Jump to content
Dogomania

Praskie kociaki słodziaki, czyli czym się kończy chodzenie na "skróty"♥️Reaktywacja ♥️Koty z Chojnic od str.21


UlaFeta

Recommended Posts

11 godzin temu, AlfaLS napisał:

Fajnie, ze się udało :-)

 

10 godzin temu, christo_fair napisał:

Ula, jesteś wielka! :)

 

10 godzin temu, uxmal napisał:

Gratuluję :))

Pomyślałam,że jak by się wczoraj nie udało to dam sobie spokój.Bo nie będę ciągle grzebać w karmie.:-)

Patrzcie Państwo jeden Kot,a tyle kłopotów:-D

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Kota miała tajemniczego gościa, który przyniósł jej jedzonko. To było dobre jedzonko, kocie, na talerzykach i dużo- nie jakieś odpadki. Kto to był - nie wiadomo. Może ta pani, która kiedyś obserwowała, co tam się dzieje.
W każdym razie Kota sobie pojadła i nie zaszczyciła Uli swoją obecnością - kiciane nie pomogło.
Tyle jedzonka zostało, bo tego było za dużo jak na jedną kicię :)
20190202_201630.jpeg.2b7adf9bbb4b87b9001390f68eb72e42.jpeg

Ciekawe, czy wyjaśni się, kto to był, czy to tylko jednorazowa akcja. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

wrzucam tutaj, bo wątku warszawskiego chyba nie ma.Text z fb z dnia 8.02.2019 r z grupy "obywatele Ursynowa".

[...]

Chciałabym wszystkich przestrzec na Kabatach (okolice Dembego i Bronikowskiego) leżą rozrzucone kawałki mięsa z bardzo mocną trucizną. Ogromny pech chciał, że trafiło akurat na Sonię, wystarczyły tylko 2 dni i koniec. Bardzo proszę uważajcie na swoje psy!!

[..]

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, uxmal napisał:

wrzucam tutaj, bo wątku warszawskiego chyba nie ma.Text z fb z dnia 8.02.2019 r z grupy "obywatele Ursynowa".

[...]

Chciałabym wszystkich przestrzec na Kabatach (okolice Dembego i Bronikowskiego) leżą rozrzucone kawałki mięsa z bardzo mocną trucizną. Ogromny pech chciał, że trafiło akurat na Sonię, wystarczyły tylko 2 dni i koniec. Bardzo proszę uważajcie na swoje psy!!

[..]

Tam już nie pierwszy raz takie akcje się dzieja.

Wrzuc w pw.Ewa Marta.Ona jest z Ursynowa.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Kamila Proc napisał:

renka wrocila?

Nie wróciła.

Kota dziś odmówiła żarcia:(.Podeszła do talerza, powąchała i zwiała.Zostawilam,moze się namyśli albo psy właścielskie będą miały wyżerkę.

Ewidentnie nie smakuje:-D jej jedna z tych karm,ktore były zamówione. Drugi raz próbowałam jej dać. Wracamy do Feliksa,bo jeszcze troche zostało.

I muszę poszukać z sosikiem,bo z galaretką nie wchodzi:-D

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎14‎.‎02‎.‎2019 o 19:48, jola&tina napisał:

Wybredna się nasza kicia zrobiła.
A może ktoś ją dokarmia? I sprząta, to nie ma śladu.
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

Nie wiem.Moze.Tylko pytanie. O której?I co daje?Ja jej za dnia nie widziałam od jesieni.

Wczoraj na mnie czekala,to pewnie glodna była,a może chciała się tylko przywitać:)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...