Jump to content
Dogomania

Praskie kociaki słodziaki, czyli czym się kończy chodzenie na "skróty"♥️Reaktywacja ♥️Koty z Chojnic od str.21


UlaFeta

Recommended Posts

46 minut temu, jola&tina napisał:

Matka je kolację a Ula (na zdjęciu nie widoczna) marznie i czeka, aż nasza kicia skończy posiłek :)

20181211_191452.jpeg.e0cd23ca133bffcb77cd49cbdd850be6.jpeg

Musze stać,bo psy lataja bez smyczy:(

Od jakiegoś czasu jak ciciam to Matka miauczy:)))Tylko tak cichutko. Kiedyś  podchodziła do michy dopiero jak odeszłam.

Cwaniak to się wydzierał.

Link to comment
Share on other sites

Bylam dziś odebrać fanty bazarkowe od Oleny i pogadalysmy trochę:)

Ona tez dokarmiala jednego kota.I ten kot nagle zniknal:(I po 3 miesiącach się pokazal:)

Jest nadzieja.

Straszne to.U niej jakiś debil,wytrul Koty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Chyba z 5,a teraz placz,ze szczury.

Link to comment
Share on other sites

"Moj" jeden z dzikusków, głównie pokazuje się zimą, już trzecią z kolei.. Jeden który przychodzi się wypasać (jakby czyjś, tylko dziwnym trafem głodny), bywa że przez jakiś czas codziennie z samego rana stoi i czeka, a czasem ze 2 miesiące go wypatruje i zawsze rozpaczam, bo to jeden z ulubieńców.. te "moje" to raczej starszaki, nie wiem jak to jest z maluszkami. Ale ogólnie kociaste potrafią po długim czasie wrócić. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...