Jump to content
Dogomania

Maleńka Figa - do tej pory miała figę z makiem, ale rozkochała w sobie DT i zmieniła go w DS:)


Recommended Posts

Figuszka była dzisiaj na badaniach kontrolnych krwi. Czekamy na wyniki. Na początku miała kiepskie wskaźniki wątrobowe, które mieliśmy sprawdzić za 3-4 miesiące.

Bardzo ich jestem ciekawa.

Figuszka była grzeczna, w czasie pobieranie wtulala łepek w moja szyję:) Musiala nadrabiac minką, bo byłyśmy u weta z naszą nowa podopieczną, której dzisiaj założę wątek. To sunia z tej samej wsi, co Figuszka... Tez mała, czarna i potrzebująca pomocy.

 

Fuga_parag.jpg.05b699abfdbce41555c66ac81fca388b.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Ewa Marta napisał:

 

Figuszka była grzeczna, w czasie pobieranie wtulala łepek w moja szyję:) Musiala nadrabiac minką, bo byłyśmy u weta z naszą nowa podopieczną, której dzisiaj założę wątek. To sunia z tej samej wsi, co Figuszka... Tez mała, czarna i potrzebująca pomocy.

 

 

Sunia...

52917992_245989369687443_5186240947712688128_n-001.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mała sunia spędzila z nami caly dzien. Dopiero półtorej godziny temu zaprowadziłam ja do DT. Po powrocie do domu z moimi suniami widziałam wyraźnie wielką ulgę w ich oczkach. Figuszek była cały czas markotna, bo nie chciała konkurencji do przytulania i zabawy.

F01.jpg

F02.jpg

F03.jpg

F04.jpg

F05.jpg

 

Serdecznie zapraszamy na wątek nowej suni:

https://www.dogomania.com/forum/topic/349540-młodziutka-czarna-sunia-przegubowiec-na-krzywych-łapkach/

 

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Mała sunia spędzila z nami caly dzien. Dopiero półtorej godziny temu zaprowadziłam ja do DT. Po powrocie do somu z moimi suniami widzialam wyraźnie wielką ulgę w ich oczkach. Figuszek była cały czas markotna, bo nie chciala konkurencji do przytulania i zabawy.

F03.jpg

 

F05.jpg

 

Serdecznie zapraszamy na wątek nowej suni:

https://www.dogomania.com/forum/topic/349540-młodziutka-czarna-sunia-przegubowiec-na-krzywych-łapkach/

 

Ta mała czarnulka potrafi ukraść serce, 

Te jej spojrzenia no OBŁĘDNE! :D

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Fajne  towarzystwo :)

Te dwie torpedy na początku jak oszalałe:D Tam ała czarna to Figunia a ten drugi piesek?

Druga czarna kulka to nasza nowa podopieczna Lula. Mieszka u Marty, ale my mamy nad nią pieczę finansową i formalną;) Po sterylce 15.03 będziemy ogłaszać:)

Link to comment
Share on other sites

Figuszka od dwóch dni miała zaropiałe oczka i tarła je łapką. Pojechałyśmy więc dzisiaj do okulisty. Miałam i tak wizytę kontrolną Barsiczki, więc zapakowałam całe towarzystwo. Nasz wet - okulista jest bardzo dobry, ale nie za tani niestety. Pomyślałam, że mimo wszystko warto do niego pojechać, bo na 100% dobrze zdiagnozuje te oczka. Mała ma klasyczne zapalenie spojówek. 

Kiedy dr Bryła dowiedział się, że Figuszka jest u mnie na DT, oznajmił, że on też chce się dorzucić do jej ratowania i przyjął sunię za darmo. Zbadał ją tymi wszystkimi urządzeniami i przepisał receptę na ludzkie kropelki, żeby nie płacić dużo. Kropelki mamy zakrapiać 3 razy dziennie do skończenia buteleczki. 

Za kropelki zapłaciłam 29,99 zł

Paragon.jpg.ade1400f5c25e35dbc83384318c74760.jpg

 

A tu jeszcze zaległy Figuszek. Ten przytulas tak spędza wieczory:)

 

F101.jpg

F102.jpg

F103.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...