Jump to content
Dogomania

23.12.2018 r. Lalunia zamieszkała u wspaniałych Ludzi we Wrocławiu. Lalunia wygrała z chorobą, czy wygra w drodze do własnego Człowieka? Proszę o pomoc dla tej smutnej suni.


elik

Recommended Posts

Dnia 29.12.2018 o 10:46, elik napisał:

Czy taka przepuklina objawia się nagle od razu tak duża, czy stopniowo się powiększa

Eluniu, chyba na to pytanie ,może odpowiedzieć lekarz, pewnie jeszcze po badaniu! zostawmy pytania na ,już po NR :) jeśli to jest przepuklina to może poczekać parę dni! ważne że nie trzeba jechać do lekarza już teraz!

Najważniejsze ,że Lalunia jest szczęśliawa , zaopiekowania w swoim domkuserduszka.gif

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.12.2018 o 14:33, anica napisał:

Eluniu, chyba na to pytanie ,może odpowiedzieć lekarz,

No i mamy odpowiedź :)

 

Dnia 31.12.2018 o 15:38, Poker napisał:

Może być od razu.

Dzięki :) Czyli mogła się pojawić już w DS i od razu taka spora ?

Link to comment
Share on other sites

Lalunia zaufała już Państwu tak bardzo, że pomimo iż bała się wystrzałów, dawała się namówić i wychodziła z Państwem na spacery - w szelkach :)  Spacery były krótkie i Państwo w trakcie starali się Lalunię "zagadywać". Najgorzej było w Sylwestra, ale dzisiaj jest już lepiej. Na spacerkach wącha i macha ogonkiem :) Wygląda na to, że kryzys minął.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, elik napisał:

Lalunia zaufała już Państwu tak bardzo, że pomimo iż bała się wystrzałów, dawała się namówić i wychodziła z Państwem na spacery - w szelkach :)  Spacery były krótkie i Państwo w trakcie starali się Lalunię "zagadywać". Najgorzej było w Sylwestra, ale dzisiaj jest już lepiej. Na spacerkach wącha i macha ogonkiem :) Wygląda na to, że kryzys minął.

I niech nie wraca ! Dobrze, ze Lala czuje się już bezpiecznie i że na spacerach uruchamia swój ogonek. Nie ma to jak kochająca rodzina !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, elik napisał:

Mam wiadomość od Pani Renaty, że guzek jest miękki :)

Też mi tak napisała Pani Renatka!... ale to chyba ... tak średnio ,dobra wiadomość?!  trzeba operować, prawda?

7 godzin temu, Havanka napisał:

I niech nie wraca ! Dobrze, ze Lala czuje się już bezpiecznie i że na spacerach uruchamia swój ogonek. Nie ma to jak kochająca rodzina !

Tak działa vit M  zawsze! :)

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, anica napisał:

Też mi tak napisała Pani Renatka!... ale to chyba ... tak średnio ,dobra wiadomość?!  trzeba operować, prawda?

Aniu8 czy trzeba, to zadecyduje wet, ale to dobrze, że miękki, bo być może to "tylko" przepuklina, jak napisała Poker, a nie jakiś poważny guz.

Wreszcie mogłam zabrać się za robienie zdjęć fantów na bazarek :)  Pomyśl Aniu, którego pieska tym razem wspomożemy :)

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, elik napisał:

Aniu8 czy trzeba, to zadecyduje wet, ale to dobrze, że miękki, bo być może to "tylko" przepuklina, jak napisała Poker, a nie jakiś poważny guz.

Wreszcie mogłam zabrać się za robienie zdjęć fantów na bazarek :)  Pomyśl Aniu, którego pieska tym razem wspomożemy :)

... no tak!  trzeba się cieszyć ,że to TYLKO  przepuklinazawstydzony.gif

... Eluniu, tym razem ,tak jak mówiłam wcześniej, całość moich fantów ,przeznaczam na Twoich beneficjentów , tak podzielisz ,żeby było dobrze!  i tak to wszystko ,kropla w morzu potrzeb!   ja zrobiłam na razie bazarek taki ,malutki z kalendarzami dla Rokunia, na który skorzystam z okazji i serdecznie zaproszę :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Cytat

. Eluniu, tym razem ,tak jak mówiłam wcześniej, całość moich fantów ,przeznaczam na Twoich beneficjentów , tak podzielisz ,żeby było dobrze!  i tak to wszystko ,kropla w morzu potrzeb!   ja zrobiłam na razie bazarek taki ,malutki z kalendarzami dla Rokunia, na który skorzystam z okazji i serdecznie zaproszę :)

Aniu jeśli Teoś w przyszłą sobotę pojedzie to DS, tak jak jest umówione, to oprócz Tinusi u mnie w domu, nie będę miała psiaczków pod opieką. Planuję przejąć tą sunię z  guzem z Miedar, ale dzwoniłam tu i tam i jak na razie nie mam dla niej miejsca, a bardzo chciałabym skrócić jej udrękę. Jak ta bidulka wytrzymuje w schronie na betonie z tym wielkim guzem :(   Nie mogę przestać o niej myśleć, podobnie jak o tej biednej Gai, która od wczoraj znowu jest bezdomna. Wczoraj uciekła lub została porzucona. To sunia też z tego schroniska adoptowana przez schron 3.12.2018 r. Oczywiście bez sprawdzenia domu!

48663.jpeg.be68dee84753adfb6c68a701e93ebd74.jpeg

Link to comment
Share on other sites

W natłoku różnych, jak zwykle pilnych spraw, zapomniałam napisać, że Pani Renata wraz z Mężem przelali na konto Tinusi 200,00 zł na potrzeby psiaczków, którymi się opiekuję.

Pani Renatko bardzo serdecznie dziękuję

 

urodziny1.jpg.cf78cdbfc64daece20efa7f1a03d5ffe.jpg


 

Przeznaczyłam tę kwotę na pomoc dla suni z wielkim guzem, która obecnie jest w tym samym schronisku, w którym była Lalunia. Nie mogę przestać o niej myśleć :(

Całą kwotę przekazałam suni z guzem.

To ta bidulka :(

48656.jpeg.598024630c1a1eff14ec7d4dc894d839.jpeg

48663.jpeg.dd0f5c95c24c4a76f16a7145f04b1b67.jpeg

 

Mam kłopot ze znalezieniem dla niej miejsca. Może ktoś z Was pomoże mi znaleźć dla niej miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Kochane zwierzoluby, Lalunia znalazła już swoje miejsce na życie u boku wspaniałych Ludzi, Pani Renatki i Jej Męża i nie będzie już potrzebowała naszej pomocy. Państwo zabezpieczą wszystkie jej potrzeby.

W jej miejsce przyjęłam pod swoją opiekę sunię z guzem wielkości melona, który zagraża jej życiu. Sunia jest obecnie w schronisku, w którym była Lalunia. To oczywiste, że tam nie spotka ją nic dobrego, a raczej wręcz przeciwnie.

Sunia pojedzie do kasiainat do w pełni domowego DT, czekamy tylko na  transport, który załatwia Basia.

Apeluję do Waszych serc wspaniałych, wesprzyjcie sunię grosikiem. Potrzeby będą ogromne, nie będę wymieniać jakie, na co, bo sami wiecie. Przenieście proszę Wasze deklaracje z Laluni na tę biedną sunię.

Proszę, tej suni nie możemy zostawić w schronie. Tam każdy dzień, to poważne zagrożenie dla jej życia. Ten wielki guz w każdej chwili może pęknąć i… :(

 

Ona błaga o pomoc    73236136_gifproszcy.gif.6630969d03a00ceacced244e8d161cbf.gif

Wątek suni biduni

 

3.jpg.b17a15d40ce17c4a58de5adc375b3dda.jpg   2.jpg.f53bc675574bbc06d1be44165bd8c7dc.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wiedziałam od Eli, że Lalunia ma swój dom, ale dopiero teraz dotarłam na wątek.

Bardzo się cieszę, ze Lala podbiła serce swoich ludzi, iż ze tacy wspaniali ludzie w ogóle ja wypatrzyli.

Ty mała szczęściaro, badź kochana i szanowana w swoim nowym domku !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...