Jump to content
Dogomania

Praskie kociaki słodziaki, czyli czym się kończy chodzenie na "skróty"♥️Reaktywacja ♥️Koty z Chojnic od str.21


UlaFeta

Recommended Posts

Jak ja ci go zazdroszczę, miałam rottki przez 38 lat i już niestety nie mam bo jestem na nie za stara. Ostatnia moja sunia odeszła już prawie 4 lata temu, rekordzistka bo żyła 14 lat i nie zabił jej jak większość moich rak.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.02.2023 o 13:31, dwbem napisał:

Jak ja ci go zazdroszczę, miałam rottki przez 38 lat i już niestety nie mam bo jestem na nie za stara. Ostatnia moja sunia odeszła już prawie 4 lata temu, rekordzistka bo żyła 14 lat i nie zabił jej jak większość moich rak.

To ja taką rekordzistką nie jestem.😉Rottki miałam 28 lat.Edora(od Ciebie)żyła 12 lat i też rak ja zabrał.😭

A miłość do rottkow❤️.przeszla na syna.❤️

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie to jedna z najcudowniejszych ras i wbrew złej opinii to wspaniałe, łagodne, cierpliwe i bardzo myślące psy.

Niestety prawie wszystkie moje psy zabijał rak, pewnie to skutki mieszkania w mieście i tego, ze psy chodzą na wysokości spalin, nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.02.2023 o 22:05, dwbem napisał:

Dla mnie to jedna z najcudowniejszych ras i wbrew złej opinii to wspaniałe, łagodne, cierpliwe i bardzo myślące psy.

Niestety prawie wszystkie moje psy zabijał rak, pewnie to skutki mieszkania w mieście i tego, ze psy chodzą na wysokości spalin, nie wiem.

 jaki to był rak? Płuc?

Link to comment
Share on other sites

Niestety, każdego psa zabijał inny, raka płuc nie bylo, trzy razy rak śledziony czy trzxustki, chloniak i inne. Pierwszego zsbił Czernobyl.

Tylko trzy suki odeszły bez raka  jedna w wypadku  udusiła się dużą piłką, jedna odeszła we śnie i ta ostatnia ze starości.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...