Jump to content
Dogomania

Krzywołapek Nortonek - teraz Elio - dzięki Wam opuścił Radysy i znalazł kochający dom :). Wrzesień 2022 odszedł za TM :(:(:(. Nie doczekał starości.


Onaa

Recommended Posts

Norton to kompletne przeciwieństwo Amy, jest w ciągłym ruchu, ciekawski, podskakujacy, wszędzie go pełno, tak ze zrobic mu zdjecie to naprawde wyczyn:D:D.. Ale jakie ma przepiękne umaszczenie! zdjecia nie sa ppdciagniete w programie, on naprawde ma taka śliczna siersc..

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.10.2018 o 22:23, Figunia napisał:

Poleciała skromniutka dyszka dla Biedusia (oby jak najszybciej przestał nim byc...), niestety jednorazowo...

Bardzo Ci Figuniu dziękuję :).

Dnia 24.10.2018 o 08:34, Nadziejka napisał:
Niezwykly cudny Nortonek
 sciskam kochane psie serce za wszystko

:D

Dnia 25.10.2018 o 17:49, beataczl napisał:

Ładny chłopaczek. Juz weselszy :)

Śliczności z niego :D.

Dnia 25.10.2018 o 21:34, kiyoshi napisał:

fajna z nich para ) :)

No a zupełne przeciwieństwa :).

Dnia 15.10.2018 o 15:25, MALWA napisał:

Zaglądam z wątku Tobisia. Widzę, ze Kruszonka już zabezpieczona i wyprawiona do DT  w Szczecinie.

Czy Norton nadal potrzebuje deklaracji ?

Pytam, bo nie widzę nigdzie rozliczenia.......

Jeśli deklaracje są nadal potrzebne, to  mogę z deklaracji po Tobisiu przeznaczyć połowę, tj. 25 zł miesięcznie.

Drugą połowę przekazałam już na Lalę od elik.

Bardzo Ci dziekuję Malwo za stałą deklarację na utrzymanie Nortonka :).

Dnia 21.10.2018 o 19:11, MALWA napisał:

Poleciała moja stała deklaracja dla Nortonka.

I już jest , bardzo dziękuję :).

Dnia 21.10.2018 o 23:28, zachary napisał:

Wrzuciłam Nortonkowi stówkę na dobry początek.

Ślicznie Ci dziękuję zachary za wsparcie "malucha" :). Myślałam , że NOrtonek to będzie taki coś jak jamnik długowłosy, a on masywniejszy, wyższy, i pewnie dłuuuższy :). Tylko te łapiny przednie ma tak dziwnie krzywe ...

Dnia 22.10.2018 o 08:29, Tianku napisał:

Nortonku trzymam kciuki a obiecany grosik przeleję za parę dni 

Nortonek serdecznie dziękuje :).

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Aniu za fotki Nortonka :D. On  jest naprawdę śliczny :). I taki pocieszny :).

Tylko strasznie długi, na tym zdjęciu jak leży na pleckach brzuszkiem do góry to szczególnie widać. trzeba mu znaleźć dom w którym się zmieści ;). Ponieważ Nortonek został odrobaczony, wykąpany i jest wykastrowany, no i już się wyluzował,  to myślę że można już startować z ogłoszeniami.

Pani Ewa z dt ostatnio mi pisała że jak była z nim na spacerku i to ładnie szedł a jak autobus ich mijał to się wywrócił kołami do góry :D, a na widok faceta z naprzeciwka zatrzymał się i usiadł - śmieszny jest taki, i myślę że to  młodziak, może nawet około roku ma, bo zachowuje się tak jak szczenior większy, wszystko go ciekawi.

Przyszły pieniażki dla Nortonka od :

Roland_De 0heart.gif (10zł)

zachary 0heart.gif (100zł)

MALWY 0heart.gif (25zł)

Figuni 0heart.gif (10zł)

p. Krystyny z fb0heart.gif (20zł)

Tianku 0heart.gif (10zł)

i mdk8 0heart.gif (20zł)

- bardzo Wam dziękuję :).

Link to comment
Share on other sites

A taką wiadomość dostałam od Nortonka :D:

"

Witaj ciociu , chyba już zrozumiałem że w domu nie sikamy, bardzo lubię się bawić , w domu coś mówią że jestem grzeczny ale czasami coś napsocę ,ostatniej nocy pogryzłem materacyk na którym spałem ,no ale takie coś fajne puchate z niego wychodziło i tak sobie to dłubałem.Podobno w przyszłym tygodniu mam jechać do weta ,nie wiem o co chodzi , ma mnie zaszczepić i sprawdzić czy nie mam czipa . Aaa i mam dostać książeczkę zdrowia ,super !poczytam sobie. Jedną gazetę już przeczytałem, taką kolorową o celebrytach.
    Pozdrawiam
         Nortonek"

 

25 X 0.JPG

25 X 1.JPG

25 X 2.JPG

25 X 3.JPG

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cudny :) i bardzo fotogeniczny :D.

Ten uśmiech :D A ten szelmowski błysk w oku :)

Ale kiedy trzeba to oaza spokoju ;)

 

Kiyoshi, dziękuję , pomoc na pewno się przyda :), narazie zrobiłam słodziakowi 3 ogłoszenia na olx, dzwonił jeden pan, niedawno odszedł im piesek , ma w tygodniu poznać Nortonka. Ale nie wiem czy starsi państwo to odpowiedni dom dla niego, bo on taki pełen energii, zobaczymy.

Nortonek był u weta, te krzywe łapki to pozostałość bo dzieciństwie niestety :(, trzeba by teraz robić rtg, żeby sprawdzić co dalej, i ewentualnie jakie leki/suplementy potrzeba. Aha, wagę Nortonek ma słuszną - 18 kg!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Były dwa telefony o Nortonka ale nic z tego nie wyszło:(. Nortonek ma 3 ogłoszenia na olx, gdyby ktoś mógł pomóc z ogłoszeniami będę wdzięczna. Nortonek ma nowe szeleczki, koszt to 30zl, pani Ewa z dt dołożyła 10zl, bardzo dziękujemy:). 

11x0.JPG

11x1.JPG

11x2.jpg

11x3.JPG

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nortonek i Smoczyca ;).

Wklejam jeszcze rachunek za weta, Nortonek odrobaczony, odpchlony, i zaszczepiony przeciwko wirusówkom.

Nortonek dostał pieniążki od dorci2 0heart.gif (20zł), elficzkowej0heart.gif (10zł), doroty1 0heart.gif (10zł), helli 0heart.gif (20zł) i Dulskiej 0heart.gif (20zł) - ślicznie dziękuję:).

xxx.JPG

rachunek wet.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...