Jump to content
Dogomania

Kajtuś - malutki piesek, który jak w sztafecie przechodził z rąk do rąk, ale to już koniec !


elik

Recommended Posts

Pani Sylwie zapłaciła za szczepienie w środę.   Dlatego jak tylko usiadłam do kompa zrobiłam dla niej przelew z mojego konta, bo nie wiedziałam, że Kajtuś ma już swoje własne pieniądze :)

Wczoraj i przedwczoraj na konto Kajtusia wpłynęły poniższe kwoty:

  •     15,00 zł   Nesiowata  -  18.10.
  •     10,00 zł   Radek  -  18.10.
  •   100,00 zł   Bogusik  -  19.10.
  •     50,00 zł   Anula  -  19.10.

Bardzo serdecznie dziękuję

849563755_kwiatki5.jpg.99919e33039aef23b1c4c96ab8d2dfb7.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Witaj Bożenko :) Dawno Cie u mnie nie było :)  Ogromnie dziękuję za wsparcie maluszka :)

Pokaż nam swojego Guziczka..

Mojego Guziczka już nie ma, odszedł staruszeczek w czerwcu...

933917_498092333579452_999756310_n.thumb.jpg.387d5dbcd28a01855aad2e0be801318f.jpg

Guziczek był z dogo.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Selenga napisał:

Mojego Guziczka już nie ma, odszedł staruszeczek w czerwcu...

933917_498092333579452_999756310_n.thumb.jpg.387d5dbcd28a01855aad2e0be801318f.jpg

Guziczek był z dogo.

 

Dobre życie miał u Ciebie Guziczek. Współczuję i przytulam

Faktycznie Kajtuś jest podobny do Guziczka. Bywaj u nas często, zapraszam  :)

Link to comment
Share on other sites

Aktualne zdjęcie Kajtusia z DT

PART_1540049527204.thumb.jpeg.7335e4bb90f2f68bbf37d646b1c0efd6.jpeg

Zastanawiam się czy nie dobrze byłoby go już ogłaszać. Kajtuś jest zaszczepiony p/wściekliźnie, jest grzecznym psiakiem, bez problemu zostaje sam w domu., czego więcej chcieć :) Termin astracji uzgodnię z dr Małgosią i chłopak może być adoptowany. Tak sobie po cichu myślę, że może po adopcji Kajtusia DT zgodziłby się przyjąć Lolusia.

Tysiu, czy mogłabyś ułożyć tekst ogłoszenia?

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, elik napisał:

Zgadzam się z Tobą :) a poza tym najmądrzejsze :)

I ja również! :)

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

Kajtuś to następny idealny pies. Oby nie musiał czekać tak długo nas własny dom jak np. anielska Gwiazdka. 

.. mam nadzieję ,że tak nie będzie!  chyba nie ma dnia, żebym nie myślała jak "odczarować" Gwiazdunię?...

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Nesiowata napisał:

Kajtuś to następny idealny pies. Oby nie musiał czekać tak długo nas własny dom jak np. anielska Gwiazdka. 

 

11 godzin temu, anica napisał:

. . .

.. mam nadzieję ,że tak nie będzie!  chyba nie ma dnia, żebym nie myślała jak "odczarować" Gwiazdunię?...

Nawet nie mówcie :(

Pani, która była zainteresowana Kajtusiem już nie jest zainteresowana :( DT miał zadzwonić i umówić się na spotkanie, żeby pani mogła zobaczyć Kajtusia, bo przecież jeszcze nie widziała go choćby na zdjęciu, bo jeszcze nie jest ogłaszany. Havaneczki nie śmiem prosić, bo jest  bardzo  zajęta i robi teraz bazarek transportowy dla Laluni. Prosiłam Tysię, ale Tysia też pewnie zajęta.

DT nie zadzwonił mod razu, a jak wreszcie zadzwonił, to pani powiedziała, że juz nie jest zainteresowana. Pewnie adoptowała innego psiaczka. Nic to :) Inny psiak tez potrzebował domku, a może był w gorszych warunkach niż teraz jest Kajtuś.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła do mnie dzisiaj dr Małgosia i powiedziała, że kastracja nie będzie taka trudna jak to zwykle bywa u wnętrów. Nie trzeba będzie szukać drugiego jądra w brzuszku, bo wyczuwa je umiejscowione nie głęboko pod skórą nawet niezbyt daleko od tego prawidłowo umiejscowionego. Uffff, a już się bałam, że będzie krojenie  poszukiwawcze.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

 

Nawet nie mówcie :(

Pani, która była zainteresowana Kajtusiem już nie jest zainteresowana :( DT miał zadzwonić i umówić się na spotkanie, żeby pani mogła zobaczyć Kajtusia, bo przecież jeszcze nie widziała go choćby na zdjęciu, bo jeszcze nie jest ogłaszany. Havaneczki nie śmiem prosić, bo jest  bardzo  zajęta i robi teraz bazarek transportowy dla |Laluni. Prosiłam Tysię, ale |Tysia też pewnie zajęta.

DT nie zadzwonił mod razu, a jak wreszcie zadzwonił, to pani powiedziała, że juz nie jest zainteresowana. Pewnie adoptowała innego psiaczka. Nic to :) Inny psiak tez potrzebował domku, a może był w gorszych warunkach niż teraz jest Kajtuś.

Eliczku, dla Kajtusia zawsze znajdę czas. Trzeba było śmiało mówić ! Dziś już nie dam rady, ale jutro spróbuję coś napisać.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Eliczku, dla Kajtusia zawsze znajdę czas. Trzeba było śmiało mówić ! Dziś już nie dam rady, ale jutro spróbuję coś napisać.

Kochana Elunia, jak dobra wróżka   623127597_db_wrka.png.5e50e88f242c9e28860aa0cfa8e142f5.png  zawsze można na Ciebie liczyć   buziak.gif.f4c5e3a08b356df1e85250f2a83a4737.gifOgromnie dziękuję :) Wiem jak bardzo jesteś zajęta więc nawet nie śmiałam Cię prosić, bo wiem, że nie odmówisz, a przecież i odpocząć musisz i coś dla siebie też zrobić trzeba. 

Bardzo, bardzo dziękuję Eluniu  serducho.gif.0252c2bc335cebd1592e57eff95eb50b.gif

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, elik napisał:

 

Nawet nie mówcie :(

Pani, która była zainteresowana Kajtusiem już nie jest zainteresowana :( DT miał zadzwonić i umówić się na spotkanie, żeby pani mogła zobaczyć Kajtusia, bo przecież jeszcze nie widziała go choćby na zdjęciu, bo jeszcze nie jest ogłaszany. Havaneczki nie śmiem prosić, bo jest  bardzo  zajęta i robi teraz bazarek transportowy dla Laluni. Prosiłam Tysię, ale Tysia też pewnie zajęta.

DT nie zadzwonił mod razu, a jak wreszcie zadzwonił, to pani powiedziała, że juz nie jest zainteresowana. Pewnie adoptowała innego psiaczka. Nic to :) Inny psiak tez potrzebował domku, a może był w gorszych warunkach niż teraz jest Kajtuś.

... i tak dobrze ,że zadzwoniła :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...