Jump to content
Dogomania

Maleńka Figa - do tej pory miała figę z makiem, ale rozkochała w sobie DT i zmieniła go w DS:)


Recommended Posts

Figuszka jest właściwie psem Jacka:) Oczy przecierałam ze zdumienia kilka dni temu rano, kiedy nie tylko nie została wyproszona z łóżka po wskoczeniu do nas, ale wręcz zachęcona do pozostania:) 

F01.jpg.68ac6e1496b93579712e2869002dd544.jpg

F02.jpg.7f3f3dd621d6c52233ab093bc93e09a7.jpg

F03.jpg.f57a111933c015a9e5edc9fb5f022446.jpg

F04.jpg.913521ad31644b62f2bda4dc6d246caa.jpg

Ja w tym czasie przytulałam Peruszkę:)

P01.jpg.34812902901a333f8728551e32932986.jpg

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Byliśmy w sobotę nad zalewem sulejowskim sprawdzić miejsce, w którym chcemy postawić przyczepę na całe lato. Oczywiście pojechaliśmy z suniami, bo ich dobre samopoczucie w tamtym miejscu było bardzo ważne. Sunie były zachwycone, a Figuszek strasznie się dziwiła najpierw ponad godzinną jazdą, w czasie której mruczała sobie i opierała się całym ciałkiem o rozłożony pokrowiec tak, że łepek miała blisko naszych siedzeń. A potem zdziwiła się dużym zalewem i wspaniałym spacerem:) Jeszcze się bała wejść do wody, przyglądała się tylko pływającej Barsiczce, ale na pewno latem nauczy się pływać:)

Miejsce na spacery z psami cudowne i nie możemy się już doczekać wyjzadów:) Chcemy tam spędzać każdą wolną chwilę, czyli 2 tygodnie urlopu i weekendy. Oczywiście zawsze z suniami:)

F203.jpg

F201.jpg

F202.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nie umiem sobie juz wyobrazić, jak ona radziła sobie z samotnością w tym dawnym zyciu. Ona tak bardzo potrzebuje kogoś obok siebie... Potrzebuje też nowych doznań, zapachów, miejsc. Myślę, że jest szczęśliwa i wiem, że kocha nas oboje całym serduszkiem, chociaż Jacka bardziej:) 

Wczoraj Jacek wracający z Gdanska dojechal do nas na spacer. Kiedy go sunie zobaczyły, ruszyły na powitanie. Figuszka była pierwsza. Jak ona się  wtulała, jak go całowała, przytulała pyszczek do jego twarzy. Tak wygląda pełnia szczęścia:)

A to jeszcze zdjęcia z wyjazdu. Dzisiaj znowu jedziemy:)

 

F1.jpg

 

Po drugiej stronie jest nasze łóżko. Ta strona wysłana psimi kołderkami nalezy do suniek. No, ale i tak w nocy Figuszka przychodzi do nas i kładzie się na nogi Jacka:) Tu odpoczynek w ciągu dnia:)

F2.jpg

Figuszka bardzo lubi mościć się pomiędzy kocykami i poduszkami. Wszystkie zresztą to lubią, dlatego mają na łóżku dużo tego:)

F3.jpg

Czasami Figuszek kładzie się w wodzie i tak sobie odpoczywa:) Tu akurat siedziała.

F4.jpg

 

Na zdjęciach ma taki poważny wyraz pysia, a w rzeczywistości jest super wesołą sunią, stale uśmiechniętą.

F5.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.06.2019 o 23:12, b-b napisał:

Od początku byłam za tą adopcją ;)

Widać ,że ona Was a Wy ją kochacie:)

I gdzie mogłaby być szczęśliwsza? :D

Tak miało być i tyle:)

Figuszek dzisiaj po raz pierwszy popłynęła:) Zrobila to tylko dlatego, że jacek stał w wodzie. To jest miłość i poświęcenie ze strony Figuszki:) Filmik wgrał mi się niewyraźnie, ale zobaczcie, co ten fisio zrobił po wyjściu z wody:)

https://youtu.be/fKLKuZ_qZbU

 

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

No mała zwariowana torpeda z niej! :D

Chwilami wzrok za nią nie nadąża:)

 

19 minut temu, auraa napisał:

gdzie jest takie wspaniałe miejsce  dla ludzi z psami?

 

Nad zalewem sulejowskim. 120 km od nas. Postanowiliśy przetestować taką lokalizację przyczepy, żeby móc wyjeżdżać prawie w każdy weekend. Zobaczymy, jak będzie w pełni sezonu. Teraz jest wspaniale:)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
18 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Zbieram się, żeby wgrać zdjęcia Figuszki z wakacji, ale jest ich tyle, że ciężko wybrać. 

Wrzucam jedno z dzisiejszego spaceru z opiekunką. Figuszka uwielbia te spacery w ciągu dnia:

 

Figusz.jpg

Daj smaczka, no daj :)

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.09.2019 o 16:38, Ewa Marta napisał:

Zbieram się, żeby wgrać zdjęcia Figuszki z wakacji, ale jest ich tyle, że ciężko wybrać. 

Wrzucam jedno z dzisiejszego spaceru z opiekunką. Figuszka uwielbia te spacery w ciągu dnia:

 

Figusz.jpg

Słodziak z niej :))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...