Jump to content
Dogomania

SISZARP - niewielki piesek szuka domu.


Murka

Recommended Posts

3 minuty temu, Kulfoniasty napisał:

Napisz do mnie wiadomość priv - ogłosimy Ci Gaję na ZZ n a FB (nasz profil ma ponad 20 tys. polubień) <3

            serce dziekuje dziekuje

 juz zaraz pisze do cioci elik

 boc to od elikowej cioci wlasnie skopiowalalm wolanie o pomoc

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, beataczl napisał:

doczytalam jeszcze ,ze na Gratce mozna dodac filmik a Siszarp ma przeciez /to zwieksza ogladalnosc/

a na Olx dopisac ze na maila mozna przeslac /no i najczesciej dziewczyny wyrozniaja ogloszenia to za dodatkowa doplata/

a bylo wogole jakies zapyt.o Niego?

Ma ogłoszenie wyróżnione na OLX - wyróżnione na miesiąc. Wydarzenie na FB - jakoś nie potrafię ludzi zachęcić do dołączenia i już nie organizuję - miałam słabe efekty. Udostępnię ogłoszenie na FB - przyjmuję też wszystkie uwagi na temat opisu w ogłoszeniu :). Czy podać tutaj link do ogłoszenia ? Chyba nikt nie pytał - to fajny przeciętniak :) 

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Kulfoniasty napisał:

Ma ogłoszenie wyróżnione na OLX - wyróżnione na miesiąc. Wydarzenie na FB - jakoś nie potrafię ludzi zachęcić do dołączenia i już nie organizuję - miałam słabe efekty. Udostępnię ogłoszenie na FB - przyjmuję też wszystkie uwagi na temat opisu w ogłoszeniu :). Czy podać tutaj link do ogłoszenia ? Chyba nikt nie pytał - to fajny przeciętniak :) 

podaj link :)

to kontakt tel na Murke jest pewnie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Kulfoniasty napisał:

Ma ogłoszenie wyróżnione na OLX - wyróżnione na miesiąc. Wydarzenie na FB - jakoś nie potrafię ludzi zachęcić do dołączenia i już nie organizuję - miałam słabe efekty. Udostępnię ogłoszenie na FB - przyjmuję też wszystkie uwagi na temat opisu w ogłoszeniu :). Czy podać tutaj link do ogłoszenia ? Chyba nikt nie pytał - to fajny przeciętniak :) 

Też nie lubię robić wydarzeń na FB - i nie robię. U mnie wydarzenia kończyły sie z reguły "g*wno burzą" oraz zmieszaniem mnie z błotem. To nie na moje nerwy. Za to bardzo dobre efekty przynosi wyszukiwanie bardzo różnych grup fejsbukowych z psami do adopcji i ciągłe podbijanie postu z psiakiem z prośbą o udostępnianie. Czasem też męczę różne strony fejsbukowe (fanpejdże) z psiakami do adopcji o ogłoszenie grzecznościowe. Ogłoszenie, aby się wyróżniało powinno mieć ciekawy tekst, świetne efekty też są po wstawieniu filmiku do ogłoszenia :) I właśnie w ten sposób czasem udaje mi się znaleźć domy przez FB, ostatnio nawet dość często. Tylko, że to czasochłonne i wymaga samozaparcia.

Zauważyłam ostatnio wyraźny spadek na olx, jeśli chodzi o adopcje i telefony w ogóle. Jak już dzwonią to są takie rozmowy poniżej wszelkiego poziomu, nawet krytyki - ale trzeba próbować, co jakiś czas zmieniać miasto, zdjęcie główne, trochę modyfikować tekst. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Kulfoniasty napisał:

dopisalabym jaki stosunek do kotow albo do dzieci-jesli wiadomo oczywiscie..

a tak jest ok,bardzo fajne ogloszenie i fotki :)

chociaz moze cos podmienic na fatke z innym psem albo ludziem zeby bylo widac jaki to malutek jest,bo troche monotematycznie na tym lozeczku;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 23.01.2019 o 11:48, beataczl napisał:

dopisalabym jaki stosunek do kotow albo do dzieci-jesli wiadomo oczywiscie..

a tak jest ok,bardzo fajne ogloszenie i fotki :)

chociaz moze cos podmienic na fatke z innym psem albo ludziem zeby bylo widac jaki to malutek jest,bo troche monotematycznie na tym lozeczku;)

Dopisałam - przestawię fotki. Może ktoś go wypatrzy. Ma też ogłoszenie na FB i udostępniony, ale słaby odzew. teraz mnóstwo piesków do adopcji, a mało chętnych. Ludzie niestety wolą tanie "rasowe" szczeniaki z pseudo ogłaszane na OLX. Siszarp to przeciętniaczek - ciężko mu będzie domek znaleźć, na szczęście teraz jest mu bardzo dobrze u Murki <3. Miał dużo szczęścia i mam nadzieję, że go nie opuści <3

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Kulfoniasty napisał:

Dopisałam - przestawię fotki. Może ktoś go wypatrzy. Ma też ogłoszenie na FB i udostępniony, ale słaby odzew. teraz mnóstwo piesków do adopcji, a mało chętnych. Ludzie niestety wolą tanie "rasowe" szczeniaki z pseudo ogłaszane na OLX. Siszarp to przeciętniaczek - ciężko mu będzie domek znaleźć, na szczęście teraz jest mu bardzo dobrze u Murki <3. Miał dużo szczęścia i mam nadzieję, że go nie opuści <3

trzymam kciuki zeby dobry dom sie odezwal...na pewno Ktos pokocha wesolego,lagodnego psiaczka :)

dzieki Tobie ma teraz ,,jak w niebie" a rzeczywiscie mial duzo szczescia!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 17.03.2019 o 22:04, Murka napisał:

Siszarp przypomina o sobie:)

Nikt o niego nie pyta:( a psiak taki fajny:(

szarp.jpg

Niestety - przeciętniaczek, ma ogłoszenie na OLX - zaraz mu ponownie wyróżnię. Ma też ogłoszenia na FB - ale słabo udostępniany ... Cały czas myślę o czymś w rodzaju plakatu dla niego - tylko, co na nim napisać ? Może ktoś ma jakieś hasło reklamowe dla niego ? Nie potrafię mu znaleźć domu ... 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.03.2019 o 22:06, agat21 napisał:

Bardzo jest urokliwy i łapiący za serducho. Szkoda, że jeszcze nikomu nie wpadł w oko.

Nie wiem jak go zareklamować - szukam osoby, która by mu zrobiła ciekawy plakat - znacie może kogoś takiego ? Nie wiem jak go zareklamować żeby został zauważony i trafić do większej liczby odbiorców... Może nowe fotki ? Żeby zrobiło się trochę cieplej i wszystko zazieleniło się - wtedy fotki na tle zieleni może bardziej go ożywią ... 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...