Jump to content
Dogomania

Szczęśliwe zakończenie :) HUSKY ze schronu w Zamościu znalazł DS w Poznaniu. Brak kasy na transport ! POMOCY !!! Biszkoptka i Husky z kojców tomaszowskich znalazły swoje DOMY :)


MALWA

Recommended Posts

1 godzinę temu, Tianku napisał:

a to :(  :( ja źle  zrozumiałam że po haszczaka przyjeżdzaja  na Śląsk z fundacji i przy okazji malinę by zabrali :(

przejrzę wieczorem może mam coś na bazarek

 

Źle zrozumiałaś.

Do schroniska w Zamościu pojechał mąż Anecik  po trzy zwierzaki od Toli - starą oneczkę, psiaka i kota, oraz haszczaka, który w piątek pojedzie do Poznania do DT.  Malinoskę chciałam wziąć przy okazji jednego transportu, bo liczyłam, że tu coś uzbieram na transport dla obojga. Teraz zbieram na transport dla haszczaka, bo tylko on wyruszył dzisiaj ze schronu.

Przenocuje on u Anecik do piątku, i w piątek mąż Anecik dowiezie hasiorka do Poznania do hoteliku, w którym bywają moje psiaki. Tam spotykam się z Pania Pauliną ze Sfora Husky, która odbierze haszczaka i odwiezie do DT w Poznaniu. Od tego momentu haszczak przechodzi na Fundacje Sfora Husky i wszelkie koszty związane z utrzymaniem jak i opieką weterynaryjną leżą już po stronie Fundacji.

A zatem, aby było jasne, fundacja zgodziła się przyjąć haszczaka i udostępnić wolny DT dla niego, ale warunek jest taki, ze trzeba go do Poznania dotransportować.

I stąd te koszty.......

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Tianku napisał:

proszę konto podeślę znajomej może coś dorzuci dla Haszczaka

a może Fundacja mogłaby wrzucić apel na swoją stronę o zrzutkę na paliwo... może akurat  ktoś dorzuci grosik

 

Dziękuję, zaraz wysyłam nr konta :)

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, Tianku napisał:

proszę konto podeślę znajomej może coś dorzuci dla Haszczaka

a może Fundacja mogłaby wrzucić apel na swoją stronę o zrzutkę na paliwo... może akurat  ktoś dorzuci grosik

 

Dziękuję, zaraz wysyłam nr konta :)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Tola napisał:

Chłopak bardzo spokojny, kontaktowy, pięknie sam wskoczył do kontenera.

Powinien szybko kogoś zauroczyć.

 

Super przeczytać takie informacje o psiaku, który siedział w klatce, ale w  kontenerze pewnie sam zobaczył dla siebie szansę :)

Tola - pięknie dziękuję za pomoc i szybka akcję z haszczakiem :)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, MALWA napisał:

 

Super przeczytać takie informacje o psiaku, który siedział w klatce, ale w  kontenerze pewnie sam zobaczył dla siebie szansę :)

Tola - pięknie dziękuję za pomoc i szybka akcję z haszczakiem :)

Ja dziękuję za danie mu szansy na normalne psie życie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tola napisał:

Ja dziękuję za danie mu szansy na normalne psie życie.

 

Tez ogromnie się cieszę, ze taka szansa w ogóle się pojawiła.

A wczoraj dopytałam o DT, do którego Husky jedzie w piątek.

To młodzi ludzie, którzy od lat pomagają psiakom, biorąc na Dt HUSKY.  Stąd tez ich świetna wiedza na temat rasy. W tym domu pies po wykąpaniu może wchodzić na kanapę. Ostatni husky spał z opiekunami w łóżku :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, MALWA napisał:

 

Tez ogromnie się cieszę, ze taka szansa w ogóle się pojawiła.

A wczoraj dopytałam o DT, do którego Husky jedzie w piątek.

To młodzi ludzie, którzy od lat pomagają psiakom, biorąc na Dt HUSKY.  Stąd tez ich świetna wiedza na temat rasy. W tym domu pies po wykąpaniu może wchodzić na kanapę. Ostatni husky spał z opiekunami w łóżku :)

 

wspaniale wiesci!! suuuuper dt :)

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Jaaga napisał:

Widziałam go. Niesamowicie spokojny, cierpliwy i sliczny piesek. Mniejszy od oneczki, która do mnie trafila. Tylko wymaga tez pewnie od razu kąpieli i pielęgnacji, bo smierdzą niesamowicie. Współczuję panu, który je wiózł te 6 godzin.

Haszczak już zadomowiony :)

Kąpiel i pielęgnacja to już w Poznaniu raczej. Rzeczywiście bardzo spokojny, fajny psiak. Oczka oba brązowe :) Po przyjeździe wysikał się ze 3 razy, pospacerował ładnie na smyczy i dostał kolację. Do Arka dzwoniła już Paulina od haskich (znają się z Chaty Leona) i wszystko jest ustalone :) 

Na FB wrzuciłam post o transporcie do Poznania może ktoś się jeszcze dołączy.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anecik napisał:

Haszczak już zadomowiony :)

Kąpiel i pielęgnacja to już w Poznaniu raczej. Rzeczywiście bardzo spokojny, fajny psiak. Oczka oba brązowe :) Po przyjeździe wysikał się ze 3 razy, pospacerował ładnie na smyczy i dostał kolację. Do Arka dzwoniła już Paulina od haskich (znają się z Chaty Leona) i wszystko jest ustalone :) 

Na FB wrzuciłam post o transporcie do Poznania może ktoś się jeszcze dołączy.

Dziękuję za informację :)

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, majowa napisał:

Moja deklaracja może iść dla owczarki belgijskiej, dorzuce teraz cos na transport, zaraz zrobię przelew

Malinoska nie zostala wydana przez schronisko w Zamościu, bo jest po sterylce, nie ma zajętych szwów i nie jest jeszcze zaszczepiona.

Szkoda, w hoteliku mieszkalaby w domu na kanapie, bo tam nie ma żadnych budek, oborek czy kojcy.

Została w schronie i bedzie spała na betonie. 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Anecik napisał:

Koszt transportu dla haszczaka to 280 zł

 

Przed chwilą, MALWA napisał:

Ale to dzisiejszy koszt ?

Pytam, bo wiem, ze tam więcej zwierząt dzisiaj jechało. To dzisiaj dzielony przez liczbę zwierzaków, a w piątek jeszcze nie wiadomo. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...