Jump to content
Dogomania

>>> Dziadeczek Misio odszedł za TM. Żegnaj kochany <<<


Olena84

Recommended Posts

Mnie zawsze wyruszają i rozczulają staruszki. Mają w sobie coś tak ujmującego, taką mądrość w oczach.Serce się raduje kiedy widzi się ich uśmiech, na posiwiałym pyszczku, chęć do życia. No to żeby nie było, że nikt się nie zachwycił Dziadulkiem, to ja się zachwycam :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dziadolek już się na dobre zadomowił, wybrał sobie Andżelikę jako panią i słucha tylko jej, mąż może go prosić, zachęcać, nic, do obcych jest na dystans - taki się zrobił ważny ;), ale nie gryzie, jednak woli jak nikogo nie ma i ma łóżko tylko dla siebie, pare razy też jeździł samochodem, jak jechali cos załatwić - po prostu dziadolek został ukochanym synciem i jest prawie numer jeden w hoteliku ;). Mam zdjęcia, wkleję niedługo. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.04.2019 o 08:39, Olena84 napisał:

Dziadolek już się na dobre zadomowił, wybrał sobie Andżelikę jako panią i słucha tylko jej, mąż może go prosić, zachęcać, nic, do obcych jest na dystans - taki się zrobił ważny ;), ale nie gryzie, jednak woli jak nikogo nie ma i ma łóżko tylko dla siebie, pare razy też jeździł samochodem, jak jechali cos załatwić - po prostu dziadolek został ukochanym synciem i jest prawie numer jeden w hoteliku ;). Mam zdjęcia, wkleję niedługo. 

Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi Duduniu
 o jak pieknie
 Olenko
 bardzo bardzo dziekujemy za te cudenka dla dziadziunia
 waznosci Waszmosci hoho
 cudny maluni mamusinecek
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.05.2019 o 17:33, Nadziejka napisał:
Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi Duduniu
 o jak pieknie
 Olenko
 bardzo bardzo dziekujemy za te cudenka dla dziadziunia
 waznosci Waszmosci hoho
 cudny maluni mamusinecek

;) jutro albo dzis w końcu przerzucę zdjęcia, ciągle zapominam:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...