Jump to content
Dogomania

Maleńka beżowa sunia - tak podobna do naszej Kami, że musiałyśmy ją zabrać... Już w swoim DS!


Ewa Marta

Recommended Posts

Każda z osobna i razem wspólnie są CUDOWNE!

Jestem pewna ,że jeśli się uprzecie to siostrzyczki znajdą razem domek:)

Połączyła je ich niedola, bezdomność to teraz powinny razem zawitać do nowej rodziny w  te lepsze dni :)

 

Link to comment
Share on other sites

Maleńka Baksi już po sterylce - niestety aborcyjnej. Czuje się dobrze, odsypia stresy i narkozę. Dzisiaj na sterylke jedzie Mimronka.

Mamy już kilka zapytań o sunie, ale ludzie myślą, czy mogą przygarnąć dwie sunie razem. 

Koszt sterylki to 280 zl i 20 zł transport do i z lecznicy suni. Prawdopodobnie jutro Anetka prześle mi fakturę. Dzisiaj Mimronka ma sterylkę.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ta maleńka ma akurat wielkie szczęście i znalazła sponsorów swojej sterylki. Trudno mi pisać, że to Anonimowi darczyńcy, ale zgodnie z ich wolą nie mogę napisać pełnych imion i nazwiska. Korci mnie jednak, żeby ich jakoś wyciągnąć na światło dzienne, więc napisałam w rozliczeniu, że to od M. i R. :) Tak wielką pomoc otrzymuję, że nie mogę pisać tak anonimowo:) Bardzo dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

44 minuty temu, b-b napisał:

Wspaniale,że ma się TAKICH wspierających Ludzi "_

 

Trzymam kciuki aby małą szybko doszła  do siebie .

W tej chwili już się przytula do Mimronki. Obie po sterylkę aborcyjnej:) 

A ludzie rzeczywiście wspaniali, pełni miłości do zwierzakow:) 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Ewa Marta napisał:

Ta maleńka ma akurat wielkie szczęście i znalazła sponsorów swojej sterylki. Trudno mi pisać, że to Anonimowi darczyńcy, ale zgodnie z ich wolą nie mogę napisać pełnych imion i nazwiska. Korci mnie jednak, żeby ich jakoś wyciągnąć na światło dzienne, więc napisałam w rozliczeniu, że to od M. i R. :) Tak wielką pomoc otrzymuję, że nie mogę pisać tak anonimowo:) Bardzo dziękuję!

 

42508279_307795656675457_2377033865966387200_n-001.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kochane, było kilka telefonów w sprawie suniek. jedne zupełne odczapy, inne sensowne. Jedna Pani była w zasadzie zdecydowana na adopcję dwóch suniek i Anecik byla na wizycie przedadopcyjnej, ale koniec końców Pani wycofała się.

W tej chwili dwie rodziny są po wstępnych rozmowach z nami i chcą sunie odwiedzić. Ustaliłyśmy zgodnie, że musimy im dać chwilę na oddech po sterylkach i pierwsze spotkanie umawiamy na piątek (jutro).

Nie spodziewałyśmy się, że tyle będzie chętnych na podwójną adopcję, ale urok suniek zrobił swoje:) Poprosimy o kciuki, my też mocno trzymamy!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...