Jump to content
Dogomania

Maleńka Figa - do tej pory miała figę z makiem, ale rozkochała w sobie DT i zmieniła go w DS:)


Recommended Posts

Dawno nie pisałam co u Figuszki. Szczerze mówiąc nie wyobrażam sobie mojej rodziny bez niej. Straszny z niej łobuziak i cwaniara, ale jest tak kochana, tak radosna, że umila nasze życie. Ma w tej chwili super przyjaciółkę - adoptowana przez moją sąsiadkę Myszę, którą przywieźliśmy z wakacji. Co te dwie sunie wyczyniają na spacerach, to się w głowie nie mieści. Mogę na nie patrzeć non stop:) Mam fajne filmiki, ale wgram potem z domu.

Figuszek oczywiście nadal zakochany w Jacku. na szczęście z wzajemnością wielką. Ona świata poza nim nie widzi:) Mam szczęście, że go czasami w domu nie ma i wtedy na mnie skapuje troszkę tej miłości i radości:)

Wrzucam trochę zdjęć z życia codziennego Figuszki:)

02d5021415397ed1med.jpg

 

91a67defc3067239med.jpg

 

1cf03ac138cac6bbmed.jpg

Zabiera ze sobą swoje ulubione zabawki. Zielony pluszak jest co jakiś czas prany i zszywany, ale ma go od początku pobytu u nas:). Żółta piszcząca kaczuszka to ukochane dziecko. Zasypia z nią i wszędzie zabiera ze sobą:

d7323dd6955f9b35med.jpg

Jazda na spacer z sąsiadami:)

c664880f114aca75med.jpg

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Buzia mi się śmieje od ucha do ucha. Dobrze , że mam uszy , bo bym się śmiała dookoła głowy ;)

Figusia jest prześliczna i widać jej bezgraniczną miłość do pańcia z wzajemnością.

My mamy teraz podobną sytuację. Mąż się zakochał na zabój w suni córki i nie zamierza jej oddać.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zapomnialam jeszcze napisać, że moja Peruszka bardzo papuguje Figę. Zauważyła spryciara, że Figuś potrafi wymusić głaski i pieszczoty u Jacka i sama robi dokładnie to samo. Nauczyła się dopraszać o swoje. Do tej pory ten kochany maluch czekał na to, aż ktoś do niej podejdzie. Ja robię to ciągle, ale Jacek rzeczywiście nie zawsze pamietał. Teraz nie ma wyjścia, bo Peruszka drapie go i zaczepia łapką tak jak Figa:)

Z sąsiadką Myszą Figa gania codziennie, a w weekendy nawet 2 razy dziennie. Rano jedziemy z Ritą i z naszymi psiakami na godzinny spacer. Na szczęście teraz już robi sie zupełnie jasno, bo wcześniej jechałyśmy, jak dopiero dniało:) Sunie ganiają cały czas. zabawa jest przednia, sami zobaczcie:)

https://www.youtube.com/watch?v=VD1OeYzBwB8&feature=youtu.be

 

 

Po takim spacerze maleńka śpi jak zabita. Wraca do domu, zjada śniadanie i pada jakby ktoś odłączył jej prąd:)

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Poker napisał:

Ale zabawa w berka. Energii ma za 3.

Moje obawy o to, że będzie jej nudno u nas okazały się nieuzasadnione. Figuszka ma naprawdę wesołe i intensywne życie. Byliśmy na sylwestra na Mazurach z grupą przyjaciół i w sumie 6 psami. Tam dopiero było szaleństwo. Na dworze, na naszych łóżkach,  na poslankach... 

9 godzin temu, Dusia-Duszka napisał:

Świetnie się kumpelki dobrały :))) Wesoło z nimi, oj wesoło! Naśmiałam się. 

Uwielbiam widok falującego, puszczonego luźno psiego ogona, kiedy się stwór tak rozhasa, że ogon musi go doganiać :)))

Ja też:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...