Jump to content
Dogomania

Kajtuś - malutki piesek, który jak w sztafecie przechodził z rąk do rąk, ale to już koniec !


elik

Recommended Posts

6 godzin temu, Havanka napisał:

Kajtuś skradł już wiele serc i moje też. Dziekuję Elu za zaproszenie. Pomyślę nad pomocą dla niego. Tymczasem zapiszę wątek.

Moje serce skradł jak tylko wyszedł spod tego stołu u sąsiadki. Od razu wiedziałam, że  nie mogą go tak zostawić.

Bardzo liczę Elu na Twoją pomoc, gdy będzie gotowy do adopcji :)   1174435903_kwiatki8.jpg.f34f6f56b316f5d03301106448e6d06a.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tola napisał:

Dziękuję bardzo za zaproszenie, na pewno będę zagladała do malucha, on umaszczeniem przypomina moja Florcię;)

Umówiłam się z elik, że Zea pomoże w pokryciu kosztów kastracji.

Witaj Martusiu kwietki.jpg.1aa52892f56f087416bea37759c11251.jpg 

Bardzo dziękuję, że przyszłaś do nas i ogromnie wdzięczna Ci jestem za pomoc w opłaceniu kastracji Kajtusia   334786947_dajekwiat.gif.762038a2c23e9f311d85ed7975650831.gif    Przypuszczam , że to będzie spory koszt z powodu jego wnętrostwa. Ale  wspólnymi siłami łatwiej będzie udźwignąć :)

Cytat

on umaszczeniem przypomina moja Florcię;)

Twoją Florcię i "moją" Kikunię :)  Pamiętasz ją?  Nawet porównywałyśmy ich zdjęcia z powodu tego podobieństwa. Wyglądały jak siostry :)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tola napisał:

A czemu Kajtuś jest w dziale Psy zaginione, ukradzione?

Szukałam forum, na którym mogłabym założyć mu wątek i jakoś to wydawało mi się najwłaściwsze. Coś czułam, że nie do końca, ale zmylił mnie ten dopisek  Już w nowym domu, podpięty pod forum Psy do adopcji/znalezione. Teraz, dopiero po Twoim pytaniu, dotarło do mnie, że Już w nowym domu, to jest oddzielne forum podpięte pod Psy do adopcji/znalezione.

Teraz nie ma modów i nie doproszę się o zmianę :(  Co robić?

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Martika&Aischa napisał:

zaglądam do Kajtunia. 

 

Przed chwilą, Gusiaczek napisał:

Dziękuję za zaproszenie do Kajtka :) będę podglądać ;)

Witamy zaglądających i podglądających, jak też i głos dających i prosimy o jak najczęstsze powtarzanie :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anica napisał:

Dziękuję Eluniu za zaproszenie, jestem :)   i tak bym przybiegła do,Ciebie , takich ludzi jak Ty trzeba wspierać, jak tylko można! Eliczku ,jak dobrze ,że jesteś!buzki.gif  miał Kajtuś szczęście!  jaki on jest słodki:)

Cieszę się ogromnie, że jesteś Aniu :) Kajtuś to rzeczywiście wyjątkowy słodziak. Byłam z nim od wtorku rano do środy po południu, a już tulił się do mnie i oczekiwał mizianka. Jest bardzo delikatny, aż dziwne, bo samce są raczej bardziej "gruboskórne". Jak zostawiłam go w DT, to płakał, żalił się cichutko, ale długo. Bidusie :( Widać, że szybko się przywiązuje, gdy ktoś okaże mu serce.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Gabi79 napisał:

Ale mega słodziak, kocham takie śliczne kurdupelki!!!

Faktycznie podobny do Kikuni, a mnie przypomina też mojego Kajtuna, którego miałam od AgusiP

Będę zaglądać I kibicować

Witaj Gabrysiu :)  kwietki.jpg.05ddc3c6a7ebd83f9f9d1f732aa5ca80.jpg

Takie kurdupelki są mega fajne :) Kajtusiowi przydałoby się nieco schudnąć, bo choć niechciany, to jednak zbyt mocno karmiony.

Będę wdzięczna za odwiedzanie i kibicowanie Kajtusiowi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...