieć go poza schroniskiem, wreszcie ma szansę na szczęśliwe życie.

U nas psy siedzą w betonowym baraku, bez możliwości wyjścia na spacer, czasami spędzają tak całe lata.

Malwa - jeszcze raz bardzo dziękuję za danie mu szansy, dziękuje też wszystkim, którzy przyczynili się do obecnego szczęścia Kokosa.

Ja tez sie ciesze, ze taka szansa sie nadarzyla, szczegolnie, ze Kokos siedzial w schronie ponad rok.....

Link to comment
Share on other sites

Ależ super :) Niech mu się powiedzie jak Hasiowi z tomaszowskiego kojca.

Właśnie zostawiłam post nt Hasia (któtego miała wyciągnąć MALWA) na wątku, więc zapraszam: http://www.dogomania.com/forum/topic/340582-nie-daj-im-zamarznąć-kolejne-biedy-aż-16stka-psów-fantafaza-i-kawakaja-uratowane-już-dzięki-dogomaniakom/?page=37 Jest tam też to, co tygryski lubią najbardziej, czyli fotorelacja.

 

Kokosik naprawdę cudny :) Chociaż brązowy kuperek świadczy o tym, że niezbyt dobrze jadł. Teraz to się zmieni. :) Fajnie, że dostał szansę. Dla psów tak mocno spragnionych ruchu i pracy, życie w boksie jest trudne. Jak długo Kokosik był w schronisku? Wiadomo coś?

 

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Ależ super :) Niech mu się powiedzie jak Hasiowi z tomaszowskiego kojca.

Właśnie zostawiłam post nt Hasia (któtego miała wyciągnąć MALWA) na wątku, więc zapraszam: http://www.dogomania.com/forum/topic/340582-nie-daj-im-zamarznąć-kolejne-biedy-aż-16stka-psów-fantafaza-i-kawakaja-uratowane-już-dzięki-dogomaniakom/?page=37 Jest tam też to, co tygryski lubią najbardziej, czyli fotorelacja.

 

Kokosik naprawdę cudny :) Chociaż brązowy kuperek świadczy o tym, że niezbyt dobrze jadł. Teraz to się zmieni. :) Fajnie, że dostał szansę. Dla psów tak mocno spragnionych ruchu i pracy, życie w boksie jest trudne. Jak długo Kokosik był w schronisku? Wiadomo coś?

 

Malwa pisała, ze ponad rok, ja mam jego pierwsze zdjęcia ze stycznia 2018

Link to comment
Share on other sites

Na stronie Fundacji Sfora Husky:    https://sforahusky.pl/rollo/

został pokazany zamojski haszczak, którego nazwano Rollo.

Kokos jakoś bardziej mi się podoba. Ale najważniejsze, ze pies jest zaopiekowany, że ma DT, i już to jak się teraz do niego mówi nie ma większego znaczenia. Nowa rodzina, do której trafi i tak pewnie nazwie go po swojemu....

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...