Jump to content
Dogomania

czy stana uszy on na 9mie.


Recommended Posts

Wydaje mi sie, ze jak 9 miesiecznemu psu uszy nie stanely, to juz nie stana. Z tego, co widzialam w innych postach, to pies jest z rodowodem. Moze warto zapytac hodowce, jak reszta miotu. Czy to rodzinne, czy sprawa dotyczy tylko Twojego psiaka. No i zawsze mozna pomagac podajac np. arthroflex na stawy.

A przy okazji, z jakiej hodowli jest pies. I czy to ON, czy moze dlugowlosy ON?

Link to comment
Share on other sites

ja tez mysle ze musisz cierpliwie czekac, wet. mowil ze szczeniakowi najpierw te witaminki w kosci ida a dopiero pozniej uszy staja,
oczywiscie niektorym od razu staja, ale to chyba nie ma sie co martic ;)

mojemu malemu (3,5 miesiaca)opadlo w zeszlym tygodniu 1 uszko, ale kilka dni temu znowu stanelo. wet mowil ze nie czas na uszy, ze moga opadac i stawac
bedzie dobrze ;)
wazne zeby piesek byl zdrowy

Link to comment
Share on other sites

a ja mysle ze 9 mcy to juz po zmianie zębów , najintensywniejszym wzroscie , wiec juz nie bylabym tak optymistycznie nastawiona niestety . moze wet wasz umie zapodac wklejki ? oczywiscie psa kocha sie niezaleznie od uszu stojących czy klapiących ,ale to w mioare bezpieczny , niebolesny sposób na wspomozenie uszysk w niedoli.

Link to comment
Share on other sites

jest to on dlugowlosy z hodowli [URL="http://www.znadkurortu1.republika.pl"]www.znadkurortu1.republika.pl[/URL] hodowca zapewnia ze stana uszyska i nie ma sie co martwic to samo twierdzi wet i mnie uspokaja .Jest wielkim psiakiem itwierdza ze jego uszy moga stanac nawet do 12 mis.Dzieki za odpowiedz i zarade;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam, mogę tu napisać, czy wątek zamknięty?
Jak by co to proszę o usunięcie/przeniesienie. Piszę tu, ponieważ na ONkowym mi nie pomogli, a potrzebuję szybko odpowiedzi.
[quote]Zamierzam kupić ONka. Wypatrzyliśmy sobie z rodzicami fajnego 6 miesięcznego pieska. Jednak nie stanęły mu jeszcze uszy :/ Jest mocnej budowy, a jak czytałam takim psom dłużej się podnoszą.
Hodowczyni mówiła, że już mu stały, ale oklapły znowu. Pani mówiła, że musi dużo biegać i trzeba masować, a wyczytałam jeszcze, że potrzebuje więcej wapnia w diecie. Czy po takich "zabiegach" jest pewność, że staną?

Ps. Ojcowi też późno uszy stanęły, ale suczce z miotu stanęły od razu (już jest nieco lżejszej budowy).

Oto zdjęcia:
[IMG]http://i39.tinypic.com/ojianq.jpg[/IMG]


Proszę o odpowiedź :Help_2::modla:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

ja sie nie znam az tak zeby udzielic odpowiedzi, napewno oklapuja i staja na nowo, kiedys mi ktos pisal ze nawet po roku.
mojemu oklaplo na kilka dni i do dzis stoja super
tak mi odpisano : Jest możliwosc wstawienie plstików do ucha(ale ja tego nie polecam).Ja mam 6 m-c owczarka niemieckiego i jeszcze niestoją jej uszy. Niestoją ponieważ wszystkie witaminy(a szczególnie białko) które jest w karmie zamiast na uszy idzie na zeby poniewaz w tym wieku tz(3-6 m-c)pies wymienia zęby na stałe.Uszy napewo staną nawet mogą nie stanąć do 18 m-ca.Ja swojej suczce (która jes w tej samej sytuacji tylko troche starsza) daje raz w tygodniu do karmy ,,FOSFORAN'' WAPNIA.
tu jest temat
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f737/uszy-u-szczeniaka-133886/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 3 months later...
  • 6 years later...

Witam mam ten sam problem z moim 9 miesięcznym onkiem jedno uszko stoi a drugie jest opadniete w domu często są obydwa klapniete ale lewe stawia częściej prawe bardzo zadko postawi i to tylko na parę sekund i gdy jest na dworze podczas zabawy uda się ze oby dwa stoją troszkę się zaczynam martwić czy te prawe ucho się dźwignię  jest ogul nie ciężkiej kości 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...