Jump to content
Dogomania

Praskie kociaki słodziaki, czyli czym się kończy chodzenie na "skróty"♥️Reaktywacja ♥️Koty z Chojnic od str.21


UlaFeta

Recommended Posts

  • 3 months later...

No to stało się - Matka ma przyjaciela lub przyjaciółkę.
Matce niczym ta przyjaźń nie grozi, bo jest sterylizowana, ale co będzie jak zbiegną się wszystkie koty z okolicy do stołówki i będzie ich coraz więcej - dużych i małych .

Mam zdjęcie kici, ale nie udaje mi się go wkleić. Może później.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sprawa ma się tak

Matka jak to Matka przyjdzie na zarcie,zje i sobie idzie do siebie:) czyli na inne podwórko:-D.A NOWY zamieszkał w piwnicy.A dokładnie w  w tej co zostawiam karme.:-DDDD.(okienko)

I rano taka sytuacja

Kiciam,ciciam idzie Matka,jak zwykle pod murem.Bezpieczniej.:)najadła się i poszla.Wygladam na Nowego.Nie ma.To pomyslalam,ze jednak wychodzący.Kamien z serca.I nagle z okienka wychyla się ON.Dołozylam żarcia.Zjadł i zniknal w czeluściach piwnicy.

Trzymajcie kciuki,zeby to był ON Wysylam zdjecie do Jolci:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, UlaFeta napisał:

Sprawa ma się tak

Matka jak to Matka przyjdzie na zarcie,zje i sobie idzie do siebie:) czyli na inne podwórko:-D.A NOWY zamieszkał w piwnicy.A dokładnie w  w tej co zostawiam karme.:-DDDD.(okienko)

I rano taka sytuacja

Kiciam,ciciam idzie Matka,jak zwykle pod murem.Bezpieczniej.:)najadła się i poszla.Wygladam na Nowego.Nie ma.To pomyslalam,ze jednak wychodzący.Kamien z serca.I nagle z okienka wychyla się ON.Dołozylam żarcia.Zjadł i zniknal w czeluściach piwnicy.

Trzymajcie kciuki,zeby to był ON Wysylam zdjecie do Jolci:)

trzymam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 26.02.2020 o 12:24, jola&tina napisał:

Nie dostaniesz się do tego miejsca, w którym zostawiałaś jedzenie ?

Jeszcze tak.Tam mieszka jeszcze 3 lokatorow i jakos musza dostać się do mieszkania.Robotnicy wywalają graty z pustostanów.Huk straszny.Kotow 3 dni nie było.

Dzisiaj wyszla Matka:)

Wysle Ci zdjęcia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.02.2020 o 18:24, jola&tina napisał:

Jak zaczną remont, to koty się wystraszą i już nie wrócą :(
Żeby tylko jakaś krzywda przy okazji im się stała :(

Rozmawialam wczoraj z ochroniarzem(opowiadałam o kotach)I dowiedziałam się,ze.to ogrodzenie dotyczy  terenu sasiadujacego.Tam będzie się budowal :(nowy blok.Kocie podwórko poki co dostępne:)W kociej kamienicy będzie remont generalny,jak wyprowadza się starzy lokatorzy.

Zamuruja cala Prage:(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...