Jump to content
Dogomania

**IMKA z Radys - pomóżmy jej nim będzie za późno- udało się ma DS w Katowicach


kiyoshi

Recommended Posts

dzięki dziewczyny. To jutro będe się kontaktować, tylko pogadam jeszcze z Kasią jak ona to widzi i zobacze co się podzieje na facebooku.

Dom wydał mi się w rozmowie bardzo dobry, mieszkanie dwupoziomowe- na dole ok. 30 m2 dla psiaków, góra poddasze to sypialnie. W domu jest piesek adoptowany 4 lata temu ze schroniska w Opolu, od szczeniaka z Państwem, uległy, radosny, jest też córeczka 4 lata i drugie dziecko w drodze. Imka ma być towarzyszką dla psiaka- musi się z nim dogadać, to warunek konieczny i nie być agresywna do dzieci... Pan widać że psiarz, uwielbia długie spacery z psem po polach, lasach. No fajnie to brzmi, ale nie nastawiam się na nic póki nie bedzie wizyty

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Miałam dziś dość ciekawy telefon z Opola o Imke. Jutro przedyskutuje z Kasią jak to widzi, ale już szukam wizytatora w Opolu.

Napisałam prośbe na grupie wizytatorów na facebooku, ale może znajde kogoś tutaj?

Iza może Dexterka da radę zrobić wizytę ? Chyba masz ją jeszcze w znajomych na FB ? 

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Poker napisał:

Schronisko w Opolu nie wydaje psów byle komu. Więc dom ma szansę być odpowiednim. Tylko dziecko w drodze trochę mnie niepokoi. Mogą być trudności ze spacerami  podczas pracy pana.

Tak to prawda

Pan mowil mi ze te 4 lata temu mieli wizyte przedadopcyjna. Nawet po krotce opowiedzial.o co byl pytany, na co Pani zwracala uwage

Tez martwie sie o narodziny dziecka. Tylko ten poprzedni piesek skoro byl adoptowany 4 lata temu a corka ma 4 latka tzn ze sytuacja byla identyczna

Zobacze jak Kasia bedzie widziec Imke w takiej rodzinie. Na razie jedna osoba zgodzila sie zrobic wizyte ale w godzinach przed 14ta

9 godzin temu, mdk8 napisał:

Iza może Dexterka da radę zrobić wizytę ? Chyba masz ją jeszcze w znajomych na FB ? 

Tak oczywiscie ze mam :)

tylko chyba Dexterka ma kawalek do Opola

bede pytac ;) moze kogos podpowie

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje wszystkim za chec pomocy

Kontaktowalam sie z Panem przed chwila i bez problemu dopasuje sie do wizytatorki i najwyzej wyjdzie z pracy na chwile by spotkac sie w godzinach przedpoludniowych

Zona z tego co zrozumialam jest caly czas w domu

Takze poprosze Pania z Chaty Leona ktora zglosila sie na grupie wizytatorow na facebooku

Z Kasia rozmawialam i jej zdaniem sunia odnajdzie sie w tym domu bez problemu pozostaje tylko jeszcze sterylizacja 

Trzymajcie kciuki. Zobaczymy co z tego wyjdzie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Imcia dostała deklaracje od Zorki:) Dziękuje

Kasia umówiła sunie na czwartek na sterylizacje i chipowanie.

Rozmawiałam z wizytatorką i ogólnie- ona ma podobne watpliwości jak ja, dodatkowo mówi, że to nie jest ciekawa część miasta....no- ja z rozmowy sądze raczej że to ktoś odpowiedzialny, sensowny, ale wiadome- kontakt osobisty to może być coś całkiem innego. Powiedziałam wizytatorce że wole żeby wizyta wypadła negatywnie niż żeby pies ucierpiał, tym bardziej że to jest spora odległość, więc czekam na jej odczucia. Ma dane, wszystko przedstawione, mam nadzieje, że w tym tygodniu uda jej się umówić na wizyte.

Link to comment
Share on other sites

Imcia jest juz w domu po sterylizacji. Okazało się, że miała początki ropomacicza:( więc idealny moment na sterylizacje...dobrze że tak wyszło.

Rozmawiałam tez dzisiaj z drugim domem z Mikołowa który jest zainteresowany jej adopcją. Jutro poznam ostateczną decyzje, czy robimy wizyte PA. Pani naprawde super...ale rodzina ogólnie duża, więc wszyscy musza być na TAK :) :)

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, uxmal napisał:

oj, to dobrze że przed świętami był zabieg.

To jak duża rodzina to Imka nigdy nie byłaby sama ;)

tak, tez się ucieszyłam, że przed Świętami się udało, a to dzięki Kasi, że mnie trochę pogoniła, bo ja myślałam na spokojnie po Nowym Roku...

Rodzinka jest mama, tata i 3 dzieci więc jednak sama by była te 8 godzin. Miałaby kiedy odpocząć i nabrac sił na zabawy z dziećmi.

Link to comment
Share on other sites

Sterylizacja suni kosztowala 250 zl. Paragon lecznica wystawila wspolny z zabiegiem Tosi ktory byl tego samego dnia - sorki :(

Pani z Mikolowa dzwonila i znow nie moglysmy sie nagadac:) bedzie domek ale teraz jest myslenie czy dla Imki czy jednak dla Czarusi

Ps. Jesli juz znalazla nas Pani tutaj na dogomanii to.pozdrawiam serdecznie! :))

 

Resized_20181221_102340_2629.jpeg

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, uxmal napisał:

O! To super niezależnie czy dla Imci czy Czarnulki :)

A jak się czuje Imcia?

nic mi Kasia nie pisała, więc obstawiam że jest wszystko dobrze:) przyznaje, że tez nie spytałam...

Znalazłam wizytatorke do rodzinki w Mikołowie. Pani mieszka blisko, jest na grupie wizytatorów na facebooku. Myśle, że wizyta to formalność. Odbędzie sie po Świętach. Tez jestem ciekawa którą sunie Państwo wybiorą :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...