Jump to content
Dogomania

Katowice 2005


Agasia

Recommended Posts

  • Replies 552
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam ja jestem z Krakowa i przewiduje wyjazd o 7 wiec w zapasie zostawiam godzina z hakiem na korki i praking i wejscie do hali :lol: poza tym A4 tez ma zwezenia a słyszałam od znajomej ze tiry maja jakis darmowy przejazd i wiecie jak to bedzie na zwezeniu tir to ponizej 80 bede jechac :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yoshko']No , trochę niemiła niespodzianka dla tych ,kogo miał sędziować sędzia z Chorwacji.Rozchorował się i nie przyjędzie, więc nastąpi zmiana sędziego.[/quote]

Wiesz coś wiecej na ten temat , bo akurat mnie to dotyczy.czy zmieni sie coś w rozpisce ringów, w godzinach wystawiania?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sheltomaniak']Niech uważają ci którzy wystawiają swoje psy w piątek!!!!Od rana tam sa straszliwe korki!![/quote]
To fakt, w piątek rano będzie bardzo ciężko przejechać nie tylko w okolicy spodka, ale też przez cały Śląsk, bo tu wszędzie są okropne korki. Proponuję zostawić sobie z 1,5 godziny zapasu, bo może być różnie :roll:
[size=2]Pamiętajcie, że otwarty jest już odcinek autostrady z Gliwic-Sośnicy do Katowic i nie trzeba się przebijać przez zakorkowane Zabrze i Rudę... [/size]

Link to comment
Share on other sites

Guest bernulka

No to mój tatuś to wyjmie jak zwykle znaczek (taki że może parkować w kązdym miejscu i nie płacić yyeeaaahhh) i mamy z głowy 8)

Link to comment
Share on other sites

Napewno Kika poluj na Roon7 dogomaniaka z husky imieniem Draco w młodziezy :lol: Był w Głogowie Rzeszowie i Jarosławiu wlasciciel to Andrzej przemiły facet i nasz Kolega z reszta pewna Miła Dogomaniaczka bedzie pewnie wystawiała jego psa

Link to comment
Share on other sites

[quote]No to mój tatuś to wyjmie jak zwykle znaczek (taki że może parkować w kązdym miejscu i nie płacić yyeeaaahhh) i mamy z głowy[/quote]

Jesli jest to falszywy identyfikator dla inwalidy to raczej nie ma sie czym chwalic - chyba jedynie inwalidzi wszedzie bez wyjatku moga parkowac w uprzywilejowanych miejscach, a jesli nei macie problemow z poruszaniem sie, to zajmowanie miejsca tym, ktorzy tego naprawde potrzebuja jest zwyklym dranstwem.

Link to comment
Share on other sites

Guest bernulka

[quote name='golden_owner'][quote]No to mój tatuś to wyjmie jak zwykle znaczek (taki że może parkować w kązdym miejscu i nie płacić yyeeaaahhh) i mamy z głowy[/quote]

Jesli jest to falszywy identyfikator dla inwalidy to raczej nie ma sie czym chwalic - chyba jedynie inwalidzi wszedzie bez wyjatku moga parkowac w uprzywilejowanych miejscach, a jesli nei macie problemow z poruszaniem sie, to zajmowanie miejsca tym, ktorzy tego naprawde potrzebuja jest zwyklym dranstwem.[/quote]

NIE!!! Oczywiście że nie dla inwalidów. Ale zaopatrzenie aptek. Możemy w różnych miejscach parkować bez problemu.

Link to comment
Share on other sites

Guest bernulka

[quote name='JustynaJK']a na Śląsku pada deszcz....[/quote]
w dg zaczyna się chmurzyć. Pewnie pogoda będzie jak w zeszłym roku tfu tfu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...