Jump to content
Dogomania

Praskie kociaki słodziaki, czyli czym się kończy chodzenie na "skróty"♥️Reaktywacja ♥️Koty z Chojnic od str.21


UlaFeta

Recommended Posts

Wiadomość z ostatniej chwili - niestety łapanie nie udało się :( Cwaniak po prostu nie pojawił się. Wystawił głowę dopiero po zakończeniu  akcji.

Więcej informacji przekaże UlaFeta - pewnie jeszcze nie dotarła do domu.

A tu zdjęcie Cwaniaka, który sprawdza, czy już może wyjść ;)

20181010_200254.thumb.jpeg.0a16bef763be71c52744ed5af4ac7be8.jpeg

Link to comment
Share on other sites

on Was chyba rozpoznaje i czuje, że coś kombinujecie. Woli wtdy się nie wychylać.

Jego Matka miała spotkanie 3-ego stopnia zniknęła potem wróciła nic nie pamięta- jakieś UFO ją zabrało.

Siostra też UFO spotkała i nie wróciła.

:( mądry kotek

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, uxmal napisał:

on Was chyba rozpoznaje i czuje, że coś kombinujecie. Woli wtdy się nie wychylać.

Jego Matka miała spotkanie 3-ego stopnia zniknęła potem wróciła nic nie pamięta- jakieś UFO ją zabrało.

Siostra też UFO spotkała i nie wróciła.

:( mądry kotek

 

Tak pewnie było. Zadziwiająca jest ta kocia intuicja. 

Teraz to będzie trudna sprawa :(

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zapraszamy na bazarek dla Cwaniaka i Matki

 

Bazarek pechowo się zaczął, bo nie mogę zapisywać postów po edycji - tzn czasem się udaje, ale częściej się nie udaje :(

Ale Ula i Feta przekopały wszystkie szafy i na bazarku jest szał szali :) więc nie mogę ich trudu zmarnować!

Zapraszamy!

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎09‎.‎10‎.‎2018 o 22:28, jola&tina napisał:

Przygotowanie do jutrzejszej akcji !!!

20181009_210721.thumb.jpeg.f682143e39482f96d08f830229217131.jpeg 20181009_210743.thumb.jpeg.c5a0d7ddd0a24ebd64d02eeae85e3bbd.jpeg

 

Długo zastanawiałam się jak to napisać,żeby nikogo nie urazić.Nie mogłam napisać, ze kot zostanie zabrany na kastracje,bo reakcja niektórych ludzi jest oględnie mówiąc dziwna.

Podczas jakiejś lapanki pani karmicielka klatkę lapke zasłaniała torba:)Można się nasluchac :))))

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

"Łapanka"

Jak już Jola napisala nie udało się:(

Pocicialam,pocicialam i Cwaniak się pojawil,Wyleciał z krzaków,bo na tym podwórku jest taki niby klomb.

Rozstawiamy klatke, wykładamy zarcie i ciciam znów.Kot zapadl się pod ziemie,a raczej zakopał się w piwnicy:(I sobie myśli 

Możecie sobie tutaj stać do usra@@j śmierci,ja poczekam.I jak pomyślał tak zrobił:))

Koniec łapanki

Poszłam do domu po Fete i robiłam obchod.I moim oczom ukazał się widok.

Cwaniak wyszedł do michy.I jakby nigdy nic konsumowal kolacje.:)

Obstawiamy,ze to ONA.Kocice sa bardzo ostrożne.Koty podobno sa głupie:).I na potwierdzenie tej tezy,złapany kociak okazał się chłopakiem:)

Matka się nie pojawila.Wyczula blusa.

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

"Zero kota-łapanka w czwartek"

Postanowilysmy isc za ciosem i kolejna proba w czwartek.

Koty wcale nie wyszly.Na nic zdalo się cicianie.Czekalysmy 40 minut.I nic,zero kota.

Za pól godziny wyszłam z Feta na spacer.Kotow nie było i jedzenie nie ruszone.:(

Dowiedziałam się,ze kot,który widział łapankę,może nie wejść do klatki-łapki.

Kicha:(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sufit ma.:)Taki sam jak boki i on jest zdejmowany.Jak kot się zlapie to trzeba go nagonic w okolice karmy i tam znajduja się drzwiczki i kot przechodzi do kontenerka.

Wszystkie boki składają się na płasko,a takie cos na pierwszym planie to jest podpórka żeby kot mógł wejść.Klatka opiera się na tej podpórce i z chwila wejścia kota opada.

Mam jeszcze zdjecie klatki jak jest rozstawiona,ale nie mogę znaleźć:(

7 minut temu, jola&tina napisał:

1026195198_.thumb.jpeg.aaf33dfaf3b2f3cc7d5f3f4721f02c3b.jpeg

Olbrzymia ta klatka. A  ona z góry nie jest przykryta ?

Co zrobić, żeby się nie bały?

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, UlaFeta napisał:

Sufit ma.:)Taki sam jak boki i on jest zdejmowany.Jak kot się zlapie to trzeba go nagonic w okolice karmy i tam znajduja się drzwiczki i kot przechodzi do kontenerka.

Wszystkie boki składają się na płasko,a takie cos na pierwszym planie to jest podpórka żeby kot mógł wejść.Klatka opiera się na tej podpórce i z chwila wejścia kota opada.

Mam jeszcze zdjecie klatki jak jest rozstawiona,ale nie mogę znaleźć:(

 

Sprytne to,ale koty jeszcze sprytniejsze ;)

16 minut temu, uxmal napisał:

może ją zakamuflować/zasłonić?

A nie wystraszą się jeszcze bardziej?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...