Jump to content
Dogomania

23.12.2018 r. Lalunia zamieszkała u wspaniałych Ludzi we Wrocławiu. Lalunia wygrała z chorobą, czy wygra w drodze do własnego Człowieka? Proszę o pomoc dla tej smutnej suni.


elik

Recommended Posts

Dnia 18.12.2018 o 19:02, elik napisał:

 

Słuchajcie, słuchajcie odezwała się pani z Wrocławia i są na 100 % zdecydowani na adopcje Laluni.

 

Kurtka, zapomniałam dodać, że to ta pani, która dzwoniła  w ubiegłym tygodniu  (rodzina wielopokoleniowa, dom  z ogrodem) i już myślałam, że zrezygnowała, bo nie oddzwoniła. Jednak oddzwoniła no i Lalunia będzie, jeśli będzie w tym domu, miała stale towarzystwo człowieka,  którego tak potrzebuje.W tym domu mieszkają dziadkowie, rodzice i dzieci. Dorosłe! Trochu boję się tego ogrodu, bo jak oglądałam w necie, to ogrodzony jest parkanem.

Aniu, bardzo proszę dobrze sprawdź, czy nie ma w tym parkanie dziur.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Nesiowata napisał:

Laleczko - będziesz miała super prezent! Może noworoczny? Siwobrody pamiętał o Tobie!

Pani mówiła, że chciałaby, żeby Lalunia trafiła do niej już na święta. Po pozytywnej wizycie sama przyjedzie do hoteliku po Lalunię. Jeśli wizyta dojdzie do skutku w sobotę, to może się uda :)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, elik napisał:

Aniu, serdeczne dzięki   1364466361_buziaczki2.jpg.ce5c36038d648c9d117a59cfdc25927f.jpg 

Wiem, że przed świętami masz mnóstwo obowiązków, a jednak podjęłaś się zrobić tę wizytę.

Mi w rozmowach też wydawał się, jakby z bajki o Laluni :) do soboty niby niedaleko, ale będzie mi się dłużyło strasznie :)

Żebym tylko mogła wcześniej!  znowu mnie goni czas , jestem teraz mocno zabiegana , jak pewnie większość z nas ale nieustająco wracam myślami tutaj ,do Was ,do Laluni, ponieważ muszę jeszcze mieć pewność do kilku spraw, pomyślałam ,że to lepiej ,że jednak chwilę potrwa! w pośpiechu, można coś przeoczyć ,czegoś nie zauważyć,  tym bardziej ,że pani chciałaby jechać po Lalę przed Świętami, rozważają czy nie jechać zaraz po mojej wizycie? 

... już mnie gonią do roboty /piszę z pracy/  a jeszcze muszę jechać z moją Tasią na szczepienie , muszę też znaleźć chwilkę i zadzwonić do Ciebie Elu, naprawdę króciutko, wieczorem napiszę więcej ....

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, anica napisał:

Żebym tylko mogła wcześniej!  znowu mnie goni czas , jestem teraz mocno zabiegana , jak pewnie większość z nas ale nieustająco wracam myślami tutaj ,do Was ,do Laluni, ponieważ muszę jeszcze mieć pewność do kilku spraw, pomyślałam ,że to lepiej ,że jednak chwilę potrwa! w pośpiechu, można coś przeoczyć ,czegoś nie zauważyć,  tym bardziej ,że pani chciałaby jechać po Lalę przed Świętami, rozważają czy nie jechać zaraz po mojej wizycie? 

... już mnie gonią do roboty /piszę z pracy/  a jeszcze muszę jechać z moją Tasią na szczepienie , muszę też znaleźć chwilkę i zadzwonić do Ciebie Elu, naprawdę króciutko, wieczorem napiszę więcej ....

Tak, pani wspominała, że bardzo chcieliby, żeby Lalunia spędziła święta już z z nimi :) I nie musimy się obawiać, że Lalunia to prezent gwiazdkowy, bo choć to rodzina wielopokoleniowa, ale jeszcze bez wnucząt. Przynajmniej taki wniosek wyciągnęłam z rozmów. Mogę się mylić, ale dorosłych ludzi jest tam sporo więc zapewne, gdy pojawią się wnuczęta, to będzie kto miał je uczyć właściwego zachowania wobec suni.

Przykro mi Aniu, że w tak gorący czas, ja jeszcze dodaję Ci pracy. Mam nadzieję, że radość z dobrego domu Laluni wynagrodzi trudy 

  1608199420_dobregodnia.jpg.8f55d0d3c7d2a90e7711507d9075fd15.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

Kurtka, zapomniałam dodać, że to ta pani, która dzwoniła  w ubiegłym tygodniu  (rodzina wielopokoleniowa, dom  z ogrodem) i już myślałam, że zrezygnowała, bo nie oddzwoniła. Jednak oddzwoniła no i Lalunia będzie, jeśli będzie w tym domu, miała stale towarzystwo człowieka,  którego tak potrzebuje.W tym domu mieszkają dziadkowie, rodzice i dzieci. Dorosłe! Trochu boję się tego ogrodu, bo jak oglądałam w necie, to ogrodzony jest parkanem.

Aniu, bardzo proszę dobrze sprawdź, czy nie ma w tym parkanie dziur.

Eliczku, kochany ,spytałam już podczas rozmowy telefonicznej!  pani powiedziała że nie ma dziur ani w parkanie ani w płocie! jak pani przyjedzie to pani sama zobaczy, powiedziała :)

9 godzin temu, elik napisał:

Tak, pani wspominała, że bardzo chcieliby, żeby Lalunia spędziła święta już z z nimi :) I nie musimy się obawiać, że Lalunia to prezent gwiazdkowy, bo choć to rodzina wielopokoleniowa, ale jeszcze bez wnucząt. Przynajmniej taki wniosek wyciągnęłam z rozmów. Mogę się mylić, ale dorosłych ludzi jest tam sporo więc zapewne, gdy pojawią się wnuczęta, to będzie kto miał je uczyć właściwego zachowania wobec suni.

Przykro mi Aniu, że w tak gorący czas, ja jeszcze dodaję Ci pracy. Mam nadzieję, że radość z dobrego domu Laluni wynagrodzi trudy 

  1608199420_dobregodnia.jpg.8f55d0d3c7d2a90e7711507d9075fd15.jpg

Elu, naszą największą radością jest jak kolejne uratowane życie ,zaczyna Dobre życie!!  to jest nasza nagroda ,która wynagradza nasze trudy! :)

Ja również zrozumiałam ,że na razie nie ma małych dzieci, rodzina trzypokoleniowa , dziadkowie ,rodzice i dorosłe wnuki :) w sobotę będziemy mieli ,pełną wiedzę o Domku Laleczki , ponieważ wszystko wskazuje ,że to będzie Domek Lali :)

4 minuty temu, szafirka napisał:

Bardzo się cieszymy, Lala jest kochana i zasługuje na wiele par rąk do głaskania :)

Haniu, pozwolę sobie jutro zadzwonić do Ciebie ,naprawdę króciutko , dobrze?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, szafirka napisał:

Oczywiście Aniu :)

Jesteśmy umówione :)

10 godzin temu, elik napisał:

A ja pozwoliłam sobie Hanu wysłać umowę Laluni jednak na Twój adres tzn. na adres hotelu.   Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe   : )

 

Eluniu , czy mogłabyś wysłać mi na mejla, wzór takiej umowy adopcyjnej?

3 godziny temu, Nesiowata napisał:

No to się pomyliłam. Jednak Mikołaj nie zapomniał o |Twojej gwiazdce,. 

Szczęścia Laleczko, niech wreszcie zły los zapomni o Tobie.

Ale jeszcze do soboty, trzymamy! mocno zaciskamyokok.gif

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, anica napisał:

Eluniu , czy mogłabyś wysłać mi na mejla, wzór takiej umowy adopcyjnej?

Oczywiście Aniu, z przyjemnością, ale jeśli nie potrzebujesz na teraz to wysłałabym już po świętach, bo muszę pousuwać dane osobowe. Ale jesli potrzebujesz już teraz, to nie ma sprawy, tylko powiedz :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, elik napisał:

Oczywiście Aniu, z przyjemnością, ale jeśli nie potrzebujesz na teraz to wysłałabym już po świętach, bo muszę pousuwać dane osobowe. Ale jesli potrzebujesz już teraz, to nie ma sprawy, tylko powiedz :)

Po Świętach, poproszę buziak.gif

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Właśnie mija sobota... podglądam z nadzieją na dobre wieści z wizyty.

... no to ,lecimy z Dobrymi wieściami!!!! Lalunia ma Domek!  świadomy domek, który będzie ją kochał i będzie tam, pełnoprawnym członkiem rodziny, Państwo już jutro rano są umówieni z Szafirką ,pojadą sami ,żeby cała rodzinka w pełnym składzie zasiadła do Wigilijnego stołu :) Lalunia będzie mieszkała w pięknym domu, gdzie jest ogrod i oprócz tego miejsca spacerowe ,jak to w dzielnicach z domkami, będzie mogła liczyć na całodobową opiekę rodziców pani Renatki ,oraz będzie miała jeszcze ,koleżankę do zabaw, słodką sunię Zuzię, która również została adoptowana ,przez córkę Państwa, Zuzia to przesymatyczna, przyjacielska i bardzo przytulaśna sunia ,rasy mops :) gdyby tylko dzisiejsza wizyta mogła odbyć się wcześniej to Laleczka już dzisiaj spałaby w swoim łóżeczku, proszę mocno jeszcze zaciskajcie , ciepłe myśli zawsze potrzebneokok.gif

Jakoś od początku byłam dobrej myśli :)

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

... no to ,lecimy z Dobrymi wieściami!!!! Lalunia ma Domek!  świadomy domek, który będzie ją kochał i będzie tam, pełnoprawnym członkiem rodziny, Państwo już jutro rano są umówieni z Szafirką ,pojadą sami ,żeby cała rodzinka w pełnym składzie zasiadła do Wigilijnego stołu :) Lalunia będzie mieszkała w pięknym domu, gdzie jest ogrod i oprócz tego miejsca spacerowe ,jak to w dzielnicach z domkami, będzie mogła liczyć na całodobową opiekę rodziców pani Renatki ,oraz będzie miała jeszcze ,koleżankę do zabaw, słodką sunię Zuzię, która również została adoptowana ,przez córkę Państwa, Zuzia to przesymatyczna, przyjacielska i bardzo przytulaśna sunia ,rasy mops :) gdyby tylko dzisiejsza wizyta mogła odbyć się wcześniej to Laleczka już dzisiaj spałaby w swoim łóżeczku, proszę mocno jeszcze zaciskajcie , ciepłe myśli zawsze potrzebneokok.gif

Jakoś od początku byłam dobrej myśli :)

Aniu kochana bardzo, bardzo  serdecznie dziękuję Ci za wizytę i dobre wieści.

1035452332_gifDzikuj))).gif.860d0fc68c1f8b3ced25cfd4a8f210e0.gif

Ja też czułam, że będzie dobrze, ale musiałyśmy się upewnić, że przeczucia nas nie mylą :)

Moje ogłoszenie Laluni jest promowane do 28.12. niby jeszcze tylko 5 dni, ale może jakiś piesek się załapie?

Jestem Ci ogromnie wdzięczna Aniu. Dzięki Tobie, że pomimo mnóstwa pracy przed świętami, znalazłaś czas, żeby odbyć tę wizytę, Lalunia spędzi te święta już w gronie najbliższych   1408619457_kwiatki6.gif.f24f43b6333bd45c5cc546b4b8eb1789.gif

 

serce 15.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...