Jump to content
Dogomania

dog de boredeaux kardiomiopatia + arytmia


VINCENT de Bordeaux

Recommended Posts

Sewus,

Mam doga de Bordeaux z kardiomiopatia + arytmia. Pies ogólnie daje radę, jest w niezłej kondycji, nie ma wody, zaczepia, chce się bawić, ale zaczął ostatnio dochrapywać powietrze, nie są to jakieś paniczne przejawy braku powietrza ale bierze go wyraźnie mniej niż by chciał. Miał ktoś do czynienia z czymś takim, co mu można podać? Bierze cardishure co 12h i oxycardil co 8 h i tyle.

Mój wet mówi że tego nie poprawimy, że ten oddech taki zostanie i będzie słabnął, ale czy na pewno?

Kogo polecacie z Krakowskich kardiologów weterynarii??

Dziękuję bardzo za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, VINCENT de Bordeaux napisał:

Sewus,

Mam doga de Bordeaux z kardiomiopatia + arytmia. Pies ogólnie daje radę, jest w niezłej kondycji, nie ma wody, zaczepia, chce się bawić, ale zaczął ostatnio dochrapywać powietrze, nie są to jakieś paniczne przejawy braku powietrza ale bierze go wyraźnie mniej niż by chciał. Miał ktoś do czynienia z czymś takim, co mu można podać? Bierze cardishure co 12h i oxycardil co 8 h i tyle.

Mój wet mówi że tego nie poprawimy, że ten oddech taki zostanie i będzie słabnął, ale czy na pewno?

Kogo polecacie z Krakowskich kardiologów weterynarii??

Dziękuję bardzo za pomoc!

Kardiomiopatia to poważna choroba,podstępna i niebezpieczna.W trybie pilnym poszukaj dobrego kardiologa,pies musi być uważnie monitorowany,jego stan może się nagle zmienić,lepiej do tego nie dopuścić.

Nie znam kardiologów w Krakowie,ale od czego Google...Poszukaj.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, VINCENT de Bordeaux napisał:

Cześć, dzięki za odp!

 

Jest w klinice na Żabińcu, lek Wojciech jest ok, dużo pozmieniał po poprzednikach, pies odżył, nawet podlewanie wodą ustało! ...tylko to dociąganie powietrza mnie martwi.

...ciężki tema, ciężko się pisze

Dobrze,ze ma dobra opiekę,duszności moga ustąpić przy dobrym leczeniu,moga pojawiac sie okresowo.

Szukaj kardiologa...chociaz tylko do jednozrazowej konsultacji. (chyba,ze juz znalazles I wspomniany dr Wojciech jest kardiologiem).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...