Jump to content
Dogomania

**IMKA z Radys - pomóżmy jej nim będzie za późno- udało się ma DS w Katowicach


kiyoshi

Recommended Posts

Dziś miałam kolejny telefon o Imcie ale nie wiem co z tego wyjdzie bo Pan chcial telefon do Kasi i miał dopytywać.

Dla suni wpłynęły deklaracje od:

- Zorka- 20 zl

- Pani Irenka- 10 zł

- Livka- 10 zł

Imcia dostała też jednorazowo 50 zł od mart z Katowic :)

DZIĘKUJE <3

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj Imka miala odwiedziny rodziny z Katowic zainteresowanej adopcji

Bardzo sie spodobala. I co wazniejsze- Kasi tez spodobali sie ludzie

Mimo wszystko chcialabym w tym domu przeprowadzic wizyte poniewaz nie bylo u Kasi Pani 

Czy ktos moze pomoc- KATOWICE PIOTROWICE SZUKAM WIZYTATORA

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

sciskam mocno mocno

 yolanowi Katowice

 Mysza2 Dabrowa Gornicza

 moze beda mialy czas pojechac

 znaja sie doskonale dziewczyny na wizytach

 od wielu lat

 wiec i czasem potrafia wszytko wylapac

 sciskam za psinunie

 a jeszcze Perelka1 Katowice

 ale nie wiem czy Perelka robi wizyty

Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Gabi79 napisał:

Trzymam kciuki z całych sił, z tego, co mi Kasia mówiła domek zapowiada się rewelacyjnie

:) dziękuje Gabrysiu, tak- zapowiada się dobrze, na pewno lepiej niż ten dom z Żywca ;) bedzie rozpieszczana. Oby tylko dobrze się zaaklimatyzowała

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kochane, IMKA ok. 13 pojechała do DS do Katowic.

Kasia zadzwoniła z relacją, ale już nie zdązyłam napisać Wam, bo jechałam do swojego przytuliska.

Pan z synem znów godzinke wypytywali Kasi o wszystko:) porobili zdjęcia karmy itd. wszystko kupią Imci takie same, żeby nie miała nic gorszego:) widać, że bardzo sa pzrejęci tą adopcją, obrożka, smyczka, wszystko ładne, przygotowane. Ok. 14 Pan napisał mi, że "Imka jest już w nowym domu" :) zapytałam jak się sprawuje to odpisał, że zapoznaje się z nowym miejscem i wszystko jest w porządku:)

Dziś już nie będe dopytywać, niech się na spokojnie poznają.

Odczekajmy jeszcze z tydzień z pełnią radości. Za jakieś 2-3 dni zadzwonie wypytać, jak będzie ok to pozostanie jeszcze zarejestrowanie chipu, wiem, że imie zostanie bo bardzo się spodobało :)

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Imcia podobno jest rewelacyjna :)  ;)

PART_1547984290228.jpeg.cca74b8391c3b93ca3f5425d8bd954bf.jpeg

 

Przelałam Kasi 190 zł za hotelik za styczeń.

Imcia 3,5 m-ca czekała na dom. Wygląda jednak na to, że się doczekała:)

Chciałam podziękować serdecznie Kasi i jej rodzince za, jak zawsze, rewelacyjną opiekę nad pieskiem, super kontakt, wielkie serce <3

Dziękuje także deklarowiczom:) prosze poczekajcie jeszcze z tydzień z przeniesieniem deklaracji...

:)

DZIĘKUJE WSZYSTKIM

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam dziś do Pana, ale chyba się trochę nie wbiłam z czasem...chwilke rozmawialiśmy, dowiedziałam się, że z Imcią nie ma żadnych problemów, jest bardzo grzeczna, jedynie troszke na spacerach obszczekuje, ale Państwo sie tym nie martwią wiedzą, że jest w nowym miejscu pośród ludzi i zwierząt których nie zna i potrzebny jest czas.

Spytałam czy mogę rejestrować juz chip, usłyszałam że zdecydowanie tak, więc dziś Mariola- Sara zarejetsrowała Imcie w Safe Animals za co jej, jak zawsze, bardzo dziekuje :) :)

Zadzwonie za kilka dni ale do Pana starszego ;) to na emeryturze powinien mieć czas na pogaduszki... :)

Za rejetsracje zapłaciłam 39 zł

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zadzwonilam do drugiego Pana Imci- Pana starszego :) mam usmiech do teraz na tearzy. Kasia prawde mowila- Pan jest tak przejety Imcia ze chyba nie jedno dziecko nie ma takiej troski

Wlasnie ida do weterynarza bo Imcia troszke sie w brzuszek drapala i trzeba sprawdzic czy moze cos nie zlapala jak na sniegu siusiala

Pan pytal czy mozna jej podac miesko? Bo karme sucha ma taka jak Kasia doradzila ale czy mozna jej urozmaicic?

W domku ma legowisko i duzo zabawek ale w nocy wciska sie do.lozka :) Pan mowil ze chyba maznie sama ;) wiec spi z kim chce

Na spacerkach szczeka na kazdego psa ale to nic przeciez-  ona sie musi nauczyc (tak.ja tlumaczy Pan)

Doradzilam Panu zeby pozwolil jej obwachac sie z tymi pieskami zeby je poznala. Mam nadzieje ze uda sie ja wyciszyc bo poki co- Panu to nie przeszkadza ale byle sie nie nasililo

No wiec na razie wyglada dosc dobrze ;)

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

U imci dobrze, zadzwonie jeszcze do Pana na dniach a tak za miesiąc poprosze o wizyte poadopcyjną.

Chciałabym już zamknąć finanse Imci i jeszcze raz wszystkim serdecznie podziękować:)

Gdyby ktoś chciał przenieśc deklaracje na inne  moje wątki to serdecznie zapraszam.

Po Imci zostało 45 zł, chciąłabym przekazać je dla Frezji, mam nadzieje, że się zgadzacie?

https://www.dogomania.com/forum/topic/345793-frezja-z-padaczką-spondylozą-głuchotą-zbieramy-deklaracje-stałe-na-hotelik-oraz-jednorazowe-na-weta/?page=29

nowe wieści o Imci na pewno będe dalej publikować

 

<3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...