Jump to content
Dogomania

Dziewczyna wywiozla mi psa za granice


Kamilll

Recommended Posts

Witam wszystkich 

 

Odrazu zaznacze , ze  mieszkam pod Londynem .

Moja eks przed rozstaniem pojechala autem odwiedzic rodzine w Holandii . Ostatnio kupilem malego psa , ktorego pozwolilem Jej zabrac ze soba . Piesek ma chipa oraz paszport na moje dane.  ( Paszport ma dziewczyna  razem z psem potrzebny byl na prom ) . Po rozstaniu stwierdzila , ze nie wraca a psa mi nie odda . Moze mi ktos madrze doradzic co mam zrobic w tej sytuacji ? Chce tylko odzyskac swojego pieska . Wiem gdzie mieszka , ale tam nie pojade  ( tam mi doradzila kolezanka z pracy ) , bo moze zadzwonic na Holenderska  policje i narobic mi problemow np , ze Ja przesladuje , chce zgwalcic czy pobic. Nie znam holenderskiego a wiem , ze to wykorzysta . 

Myslicie , ze Jezeli pojade na posterunek w Hadze i udowodnie im ze to moj pies pojada ze mna do Jej rodziny i odzyskam swojego synka ?  Chora sytuacja ,ale pies jest jak moja rodzina kocham go i strasznie mi go brakuje . Musze go odzyskac .

Zastanawiam sie jeszcze czy przypadkiem nie mozna wstrzyknac psu nowego chipa , a starego zneutralizować . Paszport tez pewnie moze wyrobic nowy i podac swoje dane . Wtedy juz nie udowodnie w tamtym kraju ze pies jest moj . 

Straszny koszmar w nocy nie spie a w pracy nie moge sie skupic . Prosze o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...