Jump to content
Dogomania

23.12.2018 r. Lalunia zamieszkała u wspaniałych Ludzi we Wrocławiu. Lalunia wygrała z chorobą, czy wygra w drodze do własnego Człowieka? Proszę o pomoc dla tej smutnej suni.


elik

Recommended Posts

12 minut temu, atulek napisał:

Dam 25zł stałej dla Laluni. Poproszę nr konta.

Łaaałłł witam serdecznie i bardzo gorąco dziękuję w imieniu Laluni      207334932_buziaczki2.jpg.941f53e555debde632258a262cc6fca2.jpg

1452414344_dobregodnia.jpg.ee4869e659787dd1d3fa77c89e96718d.jpg

 

Nr konta zaraz podam na PW i bardzo proszę zaglądaj często do suni   232231645_gifniewinny.gif.72ff6c883839cd1210b4e7f77bbf8383.gif

Link to comment
Share on other sites

Lalunia może nie jest chuda, ale szczupła. Była chyba domowym pieskiem, bo lubi krzesła, towarzyszy nam przy jedzeniu, aczkolwiek średnio utrzymuje czystość w domu. Lala lgnie do człowieka, przytula się, siada blisko, ale boi się naszych szybkich ruchów, albo jak chcę jej np. zapiąć smycz. Toleruje psy, koty i dzieci.

IMG_20181025_102222_450x600.jpg

IMG_20181025_102232_450x600.jpg

IMG_20181025_172346_800x600.jpg

IMG_20181025_172350_800x600.jpg

IMG_20181025_201419_800x600.jpg

IMG_20181025_201427_800x600.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.10.2018 o 17:45, szafirka napisał:

Lalunia może nie jest chuda, ale szczupła. Była chyba domowym pieskiem, bo lubi krzesła, towarzyszy nam przy jedzeniu, aczkolwiek średnio utrzymuje czystość w domu. Lala lgnie do człowieka, przytula się, siada blisko, ale boi się naszych szybkich ruchów, albo jak chcę jej np. zapiąć smycz. Toleruje psy, koty i dzieci.

Wreszcie z powrotem w domu :)

Dzięki wielkie za wiadomości o Laluni. Myślę, że są w miarę dobre. Dobre jest to, że sunia lgnie do ludzi, toleruje psiaki,  kociaki i dzieciaki. Mało dobre jest to, że niezbyt utrzymuje czystość w domu i jak sądzę po zdjęciach, jest żebrakiem   :)

Mały żebraczek

IMG_20181025_102232_450x600.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, ewu napisał:

Kochana dziewczynka. Cieszę się,że nareszcie ma to na co zasłużyła.

Też bardzo się cieszę, że moja Malwinka ma już swój wymarzony DS i mogłam się zająć Lalunią :)   Mam nadzieję, że teraz w dobrych warunkach, dzięki troskliwej opiece, szybko dojdzie do dobrej formy i będzie można szukać jej domku.

A czemu Ty nie śpisz o trzeciej w nocy kochana Basiu?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Elu z nerwów. Całą noc się denerwowałam bo ostatnie dni mam bardzo trudne.. 

Dzisiaj rano telefon ,że przywieźli 6-cio miesięczną malutką sunieczkę. Siedzi dzieciak i się trzęsie.

Bezsilność zabija. Wczoraj telefon,że po miesiącu wraca z adopcji Bulinek. Malutki , uroczy psiak. W piątek wiozę go do Zamościa do Guccio z dogomanii. Jestem przerażona odległością. Muszę gdzieś zanocować bo nie damy rady zrobić prawie 1000 km w jeden dzień.

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, helli napisał:

Ewu a w jaki sposób będziesz wieźć ? Masz transport?

Na priv

 Jedziemy autem z koleżanką ale przeraża nas dystans. Żeby chociaż od Rzeszowa ktoś go przejął... nawet dalej. Nie damy rady tyle przejechać w jeden dzień i pewnie trzeba będzie gdzieś zanocować, tylko gdzie?:(

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, ewu napisał:

Elu z nerwów. Całą noc się denerwowałam bo ostatnie dni mam bardzo trudne.. 

Dzisiaj rano telefon ,że przywieźli 6-cio miesięczną malutką sunieczkę. Siedzi dzieciak i się trzęsie.

Bezsilność zabija. Wczoraj telefon,że po miesiącu wraca z adopcji Bulinek. Malutki , uroczy psiak. W piątek wiozę go do Zamościa do Guccio z dogomanii. Jestem przerażona odległością. Muszę gdzieś zanocować bo nie damy rady zrobić prawie 1000 km w jeden dzień.

Basiu ja ciągle w biegu. Zaglądnę na jeden mój wątek i spadam do pilnych prac domowo jakichś tam. Wpadam na następny i znowu wypadam...

Jeśli coś Ci pomoże nocleg u mnie, to oczywiście go masz :) Zapraszam. Szczegóły uzgodniłybyśmy telefonicznie.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Basiu ja ciągle w biegu. Zaglądnę na jeden mój watek i spadam do pilnych prac domowo jakichś tam. Wpadam na następny i znowu wypadam...

Jeśli coś Ci pomoże nocleg u mnie, to oczywiście go masz :) Zapraszam. Szczegóły uzgodniłybyśmy telefonicznie.

Elu dziękuję ale z Krakowa to już damy radę.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, szafirka napisał:

Lala jest żebrakiem :) Jest coraz bardziej otwarta, już się tak nie boi gwałtowniejszych ruchów, mogę już też zrobić przy niej wiele. Z dnia na dzień coraz lepiej. Je sporo, niedługo postaram się zrobić jakąś sesję do ogłoszeń.

No właśnie, widać to było już na ostatnich zdjęciach :)

Super wieści, nie będzie potrzebna szeroko pojęta socjalizacja. Zdaje się, że wystarczy korekta zachowania czystości i będzie ok.

Sesja zdjęciowa byłaby super :)

A czy próbowaliście prowadzić sunię na smyczy?

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, szafirka napisał:

Na smyczy chodzi nawet nawet, czasami nieźle pociągnie, ale jest to do wypracowania.

No to fantastyczne wiadomości :) Super dziękuję   kwietki.jpg.1ee474655b7120624962b41b6527414a.jpg

Czy jest coś, oprócz smyczy, co należałoby dopracować przed adopcją?  I jak oceniacie zdrowie suni?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...