Jump to content
Dogomania

Kajtuś - malutki piesek, który jak w sztafecie przechodził z rąk do rąk, ale to już koniec !


elik

Recommended Posts

Wszystkim kochanym Fanom słodkiego Kajtusia oraz jego Opiekunom życzę wszystkiego co najlepsze w Nowym 2019 Roku, a przede wszystkim zdrowia, szczęście i miłości bliźnich. Obyśmy za rok mile wspominali Ten Rok :)

1113264337_Nowyr..gif.4581cca7aa81f64ab67180d9e70d378a.gif

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2019 o 09:15, elik napisał:

Wszystkim kochanym Fanom słodkiego Kajtusia oraz jego Opiekunom życzę wszystkiego co najlepsze w Nowym 2019 Roku, a przede wszystkim zdrowia, szczęście i miłości bliźnich. Obyśmy za rok mile wspominali Ten Rok :)

Piękne życzenia ! Oby się spełniły nam wszystkim !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
13 godzin temu, Nesiowata napisał:

A jak miewa się Kajtuś wędrowniczek?

Nie wiem :(  Dawniej adoptujący chętnie współpracowali i przysyłali wiadomości, zdjęcia. Teraz trudno się jest doprosić. A i psiaków adoptowanych sporo ostatnio mi przybyło i nie wiem do którego dzwonić :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 30.01.2019 o 06:34, Nesiowata napisał:

Szkoda, że nie ma wieści o  pięknym długodystansowcu.

No to właśnie są i nie tylko. Są Także zdjęcia, ale muszę się na nowo naumieć wstawiać zdjęcia, bo znowu zmienili system.

Kajtuś jest już po kastracji, wszystko się szybko i ładnie zagoiło. Prawie nie zauważył, że czegoś mu ubyło :)   Kajtuś jest okrutnym pieszczochem.

Stwierdzam, że nie ma w tym cienia przesady. Widać to na zdjęciach. Nawet jak śpi jest wtulony w człowieka.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, elik napisał:

No to właśnie są i nie tylko. Są Także zdjęcia, ale muszę się na nowo naumieć wstawiać zdjęcia, bo znowu zmienili system.

Kajtuś jest już po kastracji, wszystko się szybko i ładnie zagoiło. Prawie nie zauważył, że czegoś mu ubyło :)   Kajtuś jest okrutnym pieszczochem.

Stwierdzam, że nie ma w tym cienia przesady. Widać to na zdjęciach. Nawet jak śpi jest wtulony w człowieka.

Cudownie! Należy mu się za wcześniej zmarnowany czas!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.02.2019 o 06:00, Nesiowata napisał:

Cudownie! Należy mu się za wcześniej zmarnowany czas!

Też tak uważam :)

Jak uporam się z opryszczką, przeziębieniem, które się objawiło dzisiaj i z barkiem, to popracuję nad tym, żeby na nowo zapoznać się z wklejaniem zdjęć na fotosik i z fotosika na wątek.

Na razie muszę wykurować opryszczkę i przeziębienie, żeby mnie znowu nie wyrzucili ze szpitala  :)

 

image.jpeg.4c8de1d03750365eeeefcc42fe4bb848.jpeg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
3 godziny temu, Nesiowata napisał:

A co z tymi obiecanymi zdjęciami Kajtusia?

No właśnie... Nie pamiętam które to były zdjęcia. Jak z telefonu przesyłam na dysk, to pojawiają się w folderze nie jako ostatnie, tylko chyba jest to uzależnione od nazwy pliku i wklejają się gdzieś w środku już wcześniej wklejonych. Gdy od razu zabieram się za wklejenie na wątek, to wiem, które to są, ale po upływie dwóch tygodni nie pamiętam :( Ale korzystając z opcji Właściwości ustaliłam, które fotki wkleiłam do folderu najpóźniej i wychodzi, że te poniżej. Jeśli te już widziałyście, to przykro mi, ale nie wiem jak ustalić, które to były zdjęcia. Mam nadzieję, że to te, bo Pani Weronika 4.02. przysłała mi SMS-a z informacją, że Kajtuś już jest po zabiegu kastracji i że wszystko ładnie się goi że Kajtuś prawie tego nie zauważył. Przysłała mi jedno zdjęcie, które dotychczas mam w telefonie i dlatego wiem, że tego na pewno jeszcze nie wklejałam na wątek, bo dopiero teraz skopiowałam go na dysk.

Kajtuś po kastracji :)

2019-8.jpg.6261bb17343a944f7c64c23a6c59e71b.jpg

A to zdjęcia, które prawdopodobnie Pani Weronika przysłała potem na e-mail. Napisała, że Kajtuś jest okrutnym pieszczochem :)

2019-2.jpg.43c1abffcf2cab03af88c8267281e9e6.jpg

2019-3.jpg.ecc7f62aabc96669eec99fbb98be1bb6.jpg

2019-4.thumb.jpg.2b9f50b948bfb009ed4a6f5a654a6bec.jpg

2019-1.jpg.1285a19edfda3b54ecb2c0ecd5d0032d.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.02.2019 o 00:40, b-b napisał:

2019-7.jpg.ef64e7e33407348fd495cc91ac58ac32.jpg

A zauważyłyście ,że chłopak ma całusa na brzusiu?:D

Fajnie ogląda się zdjęcia psiaka rozwalonego w wyrku w swoim domku:)

 

1 godzinę temu, dwbem napisał:

Ja zauważyłam, jak tu nie całować takiego słodkiego maluszka.

Ja też, a jakże by inaczej  :)  Widać, że psiunek jest kochany :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...