Jump to content
Dogomania

23.12.2018 r. Lalunia zamieszkała u wspaniałych Ludzi we Wrocławiu. Lalunia wygrała z chorobą, czy wygra w drodze do własnego Człowieka? Proszę o pomoc dla tej smutnej suni.


elik

Recommended Posts

Lala już wyleguje się w swoim domku. Państwo przyjechali przed południem, Lala nie chciała w ogóle wejść do pokoju, aby się przywitać. W końcu przekonaliśmy ją, była zdezorientowana, cały czas patrzyła na mnie, ale skusiła się i wskoczyła na sofę, gdzie siedziała Pani. Dała się pogłaskać Pani i Panu, niestety smycz musiałam zapiąć ja, bo to już zestresowało Lalę. Był problem z umieszczeniem suni w aucie, za nic nie chciała wskoczyć, w końcu wpakowaliśmy się do auta i ona też wskoczyła. Państwo z cierpliwością i zrozumieniem spoglądali na Lalę, nie przestraszyli się jej zachowania, wręcz było im bardzo przykro, że tak to przeżywa. Rozmawiałam z Panią popołudniu, dowiedziałam się, że Lala pozwiedzała dom bardzo ostrożnie i położyła się w uszykowanym dla niej legowisku. Jutro będzie już lepiej, trzymam kciuki za aklimatyzację, na pewno będzie szczęśliwa.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, szafirka napisał:

Lala już wyleguje się w swoim domku. Państwo przyjechali przed południem, Lala nie chciała w ogóle wejść do pokoju, aby się przywitać. W końcu przekonaliśmy ją, była zdezorientowana, cały czas patrzyła na mnie, ale skusiła się i wskoczyła na sofę, gdzie siedziała Pani. Dała się pogłaskać Pani i Panu, niestety smycz musiałam zapiąć ja, bo to już zestresowało Lalę. Był problem z umieszczeniem suni w aucie, za nic nie chciała wskoczyć, w końcu wpakowaliśmy się do auta i ona też wskoczyła. Państwo z cierpliwością i zrozumieniem spoglądali na Lalę, nie przestraszyli się jej zachowania, wręcz było im bardzo przykro, że tak to przeżywa. Rozmawiałam z Panią popołudniu, dowiedziałam się, że Lala pozwiedzała dom bardzo ostrożnie i położyła się w uszykowanym dla niej legowisku. Jutro będzie już lepiej, trzymam kciuki za aklimatyzację, na pewno będzie szczęśliwa.

 

42 minuty temu, anica napisał:

Tak sunia dostała kocyk na którym spokojnie teraz leży , pozwiedzała domek, zrobiła sioo w sypialni, powąchała się z Zuzą i spokojnie obserwuje domowników, czyli wszystko w normie, zaprosiłam Panią Renatkę na wątek Laluni :)

To już ostatni, większy stres w życiu Lali. Teraz żeby tylko szybko przywykła do nowego domu i nowej rodziny a wtedy wróci spokój i sunia poczuje się bezpiecznie. Fajnie, ze Pani Renata będzie do nas zaglądać z wieściami.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jestem wreszcie i ja. O godz. 12:22 dostałam od Hani wiadomość, że Lalunia pojechała do DS i zdjęcie.

756020332_wdrodzedoDS.jpeg.1095e984b95ac5bd4a5fbbb17bb241f1.jpeg

Ogromnie się cieszę, że Państwo dają suni czas, nie naciskają. Myślę, że Lala szybko zaufa Państwu. Ciekawa jestem relacji  z dnia jutrzejszego - jak Lalunia spędziła noc, czy zachowała czystość i jak ułożą się relacje z koleżanką  :)

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Bogusik napisał:

Trzymam kciuki za aklimatyzację Lali w nowym domku! Biedna nie rozumie co się stało i dlaczego jest tam gdzie jest....Cierpliwość państwa i czas zapewne zrobią swoje.Lala zaufa,a także odzyska poczucie bezpieczeństwa w nowym domku.

Dokładnie to samo napisałam w odpowiedzi na MMS-a od Pani Renaty z życzeniami i zdjęciem Laluni :) Lalunia to sunia o delikatnej psychice i potrzebuje nieco czasy, żeby zaufać.

IMG_0417.thumb.jpg.274f3ae2003ece95eb9386284ae3406c.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Nesiowata napisał:

Powodzenia Laleczko, weź przykład ze swojej imienniczki. Moje Lalątko nie miało zbytnich zahamowań w nowym miejscu a teraz za wszelka cenę stara się  być (mimo swoich gabarytów) przywódcą. Jedynie spokojna Neska skutecznie to torpeduje.

Będzie dobrze!

Lalunia też się otworzy,  tylko musi się upewnić, że wszystko jest ok :)

Na pewno będzie dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, b-b napisał:

Boguniu, bardzo proszę, podmień. Laluni ogłoszenia już nie potrzebne.

Święta, święta i już po!

Było sprzątanie na święta, jest sprzątanie po świętach :)

Miło było :)

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Nadziejka napisał:
Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare4 tedi lalcis ale ale cudnie
bedzie dobrze kochaniutka z kazdenka minuta
 z kazdenkim dzioneczkiem

Witaj Nadziejko :) Będzie dobrze, musi być, bo Lalunia to sunia lgnąca do człowieka tylko nieco bojaźliwa.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Boguniu, bardzo proszę, podmień. Laluni ogłoszenia już nie potrzebne.

Święta, święta i już po!

Było sprzątanie na święta, jest sprzątanie po świętach :)

Miło było :)

Jedno podmienione

https://www.olx.pl/oferta/zywiolowa-zulka-CID103-IDxJdx1.html

 

a to drugie na jakie miasto małej zrobić/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...