Jump to content
Dogomania

Krzywołapek Nortonek - teraz Elio - dzięki Wam opuścił Radysy i znalazł kochający dom :). Wrzesień 2022 odszedł za TM :(:(:(. Nie doczekał starości.


Onaa

Recommended Posts

2 godziny temu, seramarias napisał:

Zwykła szaro- bura, niepozorna, niewidoczna dla ludzi patrzących oczami. Dopiero patrząc sercem dostrzega się prawdziwe piękno, to co niewidoczne. Sunia miała ogromne szczęście, że została wypatrzona wśród innych psiaków. Biedactwo takie spragnione uczucia, tak długo czekała. Będę do niej zaglądać, a ponieważ Mufcia już w domku, myślę że mogę stałą po niej przeznaczyć dla Kruszonki kiedy już dojedzie do hoteliku.

Seramarias, pięknie napisane !

Odnalazłam wątek Kruszonki i cieszę się z Wami, ze sunia ma szansę opuścić Radysy. Przepraszam, ale nie mogę się zadeklarować. Może pomogę bazarkiem transportowym?

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję że jesteście u Kruszonki, i dziękuję za Waszą oferowaną pomoc !

Chciałabym w połowie października wyciągnąć Kruszonkę, do pdt w Krakowie u pani Ewy, tam gdzie były moje poprzednie radysiaki: Tobiś i Mufcia. Ale muszę do tego czasu zebrać miesięczne deklaracje na utrzymanie suni , bo bez zaplecza finansowego nie da się niestety pomagać, a ja nie mam żadnego wsparcia z fb, a jeszcze się okazało, że moi wątkowi podopieczni, mają bardzo duże koszty w tym miesiącu, bo dla dziadeczków Lapiego i Pysia muszę dodatkowo zamówić dwa worki karmy a stara Miłeczka bez oczka trafiła to kliniki i koszt jest ok 1200zł a czego ja to mam zapłacić :(. A Kruszonka też będzie miała dodatkowe koszty wiadomo, transport, wet, szczepienia, nie wiem co ze sterylką bo wolę nie pytać  w tym schronisku, tak że niestety nie dam rady wziąć jej pod opiekę choćby tylko wirtualną bez zabezpieczenia jej finansowo. Ale mam nadzieję że wspólnymi siłami jakoś uda się jej pomóc.

Dlatego jeszcze raz dziękuję że przyszliście na wątek Kruszoneczki i że z nią jesteście.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, kiyoshi napisał:

Tak to dobre miejsce

Dziewczyny prowadza na fb strone: przytulaski

To super że Kruszonka została dostrzeżona też przez kogoś innego :) , powodzenia Kruszoneczko :).

 

A nam może uda się pomóc innemu radysiakowi w potrzebie przez zimą ??

Link to comment
Share on other sites

TERAZ NASZEJ POMOCY POTRZEBUJE NORTONEK

 

NORTON - z metra cięty. Z piękną, szlachetną głową, włosem aksamitnym i masywnymi, krzywymi łapskami. Jest psem bardzo poddańczym: najlepiej blisko ziemi (choć i tak nie ma do niej daleko), co chwilę brzuchem do góry, z czasem nieśmiało domagając się pieszczot. Przynajmniej tyle zaobserwowałyśmy, a co z Nortona wyjdzie w domu - cała Wasza przyjemność odkrywania. Norton ma problem ze smyczą, czuje się na niej niepewnie - więc nad tym trzeba popracować. Najważniejsze jednak, że jest bardzo przyjaźnie nastawiony do ludzi. I czeka na kogoś, kto mu odwzajemni tę przyjaźń.
Norton ma ok. 2-3 lat. W schronisku przebywa od maja 2018r.
KOJEC: VIII - 49
NR: 11012

Norton 1.jpg

Norton 2.jpg

Norton 3.jpg

Norton 4.jpg

 

Kruszonka jedzie w październiku do dt z fb , prosimy więc o pomoc dla NORTONKA.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...