Jump to content
Dogomania

Praskie kociaki słodziaki, czyli czym się kończy chodzenie na "skróty"♥️Reaktywacja ♥️Koty z Chojnic od str.21


UlaFeta

Recommended Posts

7 godzin temu, jola&tina napisał:

Z takim ekwipunkiem UlaFeta maszeruje codziennie wieczorem do Koty :)

20190113_144204.jpeg.dd1067ee113e94a5df9e28612fad0d73.jpeg

Nie wiem do czego służą te wszystkie akcesoria - widelec, ściereczka - ale widocznie są konieczne :)

Uczę Kote jeść widelcem:)ściereczki jeszcze nie używam.Leżała sobie na stole.Tak po prostu:-D,ale w przyszłości kto wie?

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, christo_fair napisał:

A ja myślałam, że Kota już na obrusie jada! :D

śnieg pada,mokro:-D.jak taki obrus rozłożyć:(

Poczekam do lata.

Aniu,ona chodzi spac do tej kamienicy ,którą Ci pokazywalam.Tam sa wszystkie okienka piwniczne zamknięte,oprócz tego jednego z półka.Pewnie tam cieplej:).

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.01.2019 o 04:30, UlaFeta napisał:

śnieg pada,mokro:-D.jak taki obrus rozłożyć:(

Poczekam do lata.

Aniu,ona chodzi spac do tej kamienicy ,którą Ci pokazywalam.Tam sa wszystkie okienka piwniczne zamknięte,oprócz tego jednego z półka.Pewnie tam cieplej:).

 

Mądra Kota, wie gdzie poopę sobie zagrzać :)

Uleńko, a ja jeszcze raz ogromnie Ci dziękuję za pomoc w odgruzowaniu kociarni. I za pączka! Był pyszny! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.01.2019 o 23:25, christo_fair napisał:

Uleńko, a ja jeszcze raz ogromnie Ci dziękuję za pomoc w odgruzowaniu kociarni. I za pączka! Był pyszny! :)

Zamiotlam:)♡

Nie ma za co:-D

A co do pączka

a nie mówiłam:-D

A na przyszłość,polecam się łaskawej pamięci.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

Jak pisałam na bazarkowym wątku,byłam u wetki po tabletki na robale.Koło 19 pacjentów nie było,to mogłyśmy sobie pogadać:D 

W sumie to aż cale 10 minut:(bo piesio przyszedł.Kupiłam tabletkę i dostałam instrukcje obsługi:)))).Magda wie o kotach,bo na początku jej opowiadałam.:)i teraz dopowiedziałam c.d.:)I o tym,ze Cwaniaka nie ma;( i o Snopku,ze w dt. A teraz "nius"

 przychodza do gabinetu ludzie,którzy dokarmiają koty.(pewnie gdzieś w tej okolicy)I o KOTY prowadza wojny.Bo oni Koty zabierają sobie nawzajem:)I skarżą się jedni na drugich.I Magda mi powiedziała,ze może ktoś UKRADL mi Cwaniaka.

Kurde,jakie klany się porobiły,czy cos:)

Wracając,poszłam nakarmić Matke.Stoje ,czekam,az zje,ale wyczuwam czyjś wzrok.Jakaś kobieta zza rogu mnie obserwuje. .Pomyślałam sobie, następna ciekawska.Sprzątnęłam po kolacji i "graty'' wrzuciłam do kosza na ulicy.Kobita stoi i patrzy.Jakoś to mnie zastanowiło,po co ona stoi.Przeszłam na druga stronę i czekam co zrobi.Podeszła do kosza, wyjęła te graty" popatrzyla i wyrzuciła.Dziwna mi się wydala.

Może to jedna z klanu,co koty KRADNA.

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, jola&tina napisał:

Dziwne. 
Ale po co kradną?
I jak kradną? Przecież Matki nie da się złapać.

a po co Kargul i Pawlak walczyli o dw palce miedzy? Moje jest moje i najmojsze jak to w Dniu Świra było.

Może dla zasady kradną dla swojego ego?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...