Jump to content
Dogomania

Praskie kociaki słodziaki, czyli czym się kończy chodzenie na "skróty"♥️Reaktywacja ♥️Koty z Chojnic od str.21


UlaFeta

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
22 godziny temu, Aldrumka napisał:

no i co z tą kocimiętką ?

Nic:(

Od 3 dni Cwaniak się nie pokazal:( Obeszlam dzisiaj "za dnia'' okoliczne krzaki i pobliskie podwórka.Ani sladu:(

Przedtem się to nie zdarzało.Nie pokazal się co prawda po kolejnej lapance,ale po dwóch dniach wyszedł.

Jakies mam złe przeczuciei i obstawiam dwie wersje.Obie kiepskie:(((

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, jola&tina napisał:

Pomyślałam sobie, że jeżeli Cwaniak jest Cwaniakiem czyli kocurem, to może wyczuł w okolicy jakąś atrakcyjną kocicę. Nie wiem, jak to jest u kotów, ale psy potrafią wiele dni warować w pobliżu swej ukochanej.

To jest optymistyczna wersja.

Link to comment
Share on other sites

Można próbować na wędzoną rybę typu makrela (obrana z ości), szproty z puszki w wędzonym oleju, tuńczyka z puszki w sosie własnym, czy jakąś kiepsko- skladnikową ale mocno capiącą karmę z reklamy- typu kitekat, gournet... jak coś mi się nie pokazuje na stołówce podejrzenie długo to takie podstępy robię...nie musi być tego dużo- ryby 1/4 puszki, a wędzonej 50g powinno kocika zmobilizować do wyjścia..  

Jako, że Cwaniak cwanszy od lisa, raczej nikt mu krzywdy nie zrobił, skoro trzyma się z daleka od "swoich " - znaczy karmiących.. 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Bębenek napisał:

Można próbować na wędzoną rybę typu makrela (obrana z ości), szproty z puszki w wędzonym oleju, tuńczyka z puszki w sosie własnym, czy jakąś kiepsko- skladnikową ale mocno capiącą karmę z reklamy- typu kitekat, gournet... jak coś mi się nie pokazuje na stołówce podejrzenie długo to takie podstępy robię...nie musi być tego dużo- ryby 1/4 puszki, a wędzonej 50g powinno kocika zmobilizować do wyjścia..  

Jako, że Cwaniak cwanszy od lisa, raczej nikt mu krzywdy nie zrobił, skoro trzyma się z daleka od "swoich " - znaczy karmiących.. 

Jak miał tak na '' oko"3 miesiące i próbowaliśmy go złapać to nic nie działało:( ani makrela,ani tuńczyk w oleju ani kitekat,nawet paprykarz szczeciński:)

Na pewno nikt go nie zgarnal.On jest bardzo,bardzo ostrozny.

Nie wiesz może,kiedy wolnożyjące dostają rui,bo może kotna jest i gdzie się zaszyła.Cwaniak ostatnio dużo jadł.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja bardziej ze starszakami łapię kontakt, nigdy takich malcow nie miałam. Nie wiem.. jakbym miała strzelać to bym strzelała w ok.7-8 miesięcy, bo chyba weci najwcześniej to pół roczne sterylizuja..ale to strzał na logikę bardziej niż z jakiejś wiedzy praktycznej  :) 

Cwaniak mógł też zajadać przed mrozem, kociambry nabierają ciałka na zimę 

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem też tak 7-8 miesięcy. Wtedy kotka osiąga dojrzałość. Moi weci właśnie wtedy sugerują sterylizację. Właśnie się duchowo nastawiam na sterylke takiej 7-mio miesięcznej ancymonki, którą zgarnęłam spod krzaczka. Tylko ta moja to mam wrażenie, że jakaś drobniejsza od Cwaniaka jest...

Najważniejsze, żeby się wreszcie pojawił czy pojawiła... Tak bym chciała przeczytać że jest...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bębenek napisał:

Ja bardziej ze starszakami łapię kontakt, nigdy takich malcow nie miałam. Nie wiem.. jakbym miała strzelać to bym strzelała w ok.7-8 miesięcy, bo chyba weci najwcześniej to pół roczne sterylizuja..ale to strzał na logikę bardziej niż z jakiejś wiedzy praktycznej  :) 

Cwaniak mógł też zajadać przed mrozem, kociambry nabierają ciałka na zimę 

 

17 minut temu, AlfaLS napisał:

Moim zdaniem też tak 7-8 miesięcy. Wtedy kotka osiąga dojrzałość. Moi weci właśnie wtedy sugerują sterylizację. Właśnie się duchowo nastawiam na sterylke takiej 7-mio miesięcznej ancymonki, którą zgarnęłam spod krzaczka. Tylko ta moja to mam wrażenie, że jakaś drobniejsza od Cwaniaka jest...

Najważniejsze, żeby się wreszcie pojawił czy pojawiła... Tak bym chciała przeczytać że jest...

Cwaniak może mieć jakies 5,6 miesięcy.

No nic pozostaje czekac.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, UlaFeta napisał:

 

Cwaniak może mieć jakies 5,6 miesięcy.

No nic pozostaje czekac.

Więc raczej nie urodził-a młodych, bo do terminu pierwszej rui trzeba  by było dodać dwa miesiące i dopiero poród.

Poczytałam trochę na temat rui i ciąży u kotów, ale tak wiele to nie zmądrzałam ;)

Czekamy, nic innego nie wymyślimy :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...