Jump to content
Dogomania
elik

Kajtuś - malutki piesek, który jak w sztafecie przechodził z rąk do rąk, ale to już koniec !

Recommended Posts

Wszystkim kochanym Fanom słodkiego Kajtusia oraz jego Opiekunom życzę wszystkiego co najlepsze w Nowym 2019 Roku, a przede wszystkim zdrowia, szczęście i miłości bliźnich. Obyśmy za rok mile wspominali Ten Rok :)

1113264337_Nowyr..gif.4581cca7aa81f64ab67180d9e70d378a.gif

Dnia 1.01.2019 o 09:15, elik napisał:

Wszystkim kochanym Fanom słodkiego Kajtusia oraz jego Opiekunom życzę wszystkiego co najlepsze w Nowym 2019 Roku, a przede wszystkim zdrowia, szczęście i miłości bliźnich. Obyśmy za rok mile wspominali Ten Rok :)

Piękne życzenia ! Oby się spełniły nam wszystkim !

13 godzin temu, Nesiowata napisał:

A jak miewa się Kajtuś wędrowniczek?

Nie wiem :(  Dawniej adoptujący chętnie współpracowali i przysyłali wiadomości, zdjęcia. Teraz trudno się jest doprosić. A i psiaków adoptowanych sporo ostatnio mi przybyło i nie wiem do którego dzwonić :)

20 godzin temu, Nesiowata napisał:

Szkoda, że nie ma wieści o  pięknym długodystansowcu.

Też mi się za nim ckni.  Jak dorwę chwilkę czasu i nie zapomnę, to dryndnę i zapytam co u niego :)

Dnia 30.01.2019 o 06:34, Nesiowata napisał:

Szkoda, że nie ma wieści o  pięknym długodystansowcu.

No to właśnie są i nie tylko. Są Także zdjęcia, ale muszę się na nowo naumieć wstawiać zdjęcia, bo znowu zmienili system.

Kajtuś jest już po kastracji, wszystko się szybko i ładnie zagoiło. Prawie nie zauważył, że czegoś mu ubyło :)   Kajtuś jest okrutnym pieszczochem.

Stwierdzam, że nie ma w tym cienia przesady. Widać to na zdjęciach. Nawet jak śpi jest wtulony w człowieka.

5 godzin temu, elik napisał:

No to właśnie są i nie tylko. Są Także zdjęcia, ale muszę się na nowo naumieć wstawiać zdjęcia, bo znowu zmienili system.

Kajtuś jest już po kastracji, wszystko się szybko i ładnie zagoiło. Prawie nie zauważył, że czegoś mu ubyło :)   Kajtuś jest okrutnym pieszczochem.

Stwierdzam, że nie ma w tym cienia przesady. Widać to na zdjęciach. Nawet jak śpi jest wtulony w człowieka.

Cudownie! Należy mu się za wcześniej zmarnowany czas!

Dnia 5.02.2019 o 06:00, Nesiowata napisał:

Cudownie! Należy mu się za wcześniej zmarnowany czas!

Też tak uważam :)

Jak uporam się z opryszczką, przeziębieniem, które się objawiło dzisiaj i z barkiem, to popracuję nad tym, żeby na nowo zapoznać się z wklejaniem zdjęć na fotosik i z fotosika na wątek.

Na razie muszę wykurować opryszczkę i przeziębienie, żeby mnie znowu nie wyrzucili ze szpitala  :)

image.jpeg.4c8de1d03750365eeeefcc42fe4bb848.jpeg

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

A co z tymi obiecanymi zdjęciami Kajtusia?

No właśnie... Nie pamiętam które to były zdjęcia. Jak z telefonu przesyłam na dysk, to pojawiają się w folderze nie jako ostatnie, tylko chyba jest to uzależnione od nazwy pliku i wklejają się gdzieś w środku już wcześniej wklejonych. Gdy od razu zabieram się za wklejenie na wątek, to wiem, które to są, ale po upływie dwóch tygodni nie pamiętam :( Ale korzystając z opcji Właściwości ustaliłam, które fotki wkleiłam do folderu najpóźniej i wychodzi, że te poniżej. Jeśli te już widziałyście, to przykro mi, ale nie wiem jak ustalić, które to były zdjęcia. Mam nadzieję, że to te, bo Pani Weronika 4.02. przysłała mi SMS-a z informacją, że Kajtuś już jest po zabiegu kastracji i że wszystko ładnie się goi że Kajtuś prawie tego nie zauważył. Przysłała mi jedno zdjęcie, które dotychczas mam w telefonie i dlatego wiem, że tego na pewno jeszcze nie wklejałam na wątek, bo dopiero teraz skopiowałam go na dysk.

Kajtuś po kastracji :)

2019-8.jpg.6261bb17343a944f7c64c23a6c59e71b.jpg

A to zdjęcia, które prawdopodobnie Pani Weronika przysłała potem na e-mail. Napisała, że Kajtuś jest okrutnym pieszczochem :)

2019-2.jpg.43c1abffcf2cab03af88c8267281e9e6.jpg

2019-3.jpg.ecc7f62aabc96669eec99fbb98be1bb6.jpg

2019-4.thumb.jpg.2b9f50b948bfb009ed4a6f5a654a6bec.jpg

2019-1.jpg.1285a19edfda3b54ecb2c0ecd5d0032d.jpg